Nagrody za nowy poziom

+
Zastanawia mnie dlaczego nikt tego nie uzupełnia do tej pory, są ludziska co mają ponad 75 lvl
 
Wreszcie 60 lvl, nie łudziłem się, ze trafię legendarkę, której już nie miałem bo oprócz wylosowanej karty i Regisa (których nie kupowałem, bo nie widziałem sensu) miałem już wszystkie, a tu taka niespodzianka: http://image.prntscr.com/image/d5fa4338eed34dfd9dfacebcb667a02a.jpeg

Jeżeli chodzi o szczodrość nagród to uważam, że obecny system jest bardzo motywujący do grania - a to na ogromny plus. Czy jest zbyt szczodry? Myślę, że przy 500+ kartach gracze nie będą odczuwali znużenia z zbyt szybkiego zdobywania kart + możliwe, że powstaną nowe tryby i oczywiście tryb jednoosobowy. Zresztą nie ma co za dużo wywodzić w tym temacie, do open bety jeszcze trochę czasu mamy.
Szkoda tylko, że obecny sezon będzie rwał do końca zamkniętej bety...
 
Mnie najbardziej boli fakt, że teraz będzie przejście do Open Bety, a nie do pełnej gry. Bo w obecnym tempie to wersja Open też z pół roku będzie trwała, albo i lepiej, a czy to closed czy open dla ludzi biorących w tym udział nie ma to wielkiego znaczenia.
 

Guest 3974940

Guest
Pewnie nie ten temat, ale żywcem nie mam teraz czasu na szukanie a mam głupie pytanie: jak to jest z nie otwieranymi beczkami urobionymi w zamkniętej fazie? Przechodzą na otwartą (jako "przyznane przedmioty") czy przepadają i nie ma sensu odkładać otwierania? Jeszcze raz sorry.
 
Nic nie przechodzi i dlatego dzisiaj otwarłem moje zgromadzone 200 beczek... miałem cicha nadzieję, że przed przejściem na otwarta betę będzie jakiś patch z nowymi kartami ale nie wyszło.
Po zmieleniu zostało 16200 skrawków xD Porobiłem sobie aminowane karty ;P
 
200 beczek 16tys nieźle. Z ciekawości - ile trafiłeś legend, jeśli pamiętasz?
 
kloni Przy Nilfgaardzie 135 beczek otwieralem, tu masz mój wpis jak chcesz: http://forums.cdprojektred.com/forum...80#post7686580

A teraz w sumie to przy 199 beczkach 14 legendarek, więc na plus bo powszechnie wielu osobom 5% wyszło i 41 epikow więc trochę mniej bo 25% "normy" nie wyszło. Te 16k skrawków to już z tymi które miałem. Z samego niszczenie wyszło niecałe 10k przy czym tylko z auto. Mam wszystkie wersje kart w pełnej ilości, brakuje mi tylko 14 premium wersji złotych kart.

Na początku zapisywałem jaki najdłuższy marsz bez lepszych kart miałem ale przy 50 beczkach spasowałem z nudów... Co ciekawe w 30 pierwszych beczkach trafiłem chyba 6 legend a potem miałem b. długo posuchę. Niektórzy uważają, że system docenia gracza za "puste" beczki i w okolicach 40 otwarcia prawdopodobieństwo wzrasta ja bym nawet dorzucił teorię, że w momencie wylosowania sporej ilości legend szansa maleje, zresztą prawdopodobieństwo może być nie stałe a wielkim wzorem, każda kolejna wylosowana karta może ciut korygować w wyniku czego wszyscy gracze mogliby otrzymywać wysoce porównywalną ilość legendarek i to w porównywalnej ilości powtórzeń. To oczywiście jest tylko moja teoria spiskowa :)
 
Last edited:
ja za 20 dostalem dekret krolewski- to juz drugi, a za 30 dostalem ciri szarza ktora tez jest duplikatem bo tak sie sklada ze mam ruszajaca sie, takze szalu ni ma

T_T_T_T_T
 

Guest 3974940

Guest
Mnie wypadło Igni. Sympatycznie, bo akurat na nie ciułałem skrawki.
 
No Title

Właśnie szukałem takiego tematu, bo nie mogłem uwierzyć, że dostałem Ithlinne Aegli. Myślałem, że to jakiś nieziemski fart, ale z tego co widzę po najnowszych wpisach każdy dostaje teraz legendę za osiągnięcie 20 poziomu. Scoia'tael to moja ulubiona frakcja i staram się skolekcjonować jak najwięcej "zielonych" kart, także naprawdę miła niespodzianka.
 

Attachments

  • photo165741.png
    photo165741.png
    370.3 KB · Views: 51
Ja za 20 dostałem bezużyteczną Triss w motylkach. Teraz powoli zbliżam się do 30, zobaczymy co tym razem zgarnę... :)
 
Karty otrzymywane za poziom

Pamiętam, że kilka miesięcy temu czytałem, chyba na gwint24.pl, o kartach zdobywanych za poziom. Teraz jednak nie jestem pewien czy ta lista jest aktualna. Czy ktoś mógłby dać linka/wkleić/napisać jakieś informacje na ten temat. Lada moment wbiję 20 poziom, więc proszę o szybką odpowiedź:).
 
Menu główne -> Opcje -> Nagrody -> Nowy poziom - i tam masz dokładną rozpiskę nagród. Przy poziomach 20, 30, 40, (...), 100 widnieje informacja o 1 sztuce karty. Na forum wielokrotnie wspominano o złotej karcie za poziom, więc zgaduję, że właśnie za te poziomy się je otrzymuje.
 
Top Bottom