TOP PLAYS - najlepsze zagrywki!

+
1. Świetne przewidzenie, że po odsłonieciu Ciarana wleci kolejny elf.
2. Te dwie pułapki, to że tylko jedna odpaliła (zgodnie z opisem) nieźle zmyliło przeciwnika - gratulacje :)
 
Keymaker7;n7473990 said:
2. Te dwie pułapki, to że tylko jedna odpaliła (zgodnie z opisem) nieźle zmyliło przeciwnika - gratulacje :)

A co tam mogło go zmylić? I tak grał na ostatnią linie, więc zbyt dużego pola manewru nie miał. Zresztą gościu oddał za darmo pierwszą rundę więc sam sobie winien.


Tutaj z reddita (nie moje), gościu miał dużo szczęscia:

https://www.youtube.com/watch?v=7QJgGzaxLL0
 
Jak ten streamer ma 2k+ pkt rankingowych, jak w ciągu 2h (dalej nie oglądałem) przegrał prawie wszystkie mecze?

A co do tematu, bardzo fajne zagranie, też używam Aelirenn, mimo nerfa nadal przydatna karta.
 
Piwus Mógł te 2k punktów ugrać innym deckiem, a teraz postanowił protestować Skellige którym nigdy wcześniej nie grał. Ja na ten przykład postanowiłem pobawić się Wiewiórkami bo nie mam szans większych odrobić straty do top 1000 po tygodniowej przerwie w grze, a uzbierałem już tyle kart do Wiewiór, że czas najwyższy w końcu zmierzyć się z tą frakcją (dotąd grałem tylko Skellige, KP i trochę Potworami). Zwłaszcza, że w okolicach 1500 miejsca nie ma uber decków więc brak kilku kluczowych kart w moim nie powinien przesądzać o porażce.
 
Gościu gra wyłącznie Skellige i gra około 30 rankedów dziennie. Cieżko przy takiej ilości gier utrzymać się w ścisłym top10 przez cały czas. Raz się wygrywa, raz się przegrywa, RNG i rodziny się nie wybiera. Ja wczoraj wieczorem byłem top6, dziś po południu, top80. Tak już po prostu jest. Kto nie gra ten nie wygrywa, a kto gra może przegrać. Prosiłbym o dodawanie linków z ciekawymi zagraniami.
 
Last edited:
O, proszę, Iris w użyciu. Właśnie myślałem nad dodaniem tej karty do jakiegoś decku ( KP pod Foltesta i Yen ), ale na razie nie mam pomysłu.
Jak rozumiem, kombo pułapka zapalająca + Iris działa tak jak powinno, czyli Iris schodzi od pułapki i nas buffuje?
 
Jeden z lepszych meczy jakie miałem okazje zagrać, można się małych miss play dopatrzeć, ale dopiero znając wszystkie zagrane karty. Na gorąca ciężej się kalkuluje.
Mecz naprawdę zacięty i trzymający w niepewności do ostatniej karty.

Troszkę szkoda że pierwsze minuty są zmutowane.
https://www.twitch.tv/pasqudnica/v/114435934?t=01h12m00s

Po obejrzeniu meczu wyobraźcie sobie co by było gdyby nie ostatnia karta ( 8:8 ? )
Enjoy
 
@Likierr Z twojej strony być może dobra, nie wiemy co miałeś na ręce, ale Paskuda to tutaj waliła missplay za missplayem. W drugiej rundzie użyła grzybków na Ocvista, zamiast na Sigfridę. Później jak użyłeś swoich w Drakkar i Ocvist miał najwięcej siły w rzędzie, stało się jasne że masz na ręce Igni. W tym momencie powinna atrapować Sigfrdię, a nie Króla. W drugiej rundzie pokazałeś jej też że masz w decku Gryfy, więc powinna wiedzieć, że masz Klucznika w decku i z automatu powinna kombinować, jak to zrobić żebyś jej nie ukradł kluczowych jednostek w 3 rundzie. I tak wykombinowała, że wyrzuciła Odnowę czyli kartę którą powinna trzymać za wszelką cenę, ponieważ ona zaczyna w trzeciej rundzie. Czyli mogła zagrać spokojnie sobie Odnowa>Sigfrida>Ocvist. Pasquda miała w tej grze wszystkie karty potrzebne do zwycięstwa i spokojnie powinna wygrać tą grę.
 
Last edited:
poYar Jest tylko jeden problem, zero jednostek na cmentarzu, a ja miałem ciągle do dyspozycji Dagona i gdyby nie odnowa grał bym dalej, samą odnową na Sigfride i Ocvista w 3 vs Klucznik i deszcz by brakło. Chyba jednoznacznie niemożna stwierdzić jak by się to potoczyło, tak czy siak było by blisko, a Missplay robi każdy i orientuje się po fakcie, gdyby nie to wszyscy bylibyśmy pro graczami :)
 
Likierr Jakbyś grał do końca to zagrałaby Odnowa>Sigdrifa>Król>Kapłanka>Drakkar. Po za tym, jakbyś grał dalej to miałaby przewagę kart, bo Ocvist robiłby swoje.
 
Ja jako osoba postronna, oglądając tą partię (całkiem przyjemną) myślę, że poYar całkiem dobrze prawi, wie co mówi i czuć, ze tam w topce miesza i warto od niego brać rady i się uczyć :D
 
Top Bottom