SOLVED Problem ze starowaniem Geraltem - Patch 1.31 i 1.31 (A)

+
Problem ze starowaniem Geraltem - Patch 1.31 i 1.31 (A)

Witam. Wczoraj grając w Wiedźmina natknąłem się na pewien problem, mianowicie podczas użycia wiedźmińskiego zmysłu sterowanie staje się uciążliwe. Wygląda to jakbym miał "wysoki ping", ponieważ przyciski działają z opóźnieniem, czasem w ogóle nie działają, a czasem Geralt wykonuje czynności, których nie powinien. Nie wiem skąd się to w ogóle wzięło, bo grałem wcześniej i wszystko było ok, tylko wczoraj zaczęło się tak dziać. Próbowałem naprawy 2 razy, na początku myślałem, że już jest dobrze, ale po jakimś czasie problem znów się pojawił. Wtedy miałem jeszcze patch 1.31 toteż zaktualizowałem go do 1.31 (A), bez skutku. Jeśli ktoś byłby w stanie mi pomóc to z góry dziękuję.
 
Cześć.
Problemy ze sterowaniem mogą być spowodowane włączoną nakładką platformy GOG Galaxy. Można ją wyłączyć wchodząc w "Ustawienia" > "Funkcje" na platformie GOG Galaxy.

Alternatywnym rozwiązaniem jest uruchamianie gry bez pośrednictwa GOG Galaxy, tylko bezpośrednio z folderu, gdzie jest zainstalowana gra, w moim przypadku:
C:\Program Files (x86)\GOG Galaxy\Games\The Witcher 3 Wild Hunt GOTY\bin\x64
Plik o nazwie "witcher3". Dla ułatwienia, otwierasz GOG Galaxy, wchodzisz w zakładkę z grą, klikasz "Więcej" > "Zarządzaj instalacją" > "Pokaż folder" i dalej jak wyżej. Najlepiej, jeśli utworzysz sobie skrót na pulpicie do tego pliku (PPM na plik > "kopiuj", PPM na pulpit > "wklej skrót").
Powodzenia na szlaku.
 
Top Bottom