Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

+
Khaine said:
Art jak art ;-) i nie musi mieć wiele wspólnego z grą jako taką skoro to nie concept
Teoretycznie tak ale już ktoś w jakiś sposób się zasugerował strzygą z opowiadań -- przecież równie dobrze mogła mieć czarne włosy - dla nie obeznanych z książkami to nie ma żadnego znaczenia - zresztą to nie jest zbyt istotna sprawa , może małą nieścisłość podobnie jak kiedyś było z krwią Kościeja
- 3xM - said:
A może porostu księżniczce znowu "odbije"? W końcu akcja będzie się rozgrywać między innymi w zamku Foltesta.
Całkiem możliwe ale też troche naciągane - za dużo postaci z książek to też przesada by była....
 
Najogólniej plakacik i tak bardzo fajny do tego rozmiary B0 1000 x 1414 mm to całkiem sporawe dzieło jest...może jakiś konkurski z plakatem do wygrania...?
 
Jak dla mnie to może być napakowana - im bardziej, tym trudniej będzie taką pokonać, a to głównie chodzi - o zabawę. Oczywiście bez przesadnego naśladowania "Szwajcenegera". Takie wymiary i aperancja mi odpowiadają.
 
ja chcialbym tapetke z tym artem w 1024 :)plakacik na sciane tez bylby mily :Da i pudelko z gra z takim artem by fajnie wygladalo
 
Draghmar said:
specjalnosc na studiach . Oczywiscie mozna tutaj nadal bawic sie w tlumacznie, ze to przeciez mutant. Ze jego czopki i preciki tez zmutowaly (w koncu sa ptaki, ktore widza w zakres ultrafioletu). Jednak posotaje kwestia tego, ze ten efekt poprostu kojarzy sie z S-F lub poprostu z rzeczywistoscia.
Popelniasz blad probujac przelozyc fantastyke na rzeczywistosc w skali 1:1. Pamietaj, ze mowimy o swiecie, w ktorym egzystuja chocby mimiki, ktore z punktu widzenia biologii sa oczywista bzdura. Zreszta, koniec koncow chodzi o to, zeby sie fajnie gralo i pod tym tez katem opracowywalismy efekt night vision.
 
Zbiku said:
Popelniasz blad probujac przelozyc fantastyke na rzeczywistosc w skali 1:1.
Ale ja nic nie przekladam. Poprostu widze i zamiast kojarzyc mi sie ze swiatem, w ktorym biega Geralt wymachujac mieczem, to mam wrazenie, ze predator tam przylecial na lowy...I tutaj naprawde malo jest istotne jak bardzo bedziesz mowil, ze to magiczne i tak dalej. Jesli komus sie to tak bedzie kojarzylo to nawet jak sobie kartke na monitorze nalepi, ze to tylko magia to nadal bedzie widzial noktowizor. Tak jest wbite w nasze umysly i nic tego nie zmieni. Poza tym Mike napisal, ze to jest widzenie ciepla. A cieplo to nie tylko temperetura przeciwnika, ale takze otoczenia. I tutaj moge calkowicie porownywac dlatego, ze swiaty sa na tyle zblizone, iz racze nie wystepuja tam jakies dziwaczne anomalie, ktore mialy by wyjasnic cos co wg mnie jest niedociagnieciem.
 
Aaa chrzanić to, jak będzie ładnie wyglądać i sprawdzi się to reszta ostatecznie mnie nie interesuje ;-) poza tym to nie jest efekt z którym będzie się biegało 24/7 w grze... Wiadomo wolałbym to inaczej rozwiązane no ale cóż nie ja robię tą grę.
 
Ja wciąż wierzę w to, że będzie to w ruchu fajnie wyglądać.Zresztą czy właśnie nie zaczęło się E3? Może by wytropić i zapytać kogoś kto zobaczy ten efekt "na żywo"?
 
Nie. E3 zaczyna sie za dwa nie i trwa dwa dni (18-20 maja). Konferencje zaczynaja sie dzien wczesniej, ale tez dzien wczesniej sie koncza.
 
Emiel said:
Jak dla mnie to może być napakowana - im bardziej, tym trudniej będzie taką pokonać, a to głównie chodzi - o zabawę. Oczywiście bez przesadnego naśladowania "Szwajcenegera". Takie wymiary i aperancja mi odpowiadają.
Może być silna i trudna do pokonania ale żeby zmniejszyli trochę muskuły strzygi bo wygląda głupio... wiem że to jest tylko art i że tak raczej nie będzie w grze...
 
