8 Lat Wiedźmińskiej Społeczności – Rozstrzygnięcie konkursu

+
Jakby tym razem basia przywitała nas na dworcu (czego ostatnio nie uczyniła, mimo wcześniejszych zapewnień :p) to byłoby nad wyraz miło :D

Tak, wiem, Battlestar był ciekawszy niż wizja odbierania mnie z Centralnego :D
 
Jakem żekła (ale chyba obaj przegapiliście :p), ja tam jestem za. Każdy powód dobry, żeby się s...potkać. XD
 
ser-ek said:
After-party to z reguły jest na samym końcu. Przynajmniej nazwa na to wskazuje^^

Chodziło o ideę spotkanie poza czasem oficjalnego zlotu, a nie fakt czy będzie to przed czy po :p .
 
bassiunia said:
Jaśnie Oświecony, mam spore łóżko, ale dwudziestu chłopa nie zmieści. XD
Nie oddasz łóżka, jakoś tego nie widzę :D Każdy z własnym posłaniem musiałby przyjechać. No chyba, że spanie w ogóle nie wchodziłoby w rachubę :D
 
Ludzie! Ja mam 25m mieszkania! XD Podłogi Wam nie starczy! XD Łóżko mam większe, niż podłogę. :p

A Ty się, Nighty nie wypowiadaj, bo teram mam jeszcze MNIEJSZE cztery ściany, niż pamiętasz. ^^'
 
Wiesz, wcale nie wiem, czy w szafie nie miałby najlepszej miejscówki. :p

Ale komandora ciężko przewrócić. Czymkolwiek do dołu.

I dlaczego mówimy tylko o mnie? Reszta Warszawiaków to pies? Oni też mają podłogi, szafy, kredensy i co tam kto preferuje... XD

ED:
Ale nie mówię nie. Jak się macie wałęsać po dworcach, to jakąś rozsądną ilość osobników mogę przenocować. :)
 
Kamila said:
17 listopada będę sprawdzać czy Baśka ma wygodne łóżko. Zdam Wam potem relację xD

PPV i streaming w HD z tego niecodziennego wydarzenia! Przedsprzedaż taniej. :>
 
Uuuuu, może być gorąco. ;)


Ech, żebyśmy chociaż wiedzieli, kiedy kończy się oficjalna część u Redów. Ja wyjeżdżam do Wawy o 1 w nocy!
 
Top Bottom