Cyberpunk 2077 Teaser Trailer

+
W takim razie mogę się tylko cieszyć, że mi muzyka zrobiła 3/4 klimatu, co nie? :D

...chociaż nie. Właśnie nie. Ja mam teraz gorzej, bo się nakręciłam ;)
 
Hejka !!!

Trailer super, Tomek Bagiński jak zwykle zrobił magie :) Czekamy na dalsze informacje na temat CP2077 i oczywiście na 5 Luty, na dzień w którym dowiemy się o W3 :)
 
Witam cię, o nowe forum, przysięgam ci służyć, być wiernym i oddanym. :D
Powitanie mam za sobą więc przechodzę do konkretów. Zwiastun zrobił takie wrażenie na mojej osobie że prawie się popłakałem dowiadując się o tym że jakoby Cyberpunk ma być dopiero w 2015 roku. Sama epika filmiku jest oczywista, tylko czy uda się ją przełożyć na grę? Zobaczymy.
Na razie świętujemy i czekamy oczywiście na 5 lutego.
 
A mi właśnie muzyka najbardziej robi w tym teaserze. Dla mnie idealnie nadaje klimat i całą otoczkę.

Mam dokładnie to samo :D A już się obawiałam, że mam po prostu spaprany gust muzyczny, ale skoro Tobie się podoba, to znaczy, że jest dokładnie odwrotnie :p
 
Czemu nie zostanie, jak w przypadku forum, oddane w polskiej wersji językowej reszta cyberpunk.net ( blog, strona itp. ). Polska społeczność też liczy na odrobinę polskości na stronie o grze od polaków :)
 
Daj im czas ;P a muzyczka fajny pierwszy raz słyszę zespół Archive ale spoko :) Dubstep też byłby fajny ostatnio modny w grach jak np. w nowym Assasynie

Edit: 500k wyświetleń pewnie na profilu Cd Projektu na YouTubie a reszta profili? Przecież branża gier na wieczór wczoraj oszalała na chwilę ;P A po II jak już Redzi są we wiadomościach na TVP INFO to wiedz że jest już dobrze ;P Nawet Obama wczoraj oglądał teaser :p
 
O gustach sie nie dyskutuje
Kolejny się znalazł... Człowieku, cały czas dyskutujesz o gustach. 80% tego wątku tego dotyczy i dopóki ktoś nie rzuci "o gustach się nie dyskutuje", jakoś nikomu te dyskusje nie przeszkadzają.
 
Znaczek buźki oznacza żart po tym co ostatnio zrobiło TVP pokazując akcję na Bin Ladena przy popcornie i Call of Duty :p Zaraz przerobię tę fotkę na teaser :p
 
Kolejny się znalazł... Człowieku, cały czas dyskutujesz o gustach. 80% tego wątku tego dotyczy i dopóki ktoś nie rzuci "o gustach się nie dyskutuje", jakoś nikomu te dyskusje nie przeszkadzają.

Co ty, PMS masz?

Dyskusja to cos wiecej, niz stwierdzic ze ktos cos lubi albo nie. Jak zobacze tu prawdziwa wymiane argumentow ktora na koncu nie sprowadzi sie do stwierdzenia, ze ty lubisz pomarancze a ja cytryny i nic na to nie poradzimy, to pogadamy.
 
Mam dokładnie to samo :D A już się obawiałam, że mam po prostu spaprany gust muzyczny, ale skoro Tobie się podoba, to znaczy, że jest dokładnie odwrotnie :p

Odbieram to jako komplement :)

To akurat niedobrze biorac pod uwage cala kolomyje wokol gier jaka rozpetala sie po ostatniej strzelaninie w USA...
O gustach sie nie dyskutuje, ale nie znam nikogo kto powiedzialby, ze Archive robi zla muzyke, anwet jesli nie przepada za tym typem muzyki.

To, że o gustach się nie dyskutuje, to dla mnie jakieś bzdurne powiedzenie. Cały czas się to robi, celowo czy też nie. Praktycznie każda dyskusja dotyczy gustów i preferencji. Co do muzyki, to słucham wszystkiego, co mi po prostu wpadnie w ucho. O Archive nie mogę powiedzieć złego słowa. Każda ich płyta jest świeża, przejmująca i klimatyczna. Dla mnie oczywiście :)
 
Ale koledzy, może bez adperson, hm? Staramy się, żeby było merytorycznie, nawet jeśli się nie zgadzamy ze sobą.
 
To, że o gustach się nie dyskutuje, to dla mnie jakieś bzdurne powiedzenie. Cały czas się to robi, celowo czy też nie. Praktycznie każda dyskusja dotyczy gustów i preferencji.
Dokładnie. Jedyną funkcją "o gustach się nie dyskutuje" jest ucinanie rozmowy, gdy staje się ona niewygodna/nieprzyjemna/X, samo powiedzenie nie ma sensu.
 
Top Bottom