Znow efekt nocnego widzenia walkujemy? :) Ja sie zgadzam z Draghamrem. Jak wykryanie ciepla to w calosci (lacznie z otoczeniem). jak wykrywanie potworow to w calosci, a nie byle jak mieszac. wiem ze nie mozna rzeczywistosci przekladac do gier w skali 1:1 ale nie mozna przeginac z niezachowaniem rzeczywistosci.cos czuje ze CDPR bedzie mial taka postawe w stosunku do tego efektu jak tworcy dooma 3 i ich gienialnego pomyslu z latarka. maja gleboko gdzies (badz jeszcze glebiej) opinie graczy i wydali dodatek z latarka w rownie beznadziejnej formie... tyle ze w wiedzminie efekt widzenia w ciemosciach ma znacznie wieksze znaczenie.
 
Gdybysmy dali wykrywanie ciepla w calym otoczeniu, to wrocilibysmy do punktu wyjscia - takie night vision dawaloby niewielka (badz zadna) przewage nad "zwyklym" widzeniem. Konieczne sa pewne kompromisy podnoszace przyjemnosc rozgrywki. Zreszta, skojarzenia z SF sa raczej nietrafne, bo nawet w naszej rzeczywistosci sa stworzenia (np. niektore zmije), ktore wyczuwaja cieplo (informacja idzie do mozgu nerwami optycznymi) i "mieszaja" te dane z tym, co widza.
 
Zbiku said:
Gdybysmy dali wykrywanie ciepla w calym otoczeniu, to wrocilibysmy do punktu wyjscia - takie night vision dawaloby niewielka (badz zadna) przewage nad "zwyklym" widzeniem. Konieczne sa pewne kompromisy podnoszace przyjemnosc rozgrywki. Zreszta, skojarzenia z SF sa raczej nietrafne, bo nawet w naszej rzeczywistosci sa stworzenia (np. niektore zmije), ktore wyczuwaja cieplo (informacja idzie do mozgu nerwami optycznymi) i "mieszaja" te dane z tym, co widza.
1 night vision nie musi dawac zadnej przegawi. jak sama nazwa wskazuje sluzy do widzenia w ciemosciach.2 zwierzeta potradia "widziec" temperature ale w zupelnie inny sposob. efekt taki jak zrobiliscie to cecha charakterystyczna sprzetu przetwarzajacego odbierane widmo podczerwone i kojarzy sie z technologiajak powiedzialem trzeba sie na cos zdecydowac albo wiedzmin wyczuwa temperature albo potwory... albo najlepiej jakby widzial w ciemosci jak na wiedzmina przystalo a nic nie "wyczuwal" (efekt kociego oka kilka stron wczesniej)... normalnie latarka dooma3... eh
 
Może w praniu efekt będzie ciekawy tylko jakoś pomijając realizm co nieco nie widzę za bardzo jakiegoś uzasadnienia widzenia "ciepłoty" ciał - co będzie jak spotkami jakiegoś zwierza zimnkrwistego...zresztą to porównywanie do rzeczyswistoś może i jest przesadą ale z drugiej strony termowzija jakoś dla mnie jest primo :mało oryginalna , secundo: sprzeczna z utrwalonym obrazem z książek...co prawda raczej na całą grę będzie to rzutować w niewielkim stopniu ale akurat w moim odczuciu to nie był trafny wybór...ale cóż każdego nie sposób zadowolić....
 
Wulfgar said:
1 night vision nie musi dawac zadnej przegawi. jak sama nazwa wskazuje sluzy do widzenia w ciemosciach.
To jest Twoje zdanie. My uwazamy, ze jezeli jakis element wkladamy do gry, to powinien on miec uzasadnienie.
 
Zbiku said:
. Zreszta, koniec koncow chodzi o to, zeby sie fajnie gralo i pod tym tez katem opracowywalismy efekt night vision.
Właśnie to jest "night vision", a na tym screenie tylko przeciwnicy są lepiej widoczni, a całe otoczenie nie, więc nie widze sensu w takim widzeniu w ciemnościach.
 
Zbiku said:
Wulfgar said:
1 night vision nie musi dawac zadnej przegawi. jak sama nazwa wskazuje sluzy do widzenia w ciemosciach.
To jest Twoje zdanie. My uwazamy, ze jezeli jakis element wkladamy do gry, to powinien on miec uzasadnienie.
uzasadniem NV jest widzenie w miejscach gdzie jest ciemno :/ jakie macie uzasadnienie rozrozniania tempereratury potworow? aspiryna i do lozka?LD3
 
Top Bottom