SOLVED Gwint online tylko przez GOG?

+
Gwint online tylko przez GOG?

Czy aby zagrać w gwinta online trzeba odpalać GOG? Tak wywnioskowałem po kilku postach tutaj. Zarejestrowałem się i mi komunikat wyszedł że będą zapraszać tylko wybrane osoby do grup. To jakiś żart?
Poza tym jeśli będę chciał zagrać z kimś kto nie ma gry zakupionej i chciałby spróbować zagrać tylko online to nie może? O co tu chodzi? Chciałem spróbować po raz pierwsze zagrać w wersję online i taka sytuacja... Nie kumam.
 
gog obsługuje wszystkie kwestie sieciowe gwinta, np. logowanie i pobieranie informacji o kolekcji kart z serwera. Dlatego jest potrzebny żeby można było grać. Gry nie trzeba kupować, jest free to play :D na razie trwa zamknięta beta więc trzeba mieć klucz ale od jakiegoś czasu klucze są rozdawane na pęczki (sam mam 3, jeśli potrzebujesz napisz pw to ci udostępnię)
 
ThorusBB;n8412120 said:
Czy aby zagrać w gwinta online trzeba odpalać GOG? Tak wywnioskowałem po kilku postach tutaj. Zarejestrowałem się i mi komunikat wyszedł że będą zapraszać tylko wybrane osoby do grup. To jakiś żart?
Poza tym jeśli będę chciał zagrać z kimś kto nie ma gry zakupionej i chciałby spróbować zagrać tylko online to nie może? O co tu chodzi? Chciałem spróbować po raz pierwsze zagrać w wersję online i taka sytuacja... Nie kumam.

Nie trzeba odpalać GOGa. Możesz uruchomić grę z Gwent.exe ale musisz ściągnąć GOGa, żeby Gwinta zainstalować.
 
Serdeczne dzięki :) :) Od czego mamy forum heh.. Super :)
yolk77 tak będę wdzięczny, chcę zagrać z kuzynem. Pozdrawiam. Do PW :)
 
Sorry jeśli wprowadziłem w błąd z tym gogiem jeśli rzeczywiście nie jest potrzebny do gry. Ale z doświadczenia wiem że granie bez goga może sprawiać problemy, np. jeśli wejdzie patch to gra się nie zaktualizuje bez goga i nie uruchomi. Po jednym z patchy w ogóle nie mogłem uruchamiać gry przez gwent.exe więc myślałem, że wyłączyli taką możliwość.
 
Last edited:
Spoko. Dzięki All. Nie kumam tylko czemu nie mogę w ustawieniach w GOGu zmienić języka. Jest angielski i opcja zmiany jest zablokowana. Jak ustawić język polski? Cały przebieg instalacji miałem po PL a zmiany języka w ustawieniach w GOG mam zablokowane, W sieci widziałem masę screenów po polsku. O co tu może chodzić?
 
Last edited:
Język wybierz w ustawieniach gry po włączeniu Gwinta (a nie Galaxy) i zmień na polski, a potem chyba trzeba zrestartować - już nie pamiętam;) W każdym razie Gwint jest po polskiemu ;)
 
Top Bottom