x

You have decided to merge your account with the GOG.com.

You can now start participating in the community discussions.

x

You chose to opt out from the merge process.
Please note that you will not be able to access your account until you opt in.

We strongly encourage you to merge your RED account with the GOG.com one.
If you want to do it later please try logging in again.

• Register

Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gwint online tylko przez GOG?

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• SOLVED Gwint online tylko przez GOG?

Czy aby zagrać w gwinta online trzeba odpalać GOG? Tak wywnioskowałem po kilku postach tutaj. Zarejestrowałem się i mi komunikat wyszedł że będą zapraszać tylko wybrane osoby do grup. To jakiś żart?
    Poza tym jeśli będę chciał zagrać z kimś kto nie ma gry zakupionej i chciałby spróbować zagrać tylko online to nie może? O co tu chodzi? Chciałem spróbować po raz pierwsze zagrać w wersję online i taka sytuacja... Nie kumam.

gog obsługuje wszystkie kwestie sieciowe gwinta, np. logowanie i pobieranie informacji o kolekcji kart z serwera. Dlatego jest potrzebny żeby można było grać. Gry nie trzeba kupować, jest free to play na razie trwa zamknięta beta więc trzeba mieć klucz ale od jakiegoś czasu klucze są rozdawane na pęczki (sam mam 3, jeśli potrzebujesz napisz pw to ci udostępnię)

Comment

Originally posted by ThorusBB View Post
      Czy aby zagrać w gwinta online trzeba odpalać GOG? Tak wywnioskowałem po kilku postach tutaj. Zarejestrowałem się i mi komunikat wyszedł że będą zapraszać tylko wybrane osoby do grup. To jakiś żart?
      Poza tym jeśli będę chciał zagrać z kimś kto nie ma gry zakupionej i chciałby spróbować zagrać tylko online to nie może? O co tu chodzi? Chciałem spróbować po raz pierwsze zagrać w wersję online i taka sytuacja... Nie kumam.
      Nie trzeba odpalać GOGa. Możesz uruchomić grę z Gwent.exe ale musisz ściągnąć GOGa, żeby Gwinta zainstalować.

Comment

Serdeczne dzięki Od czego mamy forum heh.. Super
        yolk77 tak będę wdzięczny, chcę zagrać z kuzynem. Pozdrawiam. Do PW

Comment

Sorry jeśli wprowadziłem w błąd z tym gogiem jeśli rzeczywiście nie jest potrzebny do gry. Ale z doświadczenia wiem że granie bez goga może sprawiać problemy, np. jeśli wejdzie patch to gra się nie zaktualizuje bez goga i nie uruchomi. Po jednym z patchy w ogóle nie mogłem uruchamiać gry przez gwent.exe więc myślałem, że wyłączyli taką możliwość.
          Last edited by yolk77; 24-04-17, 10:04.

Comment

Spoko. Dzięki All. Nie kumam tylko czemu nie mogę w ustawieniach w GOGu zmienić języka. Jest angielski i opcja zmiany jest zablokowana. Jak ustawić język polski? Cały przebieg instalacji miałem po PL a zmiany języka w ustawieniach w GOG mam zablokowane, W sieci widziałem masę screenów po polsku. O co tu może chodzić?
            Last edited by ThorusBB; 24-04-17, 20:17.

Comment

Język wybierz w ustawieniach gry po włączeniu Gwinta (a nie Galaxy) i zmień na polski, a potem chyba trzeba zrestartować - już nie pamiętam W każdym razie Gwint jest po polskiemu

Comment

Skoro wszystkie problemy zostały wyjaśnione to zamykam

Comment

Working...
                X