Najlepszy cRPG wszechczasów

+
Nwn2 owszem ale tylko maska zdrajcy jesli kogos uraze to przepraszam ale podstawka jest druzynowym hack n slashem z doklejoną na chama fabulą zalowalbym ze kupilem gdyby nie MTB
 
TerrorCom said:
Tu jest pies pogrzebany. Nowi gracze nie docenia tego co dla starych wyjadaczy jest klasyka :)
Pies? Pieseczek... A jaka to rasa? Może łyżew, bo Hipek bardzo chciałby mieć łyżwa...Nowi gracze nie docenią tego, co dla starych wyjadaczy jest klasyką, a starzy wyjadacze będą się zaklinać, że kiedyś było lepiej, a te nowe gry to zupełnie nie to, chybiony strzał i w ogóle kupa śmiecia. Jak to zawsze, w każdej branży, z każdym gatunkiem gry. Za jakieś 10 lat gracze, którzy zaczynali swoją przygodę z RPG od, powiedzmy, "Wiedźmina", będą narzekać, że wszystkie te nowe gry to beznadzieja, kiedyś to było... I tak dalej, aż to uchachanej śmierci.
 
A kojarzycie Betreyal at Krondor. To był hit!! Klasyk klasyków, zajeboooza, a na FallOuta3 czekam z niecierpliwością. jeśli questy będą trochę mniej "płaskie" niż w Oblivionie to będzie wypas. Swoja droga gdyby ktos bardziej przysiadł nad obliviońsimi zadaniami (mówie o podstawce" to ta gra byłaby prawie idealna.pozdro
 
Swoja droga gdyby ktos bardziej przysiadł nad obliviońsimi zadaniami (mówie o podstawce" to ta gra byłaby prawie idealna.
A poza tym nad dialogami, fabułą, światem, dziennikiem, systemem rozwoju postaci, postaciami niezależnymi, interfejsem. Tak, wtedy byłaby to gra prawie idealna
 
MasPingon said:
Swoja droga gdyby ktos bardziej przysiadł nad obliviońsimi zadaniami (mówie o podstawce" to ta gra byłaby prawie idealna.
A poza tym nad dialogami, fabułą, światem, dziennikiem, systemem rozwoju postaci, postaciami niezależnymi, interfejsem. Tak, wtedy byłaby to gra prawie idealna
Gdyby dopracowali konie to bylaby juz gra idealna a nie prawie idealna ;D
 
TerrorCom said:
TerrorCom said:
Swoja droga gdyby ktos bardziej przysiadł nad obliviońsimi zadaniami (mówie o podstawce" to ta gra byłaby prawie idealna.
A poza tym nad dialogami, fabułą, światem, dziennikiem, systemem rozwoju postaci, postaciami niezależnymi, interfejsem. Tak, wtedy byłaby to gra prawie idealna
Gdyby dopracowali konie to bylaby juz gra idealna a nie prawie idealna ;D
Tak. Jak robiłyby ładnie patataj to 1 miejsce w rankingu murowane.
 
Geno said:
Geno said:
Geno said:
Swoja droga gdyby ktos bardziej przysiadł nad obliviońsimi zadaniami (mówie o podstawce" to ta gra byłaby prawie idealna.
A poza tym nad dialogami, fabułą, światem, dziennikiem, systemem rozwoju postaci, postaciami niezależnymi, interfejsem. Tak, wtedy byłaby to gra prawie idealna
Gdyby dopracowali konie to bylaby juz gra idealna a nie prawie idealna ;D
Tak. Jak robiłyby ładnie patataj to 1 miejsce w rankingu murowane.
Powinna być też możliwość dowolnej customalizacji konia - wybór karnacji, długości grzywy itd. Poza tym koń to zwierze o które trzeba dbać - karmić, czesać, myć.
 
Dawanie tego głosu wiedźminowi to czyste włazidupstwo:)ale jak kto woli:) dla mnie absolutny faworyt to BGII-dla mnie wzór sequela, to samo, tylko więcej i lepiej:)brak rewolucyjnych zmian - sprawdza się idealnie.
 
MasPingon said:
MasPingon said:
MasPingon said:
MasPingon said:
Swoja droga gdyby ktos bardziej przysiadł nad obliviońsimi zadaniami (mówie o podstawce" to ta gra byłaby prawie idealna.
A poza tym nad dialogami, fabułą, światem, dziennikiem, systemem rozwoju postaci, postaciami niezależnymi, interfejsem. Tak, wtedy byłaby to gra prawie idealna
Gdyby dopracowali konie to bylaby juz gra idealna a nie prawie idealna ;D
Tak. Jak robiłyby ładnie patataj to 1 miejsce w rankingu murowane.
Powinna być też możliwość dowolnej customalizacji konia - wybór karnacji, długości grzywy itd. Poza tym koń to zwierze o które trzeba dbać - karmić, czesać, myć.
...i najważniejsze. Możliwość zakupu stajni. Ja kupiłbym Sauber'a.
 
