Przeglądarki internetowe

+
Jak każdy chyba zaczynałem od IE potem był Netscape i Opera a teraz jest Firefox i tak już chyba zostanie :)
 
Od jakiegoś czasu używam FF (wcześniej Maxthon). Nawet się zdążyłem przyzwyczaić do nowej przeglądarki, tym bardziej po zainstalowaniu wtyczki All-in-One Sidebar która wyświetla zakładki w panelu po lewej do czego jestem przyzwyczajony. Teraz ściągnąłem FF3 i wtyczka nie współpracuje :/ Mam nadzieje że ją uaktualnią.
 
mBartek said:
Od jakiegoś czasu używam FF (wcześniej Maxthon). Nawet się zdążyłem przyzwyczaić do nowej przeglądarki, tym bardziej po zainstalowaniu wtyczki All-in-One Sidebar która wyświetla zakładki w panelu po lewej do czego jestem przyzwyczajony. Teraz ściągnąłem FF3 i wtyczka nie współpracuje :/ Mam nadzieje że ją uaktualnią.
No daj im chwile czasu ;DDzien pobierania jeszcze sie nie skonczyl... :)
 
Zakładki po lewej wyświetlają się bez użycia jakiejkolwiek wtyczki wystarczy wcisnąć ctrl+B. Chociaż ja wolę pasek zakładek u góry :)
 
SLI said:
No daj im chwile czasu ;DDzien pobierania jeszcze sie nie skonczyl... :)
wiem wiem :)
SLI said:
Zakładki po lewej wyświetlają się bez użycia jakiejkolwiek wtyczki wystarczy wcisnąć ctrl+B. Chociaż ja wolę pasek zakładek u góry :)
nie wiedziałem, dzięki :)
 
Ja na początku miałem IE ale kumpel powiedział ze Mozilla jest lepsza a potem to jak większość sie wypowiadała urzekła mnie i zostałem przy niej .
 
Najnowszy lisek, najbardziej mnie urzekł... szybkością działania :D Na mojej neostradzie widać wyraźną różnicę. Cóż, innej przeglądarki nie chcę :whistle:
 
Mi się tylko wygląd w Lisku 3.0. nie podoba (taki "windowsowo-internetexplorowaty"). Ale jakoś się przyzwyczaję.
 
Przyznaję się, że już nie pamiętam jak wyglądał oryginalnie, bo od kilku lat jadę na motywach, ale może ten jest podobny? https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/3699 a jak nie, to poszukaj może coś będzie, co Ci przypasi :)
 
Zorganizowany przez Fundację Mozilla "Dzień pobierania" być może nie rozpoczął się najlepiej, ale mimo to zakończył się sukcesem. Organizacja poinformowała właśnie, że w ciągu pierwszych 24 godzin od udostępnienia programu Firefox 3 pobrano go ponad 8 mln razy. :)Wynik mówi sam za siebie.
 
naprawdę świetny jest nowy FF. Najbardziej podoba mi się że można zamiast adresu wpisać np. tytuł strony i jeśli była wybrana to ją pokaże. użyteczne. Codo szybkości to nie potrafię ocenić ale jest bardzo praktyczna.
 
Top Bottom