Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

+
Gofer31 said:
Wujdans: Wygladalby jak Geralt gdyby trzymal jakis normalny miecz a nie jak wyjety z mangowego RPG :p.
Chylę głowę przed fachowcem, który po mistrzowsku potrafi rozpoznawać mangowe elementy . Sam oglądam anime, ale w mieczu nie dopatrzyłem się żadnych orientalizmów. Być może jelec ma nieco nietypowy kształt, ale pamiętajmy, iż jest to Stormbringer, broń pożerająca dusze i stanowiąca integralną część Elryka. Nie dziwię się, iż narysowano ją w sposób nieco oryginalny, gdyż na to zasługuje.Ps. Nie chodziło mi o podobieństwo postaci, lecz rysunków(podobne pozy, ułożenie dłoni, mieczy)
 
WujDans said:
Chciałbym przedstawić wam pewną ciekawostkę. Przeglądając net natrafiłem na ciekawą grafikę przedstawiającą Elryka z Melnibone, klasycznego bohatera fantasy: http://imageshack.usA teraz wiedźmin:Czyż obie grafiki(nie postacie!) nie wyglądają podobnie?
Chyba narysował go jakiś zniewieściały fan pejcza i bólu.
 
http://www.witcher.phx.pl/screens/2007/48.jpgkontynuując wątek tego screena to po pierwsze:głupio wygląda ten miecz na plecach, ale to nie jedyny screen gdzie tak sobie wisi : choćby tu jest tak samo, tylko widać pochwę - szkoda jedynie że ona również pleców nie dotyka.Inną rzeczą jest, że ta jaskinia wydaje się ogromna... Chyba nigdy nie widziałem tak obszernych podziemi:)
 
Moze nigdy takich jaskin nie widziales bo jest to swiat fantastyczny? :DCo do tego 'oderwanego' miecza? Rzeczywiscie nie wyglada to zbyt pieknie...Takie pytanie do CDPR: Macie zamiar to zmienic? :pEdit --> A tak BTW to wyjezdzam na wycieczke (w niedziele pod wieczor wracam). Do uslyszenia! :)
 
Macie rację że ten miecz tak w powietrzu zawisł. I gdzie jest kabura. Co to magia? Geralt siłą woli utrzymuje ten miecz nad plecami?
 
Funky Monk na międzynarodowym said:
Cammaris said:
Do you think there is another kind of vampire on this picture?
This is Graveir and it is not a vampire. It looks different than on previous screenshots because its model was changed some time ago, hence you might not have recognized it.
Z każdym zamieszczonym screenem, coraz bardziej przekonuję się, jak bardzo nie będę mógł zagrać w Wieśka :(
 
Sum said:
Może nowy dla nas, ale raczej nie nowy jeśli chodzi o czas powstania. Przyjrzyjcie się fryzurze Geralta. Czy tylko ja odnoszę takie wrażenie, czy to jest jeszcze stara wersja włosów?Edit: A co do wypowiedzi Funky Monka, mam rozumieć, że na screenie, do którego dał link Sum, i na tym powyższym jest ten sam potwór tylko w starszej i nowszej wersji?
 
Deardin pocieszę cię troszeczkę, nie jesteś sam. Mam nadzieję, że uda mi się troszkę kasiórki nazbierać i nie wydać przez wakację...Na razie mam takie odczucia jak przy podziwianiu pięknych samochodów, z tą różnicą, że Wiedźmina mogę sobie kupić w wersji w wersji full wypas, a nie będe mógł go uruchomić.edit:
Chałek said:
Edit: A co do wypowiedzi Funky Monka, mam rozumieć, że na screenie, do którego dał link Sum, i na tym powyższym jest ten sam potwór tylko w starszej i nowszej wersji?
Chyba raczej chodziło o to, że to nowa wersja wyglądu Graveira...
 
Gofer31 said:
Co do tego 'oderwanego' miecza? Rzeczywiscie nie wyglada to zbyt pieknie...
wytłumaczcie mi jedno... czy wy byscie chcieli żeby miecz cały czas ściśle przylegał do pleców na całej długości? a co to? Mamusia wiedźminkowi kij od miotły wstawiła, żeby sie nie garbił? :p
 
Gwindor said:
wytłumaczcie mi jedno... czy wy byscie chcieli żeby miecz cały czas ściśle przylegał do pleców na całej długości? a co to? Mamusia wiedźminkowi kij od miotły wstawiła, żeby sie nie garbił? :p
Chodzi tylko o to, że ten miecz wygląda jakby wisiał w powietrzu. Jakby w ogóle nie stykał się z Geraltem, a tak nie powinno to wyglądać. Owszem, jest to mały szczegół, ale na obrazku łatwo zwrócić na takie coś uwagę.
 
Pono Jr said:
Chodzi tylko o to, że ten miecz wygląda jakby wisiał w powietrzu. Jakby w ogóle nie stykał się z Geraltem, a tak nie powinno to wyglądać. Owszem, jest to mały szczegół, ale na obrazku łatwo zwrócić na takie coś uwagę.
wiem, ale nie da sie zrobic tak, żeby przylegał jakąś wieksza powierzchnią, bo nie jest elastyczny, a wiedźmak cały czas wyprostowany nie chodzi... ale fakt... powinno byc coś na wzór jakiegoś paska albo czegos w tym stylu, zeby to jakos może zaznaczyć :p specjalnie dla czepialskich ;)
 
MasPingon said:
Eeee.. Może mnie już pamięć myli ale kiedy Triss w Krwi Elfów pojawiła się w Kaer Morhen to Geralt miał około 60 lat. Więc jakim cudem zestarzał się w ciągu tych kolejnych 4 tomów o 40 lat?
Mały taki problem,że w książce A.S. tak zamotał,że można zinterpretować wiek różnie. Gdzieś kiedyś o tym pisałem.
 
Top Bottom