Nowa Gra Plus - pytania, porady, komentarze

+
Tylko przez zapis. Cała idea Nowej Gry Plus polega na tym że zaczynasz nową przygodę postacią, którą ją ukończyłeś.
 
Witam.

Prosiłbym o poradę graczy, którzy ukończyli grę i próbowali NG+.

Niedawno zakończyłem przygodę z podstawką. Po zakończeniu zakupiłem dwa dodatki (Serca z kamienia oraz Krew i wino). Generalnie gra wywarła na mnie bardzo duże wrażenie i z ogromną ochotą przejdę ją jeszcze raz z dodatkami.

Mam teraz dylemat czy zagrać od nowa tj. zupełnie od zera z tymi dwoma dodatkami czy w NG+ z dodatkami? Jak radzicie?

Pozdrawiam
 
czy zagrać od nowa tj. zupełnie od zera z tymi dwoma dodatkami czy w NG+ z dodatkami?
Teoretycznie wyjdzie ci na jedno i to samo. Osobiście proponowałbym za dodatki wziąć się teraz a na NG+ zobaczyć co się stanie, jeśli podejmiesz inne wybory.
 
Witam.

Prosiłbym o poradę graczy, którzy ukończyli grę i próbowali NG+.

Niedawno zakończyłem przygodę z podstawką. Po zakończeniu zakupiłem dwa dodatki (Serca z kamienia oraz Krew i wino). Generalnie gra wywarła na mnie bardzo duże wrażenie i z ogromną ochotą przejdę ją jeszcze raz z dodatkami.

Mam teraz dylemat czy zagrać od nowa tj. zupełnie od zera z tymi dwoma dodatkami czy w NG+ z dodatkami? Jak radzicie?

Pozdrawiam
Jedź dodatki po skończeniu gry. Jak skończysz jeden dodatek to dopiero zacznij następny. Dopiero później zrób NG+.
 
Nowa gra + czy Nowa gra bez + ? 28.03.2017

Witajcie,
Chciałbym ponownie przeżyć przygodę z Wiedźminem 3 i mam zagwozdkę... Nowa gra + czy bez +...
Ludzie krytycznie podchodzą do "Nowej gry +" ( z tego co widzę w Internecie ) i chciałbym się dowiedzieć czy jest aż tak źle ( bilans i te sprawy).
Co wy sądzicie o tym trybie? Warto?, a może lepiej wszystko zacząć od nowa?... Proszę o wasze zdanie na ten temat.
Pozdrawiam
 
Kipson;n8244510 said:
Jeśli zależy ci na rynsztunku Mantikory bez kolczugi, to nie warto. No ogólnie to, na moje, nawet warto, bo nie zaczynasz gry z początkowym sprzętem, tylko Geralt jakoś wygląda. Poziomy się skalują - raz lepiej, raz gorzej, ale przecież i w normalnej grze masz burdel z poziomami czasami. Moim zdaniem warto, no chyba że jesteś fanem Mantikory bez kolczugi, ale to można chyba modami naprawić.
 
Witam
Mam do was pare pytań.
1.Czy aby zacząć dodatek "serce z kamienia" na NG+ musze mieć wbity 60 poziom?
2.Oraz czy po ukończeniu dzikiego gonu na NG+ mogę od razu zagrać NG+ w dodatku serca z kamienia?
 
XMirekPLX;n8354660 said:
1.Czy aby zacząć dodatek "serce z kamienia" na NG+ musze mieć wbity 60 poziom?
Nie musisz w ścisłym tego słowa znaczeniu, ale jeśli taki poziom jest sugerowany, to jednak tego lepiej się trzymać, ew. mieć co najwyżej 5 poziomów za mało (przy różnicy sześciu już się odpala czerwona czaszka, przez co nagle walka staje się masochizmem).
XMirekPLX;n8354660 said:
2.Oraz czy po ukończeniu dzikiego gonu na NG+ mogę od razu zagrać NG+ w dodatku serca z kamienia?
No zwyczajnie do dodatku podchodzisz tak jakbyś był na zwykłej grze - NG+ tylko podbija poziomy np. przeciwnikom, by było sens wbijanie ich Geraltem i tyle. Żadnego specjalnego sprzętu ani nic tego typu. Chyba że masz na myśli zaczęcie dodatku zdalnie, nie grając w podstawkę - tutaj z NG+ nie da się odpalić ani SzK, ani KiW.
 
