Wiki Cyberpunku

+
Wiki Cyberpunku

Jak każda duża gra, Cyberpunk 2077 potrzebuje swojej wiki. Zwłaszcza, że gra opiera się na już bogatym świecie.

Dobrzy ludzie z Curse.com postawili wiki pod adresem Cyberpunkwiki.net. Ułożyłem podstawową strukturę stronę i napisałem zalążki paru artykułów. Ale... to tylko moja osobista inicjatywa (jestem oddanym maniakiem wiki od lat) i nie mam czasu na budowanie całej tej treści.

Byłoby cudnie, gdyby ktoś z was zechciał przyłączyć się wzbogacania tej wiki.
Chętnie dopomogę w ogarnięciu tego - jako admin tej wiki ;)
 
Zobaczę co da się zrobić z polską wersją. Przyznam, że nie myślałem wcześniej o wersjach innych niż angielska ;)
A faktycznie nie ma sensu, by dzielić wiki na kilka domen ;]

EDIT Chłopaki z Curse założą polską wersję :)
 
Ktoś Was plagiatuje! Zresztą to nic nowego - tu ktoś zerżnął wszystko (nawet dyskusje artykułów i strony użytkowników!) z Wiedźmińskiej Wiki...

EDIT: Po przejrzeniu historii zauważyłem, że plagiatująca cyberpunkowa wikia wcale nie plagiatuje - jest półtora roku starsza i udzielał się na niej MadBonsai. Moje pytanie więc brzmi: Po co Wam dwie różne wikie? View attachment 1359

EDIT2: Aha, już wiem wszystko na temat przenosin wiedźmińskiej i cyberpunkowej wiki na serwery Curse. Przepraszam za zawracanie głowy :)
 

Attachments

  • huh.gif
    huh.gif
    1.1 KB · Views: 146
Top Bottom