Swoja droga gdyby ktos bardziej przysiadł nad obliviońsimi zadaniami (mówie o podstawce" to ta gra byłaby prawie idealna.
Do spania. Zgodzę się. Tempo poruszania się postaci - rewelacja. Potencjał i pomysł - jakieś były, ale realizacja fatalna...
 
Geno said:
Geno said:
Geno said:
Geno said:
Geno said:
Swoja droga gdyby ktos bardziej przysiadł nad obliviońsimi zadaniami (mówie o podstawce" to ta gra byłaby prawie idealna.
A poza tym nad dialogami, fabułą, światem, dziennikiem, systemem rozwoju postaci, postaciami niezależnymi, interfejsem. Tak, wtedy byłaby to gra prawie idealna
Gdyby dopracowali konie to bylaby juz gra idealna a nie prawie idealna ;D
Tak. Jak robiłyby ładnie patataj to 1 miejsce w rankingu murowane.
Powinna być też możliwość dowolnej customalizacji konia - wybór karnacji, długości grzywy itd. Poza tym koń to zwierze o które trzeba dbać - karmić, czesać, myć.
...i najważniejsze. Możliwość zakupu stajni. Ja kupiłbym Sauber'a.
Nie pozostaje nam nic tylko czekać na Fallouta 3
 
MASPINGON twierdzisz ze w Fallout 3 bedzie mozna stworzyc wlasnego konia ?? Albo lepiej zalozyc wlasna stadnine koni i zyc z niej. Juz widze te misje w stylu "posprzataj stajnie" albo "wyrzucaj gnoj". A jako minigierke daliby nam mozliwosc zabawy jakims byczkiem na rodeo ;D ;D
 
Myślę, że to jedne z pierwszych rzeczy jakie zaimplementowała w FO3 Bethesda. Mam nadzieję, że będzie można tak zapgrejdować naszego wierzchowca, aby można było z niego strzelać przenośną wyrzutnią pocisków nuklearnych. Developerzy na pewno monitorują różne fora w poszukiwaniu dobrych pomysłów, więc kto wie, może któryś z nich właśnie czyta mojego posta
 
Posunęliście się za daleko, forumowicze. Na razie skasowałem posty, co zrobię dalej? Nie chcielibyście się przekonać, trust me. ^^Zostawcie Fallouta 3 i zmutowane robokonie w spokoju. ;] F3 jakby nie patrząc, jeszcze nie wyszedł, więc do tematu nie bardzo pasuje. Proszę nie ciągnąć dalej tego wątku. Wiem, że to off-topic, ale trzymajcie się tematu.
 
żenada gdzie jest super mario bros ja się pytam. widać że dziadki głosowały nie licząc wiedźmina oczywiście, jak można uwazać takiego śmiecia jak fallout za dobrą gre rpg. Kiedyś w to zagrałem to po 5 min usunołem. Wogule tu nie powinno byc gierek 2d i izometrycznych. Moje rpg wszechczasów: 1.--------- nie istnieje2. -------- nie istnieje3.Super Mario Boss 99 galaxy super realy fucker machine ruskaja giga atack !4. Gothic5.Gothic 26.Wiedźmin7.NWN 2G3 niedorasta do pięt 1i2 ale i tak jest swietny lecz gorszy od wiedzminaTES to jest porażka totalnaniestety nie ma gry idealnej w każdej są jakieś błędy
 
Widac dzieciak w postaci patrz wyzej chcial zaistniec. niebede karmil trolla.Edit: ciekawe czemu dzieciak niezarejestrowal gry czyby niemial oryginala;>?
 
geralt555 said:
żenada gdzie jest super mario bros ja się pytam. widać że dziadki głosowały nie licząc wiedźmina oczywiście, jak można uwazać takiego śmiecia jak fallout za dobrą gre rpg. Kiedyś w to zagrałem to po 5 min usunołem. Wogule tu nie powinno byc gierek 2d i izometrycznych. Moje rpg wszechczasów: 1.--------- nie istnieje2. -------- nie istnieje3.Super Mario Boss 99 galaxy super realy fucker machine ruskaja giga atack !4. Gothic5.Gothic 26.Wiedźmin7.NWN 2G3 niedorasta do pięt 1i2 ale i tak jest swietny lecz gorszy od wiedzminaTES to jest porażka totalnaniestety nie ma gry idealnej w każdej są jakieś błędy
Drogie dziecko. Wracaj do stołu. Mama czeka z obiadem.
 
Top Bottom