Problem z aktywacja portalu w zadaniu przemiana.

+
Problem z aktywacja portalu w zadaniu przemiana.

Witam. Mam problem z aktywacja portalu i dostaniem się do wnętrza ruin w zadaniu przemiana. Używając pod wodą wiedźmińskich zmysłów, widzę białą rękę wskazującą miejsce w , którym powinien znajdować sie portal. Ale niestety przepływam przez nie bez żadnego rezultatu. Czy to jakiś błąd? Czy też trzeba ten portal aktywować..
 
Czyli podobnie jak u mnie chociaż jeszcze nie wypełniałem tego zadania (ale pamiętam gdzie portal jest). Jestem ciekaw czy się aktywuje gdy zacznę po kolei przechodzić ten quescik czy to bug po prostu. (Gram na NG+)
 
Ja zacząłem od samego początku.. Do miejsca kieruje mnie znacznik ale gdy nurkuję portal jest nie aktywny. Głupio by było ponieważ brak możliwości wykonania kuesta , wpłynie znacząco na zabawę.. Rozwój postaci to dla mnie bardzo istotny element.
 
Właśnie ukończyłem to zadanie. Wcześniej portal był nieaktywny ale gdy odwiedziłem cmentarz oraz wypełniałem kolejne wskazówki portal zastałem aktywowany.
 
Tak dla informacji.. Gdyby kiedyś Ktoś miał podobny problem. Problemem był jakiś błąd.. Musiałem cofnąć się i niestety stracić kawał rozgrywki :/ Ale cóż...
 
Top Bottom