Życzenia świąteczne

+
O jejka! Co wy tutaj robicie! Szybko wbijać sie na jakąś imprezke! Nie ma to jak sylwester w domu! Co do życzeń - wszystkiego co wypisali koledzy forumowicze wyżej i jeszcze WIĘCEJ!EDIT: Właśnie zauważyłem że już rok siedze na tym beznadziejno-bezsensownym forum czytając wasze beznadziejnie-bezsensowne posty (ooo ironio!).Mam nadzieje, że moderatorzy nie mogą sprawdzać co tu było napisane przed edytacją (tak to się piszę?).
 
A ja życzę wszystkim, żeby przyszyły rok był przynajmniej w połowie tak dobry jak poprzedni. A "Wiedźmin" i tak będzie hitem. pozdr
 
To ja się dołącze. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku dla wszystkich. Oby był lepszy od poprzedniego. Szczęścia i zdrowia.I aby The Witcher odniósł światowy sukces.
 
Choć spóźnione, to szczere życzenia wszelkich sukcesów i spełnienia marzeń w tym tak niedawno rozpoczętym nowym roku 2007.
 
Geno said:
Z okazji Dnia Dziecka składam życzenia dla wszystkich forumowiczów i całego CDPR.PozdrawiamForumowy Dziadek
hehehe dziadku, to ja będę pradziadkiem, i także składam Dziatwie życzenia z okazji dnia dziecka, niech wam kompy chłodno i szybko działają.
 
Witam,Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku 2008, chciałbym życzyć całemu zespołowi CD Projekt zdrowia, zapału do pracy, wkładania tak wielkiej ilości serca w gry jak do tej pory, robienia tak znakomitych produktów jak Wiedźmin oraz przede wszystkim spokojnych, radosnych i spędzonych w rodzinnej atmosferze (lub w rodzinnej atmosferze przy komputerze z włączonym Wiedźminem) Świąt Bożego Narodzenia :)Pozdrawiam serdecznieNethPołączyłem z poprzednim tematem :)Keth
 
Witam wszystkich użytkowników forum!Z okazji idących świąt Bożego Narodzenia życzę wszystkim posiadaczom (orginalnych ;>) i fanom gry Wiedźmin wszystkiego najlepszego, zaś ekipie CD Projekt RED, oprócz standardowego "najlepszego", jak największych sukcesów Wiedźmina za granicą (Polskę już podbił ;)) i powodzenia przy przyszłch projektach studia.
 
Witam :) Z okazji Swiąt Bożego Narodzenia życzę wszystkim użytkownikom forum, a także moderatorom spełnienia marzeń... dużo szczęściai wogole wszystkiego naj naj najlepszego !!! :);]
 
Dużo dobrych alkoholi z najwyższej półki - może niekoniecznie na świeta, ale to życzenie zawsze sie przydaje :DA poza tym to dużo Wiedźmina ;) A co sie z tym wiąże....... spokojnych i radosnych Świąt :)
 
Życzę wszystkim, tego czego chcą, życzę również dobrych świąt, prezentów czy trunków (dla każdego coś dobrego). Obyście się pogodzili z nie przyjaciółmi, oby psy wam nie zbluzgały (czy inne zwierzaki). Ogólnie, wszystkiego naj naj.
 
Dzieki za zyczenia.Wam rowniez zycze wszystkiego co najlepsze! Cieplych, rodzinnych, radosnych swiat oraz szczesliwego nowego roku (ciesze sie ze nie musze juz mowic: "I Wiedzmina na przyszly rok!" :D)Zycze Wam, aby Wasze zycia toczyly sie tak, jakbyscie tego chcieli i zebyscie mieli wszystkiego pod dostatkiem.Merry Christmas and Happy New Year!!! :)
 
Pradawne historie i bajendy o jakowymś gwiazdorze mawiają, co prezenty roznosi ponoć każdemu. Pakunki takowe jak również wiadomo nie są zasługą dziaduszka. Robota to elfów jest zacna, bo jak wiadomo gdzieś dorabiać muszą, jak nie w kraju, to za granicą, co by organizacyje tajemne mogli również wspomagać. Pamiętajcie więc, że od czynów waszych, takowe prezenty zależą. Żyjcie z sumieniem zgodni i w czynach godni, by każdy człek, czy nieludź jakowyś mógł rzec do was - kompanie drogi nachyl się ze mną do tego miodu kielicha, co by się nam żyło należycie! Tak po wsze czasy z roku na rok obchodzi się święto i raczy kolędą. Wszystkiego dobrego
 
Wszystkim forumowiczom a także fanom Wiedźmina jak również całym ekipom CD Projekt Red i CD Projekt chciałbym życzyć wesołych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia i sukcesów, spełnienia marzeń w nadchodzącym Nowym Roku. Najlepszego!
 
Może już po świętach ale sylwek jescze będzie dlatego życze wam Sczęśliwego Nowego Roku żebyście sie nie schlali za bardzo i najważniejsze GRALI W WIEDŹMINA
 
Nie zdążyłam z życzeniami Bożonarodzenowymi. No cóż. Życzę Wesołych Świąt w Nowym Roku, dużo wiedźmina i wszystkiego bobrowego!
 
Top Bottom