Witam! Uparłem się zrobić 100% achievementów i na chwilę obecną brakuje mi dwóch (Even Odds przez niedopatrzenie) oraz Walked the path.

Pytanie:
Czy na NOWEJ GRZE PLUS i poziomie DROGA KU ZAGŁADZIE odblokuję osiągnięcie WALKED THE PATH (gog.com)?
Czy na wspomnianym poziomie mogę sejwować i wczytywać sejwy? Czy jest tak jak w dwójce - jeśli padnę to kaplica i od nowa?
 
dzięki Szincza za info - gram na NG+ i najwyższym poziomie trudności - to uczucie gdy utopiec ma 61lvl i potrafi zabić jednym ciosem :)
 
Zartujesz, prawda? Akurat potworki nizsze na ng+ zadaja malo obrazen, za to ludzie maja ciebie na hita. To ten slynny balans cdp. Jeszcze z aerondightem to potworki sa latwe. No i ktos mowil, ze granie ciri bylo trudne na ng+. Ja gram ng+ death march skalowanie on i w etapie u juniora jego ludzie zadawali mi tak malo dmg, ze trzeva bylo 3 hitow, aby mi pasek zdrowia sie zmniejszyl.
 
Nową Grę Plus czas zacząć.
Wiadmo już kiedy będzie patch do PS4 Pro? Tydzień temu powiedziano, że za kilka dni. Jest szansa, że będzie w tym tygodniu czy te kilka dni to były tylko takie ogólnikowe a znaczyło - w najbliższym czasie :)
 
Last edited:
Hej mam pytanie. Chciałbym zagrać ponownie w Wiedźmina 3 ale mam dylemat. Chciałem zagrać na najtrudniejszym poziomie ale nie wiem czy dać nową gre + czy zwyczajnie od nowa ;p Nie wiem co będzie ciekawsze. Na ostatnim zapisie miałem już 48 lvl i zbroje mantikory. Nie wiem czy nie będe miał za łatwo na ng+. Poradzicie coś ?
 
Dajesz na ng+, możesz pobawić się buildami, odblokujesz wszystkie mutacje i będziesz miał kasę na każdą zbroję. Na ng+ jest względnie łatwo, np. ze zbroja kota, euforią i aerondightem pokonałem imleritha na kilka hitów. Jedynie walki ciri są trudne, gdyż ona zadaje mało dmg, a sama jest na pare hitow.
 
Pytanie o tryb Nowa Gra Plus

Witam serdecznie,

Przeszedłem Wiedźmina 3 dwukrotnie na PS4, a teraz chciałbym zagrać na PC. Nie chcę od nowa rozwijać postaci i wszystkiego zbierać, stąd moje pytanie. Chciałbym stworzyć Geralta od razu na 34. poziomie doświadczenia i rozpocząć grę w DLC (obojętnie które jako pierwsze), a następnie po ich ukończeniu zacząć wersję podstawową od razu w trybie NG+. Czy jest to możliwe?

Pozdrawiam,
 
Witam.
Mam pytanie czy jest możliwość skasowania schematów na mikstury, oleje,petardy itd...
Chciałbym zacząć nową gre + z czystym ekwipunkiem.
 
Jak mam rozpocząć Nową grę+ po przejściu podstawki, SzK i KiW? Wczoraj zakończyłem fabule KiW i żaden komunikat się nie pojawił :(
 
Top Bottom