8 Lat Wiedźmińskiej Społeczności

+
8 Lat Wiedźmińskiej Społeczności



Nieco ponad osiem lat temu, czyli 1 września 2004 roku, miało miejsce jedno z najbardziej znaczących wydarzeń w historii Internetu, Polski oraz całej ludzkości. Innymi słowy, wystartowało oficjalne forum gry komputerowej "Wiedźmin".
Od tego czasu wydaliśmy już nie jeden, a dwa tytuły o przygodach Geralta i to nie na jednej platformie, ale aż trzech! Samo forum przeszło kilka gruntownych remontw, a ogromna społeczność złożona z zarejestrowanych użytkownikw napisała blisko milion postw. Liczbami długo można by jeszcze żonglować, więc powiedzmy sobie krtko - jest co świętować.
Dlatego też, począwszy od dzisiaj, na specjalnej podstroniebędziemy w losowych porach dnia i nocy ogłaszać nicki użytkownikw, ktrzy szczeglnie przysłużyli się rozwojowi społeczności na przestrzeni ostatnich lat i ktrych serdecznie zapraszamy do wsplnej zabawy w siedzibie CD Projekt RED w Warszawie. Doborowe towarzystwo i mnstwo atrakcji - gwarantowane! Bardzo chcielibyśmy zaprosić Was wszystkich, lecz niestety jest to niemożliwe.
Jeśli Twj nick pojawił się na stronie, prosimy o wysłanie Kethowi prywatnej wiadomości w celu potwierdzenia obecności - event odbędzie się 24 listopada (sobota).
Nawet jeśli Twoja ksywka nie pojawi się wśrd zaproszonych - nie martw się i śledź nasze forum - jeszcze nie wszystko stracone!
Dziękujemy za te osiem lat razem i życzymy sobie i Wam: pozostańcie z nami przynajmniej następne tyle!

Marcin Momot (MM360), Community Manager
 
Obrazki przy userach domyślam się, że nie są przypadkowe, i tak Hostile na imprezę musi przyjść w kostiumie Batmana. Miłej zabawy życzę

P.S. Liczę, że ktoś weźmie do siedziby szpiegowski aparat i porobi ukradkiem fotosy z prac nad W3 :D
 
RedpowerPl said:
Niezła sprawa to to...
Nieco ponad osiem lat temu, czyli 1 września 2004 roku, miało miejsce jedno z najbardziej znaczących wydarzeń w historii Internetu, Polski oraz całej ludzkości. Innymi słowy, wystartowało oficjalne forum gry komputerowej "Wiedźmin". Pojawiło się 2 razy.

Czeba czytać a nie wklejać gotowce :p

Drobne problemy techniczne - przepraszamy.
 
Tylko dajcie tam ser-ka, bo jak go nie wybierzecie, gotów się obrazić, albo co gorsza zacznie pisać emo - wiersze. Nie godzi się nie wyróżnić Pierwszego Pośród Spamerów na Łiczer Forum. ;]
 
@Nars
Nie jestem godzien tegoż zaszczytu. Więksi spamerzy tu się przewijali xD

Kogo typujecie jeszcze? 8 miejsc zostało. Nie wiem, czy to mają byc tylko polscy użyszkodnicy.

Moje typy:
- Koziek
- ktoś z modów
- Fantasta
- Corylea (USA?)
- ?
- ?
- ?
- ?
 
A niektórzy ludzie nastawili się na jakieś dodatki do W2.
Choć pomysł na zasłużonych użytkowników jest też zacny.
 
ser-ek said:
Kogo typujecie jeszcze? 8 miejsc zostało. Nie wiem, czy to mają byc tylko polscy użyszkodnicy.

Moje typy:
- Koziek
- ktoś z modów
- Fantasta
- Corylea (USA?)
- ?
- ?
- ?

- Zi3lona
- Szkot; Walec; Wallace; Batman
- Vojtasass
- ser-ek
- Karesh
- Gower
- genNighty
 
Ahh a jednak


No cóż przynajmniej 10 osób będzie piło zdrowie wiedźmińskiej społeczności
Wielkie gratulacje dla Hostile
 
- Yngh
- Wedymin

Długo by tak wyliczać :p




Wg mnie te 9 osób to będą ludzie związani ze sceną modderską. Bo to oni najwięcej robią dla społeczności, choć na forum rzadko się udzielają.


No i chyba pewniakiem jest tu Gower :p
 
Wydaje mi się , że już kiedyś społeczność była zaproszona do siedziby Czerwonych. Zapewne dobrze by było, gdyby teraz dano szanse nowym osobom. ;]

P.S.

Hostaila jakiś czas już nie było, niech lepiej ktoś, kto go lepiej zna, da mu update'a że wygrał, bo znając niezawodność forumowego systemu wiadomości prywatnych, może być z tym różnie. xP
 
Narsereg said:
Wydaje mi się , że już kiedyś społeczność była zaproszona do siedziby Czerwonych. Zapewne dobrze by było, gdyby teraz dano szanse nowym osobom. ;]

Przed premierą jedynki było coś podobnego. Ale wtedy trochę inne osoby się udzielały ;)
 
Top Bottom