Shani + piechota na grzybach

+
Odpiszę ci po takim czasie, nie każdy gra na trzeźwo. No i oczywiście, jeżeli oceniasz (ogarnianie), po interpunkcji, składni, ortografii.
No to myślę, że jest nieźle.

P.S Gdzie jest opisane w grze co to jest bazowy atak :)
P.S 7 Przeczytaj jeszcze raz co napisałem :) Huehue ? :(
P.S 829 Seryjnie, napisałeś, że jest na forum o tym oddzielny dział ? No to super , wchodzę do gry i uwaga, tutaj powinien być poradnik, co jak się z czym je, dopiero potem wchodzi się na forum i piszę uwagę dlaczego to tak i tamto. Normalni gracze wyjaśniają, jak wyżej wszystko elegancko, ale nie trafi się alfa, beta, gamma oo no i jeszcze omega. I ta postać wnosi do tematu tyle co nic, tylko chce nabić sobie posta, potem jeszcze poniżyć kogoś.
Powiem tak buduj dalej swoje ego, jak nie wiesz jak się dowartościować :)
Posty pisany znowu po paru piwkach :)
 
Last edited:
Kolega wyżej przeprosił za takowy temat o ile istnieje, bój toczy się o jedną kartę, już na górze koledzy wytłumaczyli Gwinciarzowi o co się rozchodzi, ale nie... Znalazł się dedukcjomistrz z jednego posta i wie wszystko o danej osobie po 3 zdaniach. Trochę luzu człowieku, wyjaśnij normalnie... Swojemu dziecku też będziesz mówił w wieku 18 lat, że jest nie inteligentny i głupi bo nie zna ortografii ? Ty znasz wszystko o języku polskim ? Daj na luz i zwal se konia przed lustrem. Jeżeli już zwracasz komuś uwagę to pisz też poprawnie... Piszemy "naprawdę" a nie, "na prawdę".
 
Last edited:
Nie do końca mnie przekonałeś, dopiero kolega który zarejestrował się dzisiaj i napisał 10 minut po twoim poście dał mi do myślenia. Widać, bardzo mu ta sprawa leżała na sercu, że aż musiał stworzyć konto o północy i wypowiedzieć się akurat w tej konkretnej materii! :cool:
Także kajam się, bo moc argumentów wręcz mnie powaliła ( zwłaszcza ten o waleniu Płotki :) ).
REDpoint dla obu panów, żeby zadośćuczynić straty moralne spowodowane moim niecnym zachowaniem!
 
A propos Shani i BPP. Wskrzeszona przez Shani BPP już nie tworzy złotych kopi (zgodnie z nową zdolnością BPP zresztą). Z ciekawości wczoraj to sprawdziłem. Jak żyć panie prezesie? ;)
 
Top Bottom