Darmowa kopia zapasowa gry Wiedźmin 2 na platformie GOG.com

+
rafadam said:
A mi cały czas wyskakuje zły kod....

A który z tych dwóch z okładki trzeba wpisać ?
Zresztą spróbowałem już obu...

Pierwszy, czyli ten który masz na okładce (z tyłu) instrukcji pod nazwą klucz rejestracyjny secuRom online...
 
rafadam said:
A mi cały czas wyskakuje zły kod....

A który z tych dwóch z okładki trzeba wpisać ?
Zresztą spróbowałem już obu...

Ten pierwszy górny,wpisuj dokładnie tak samo jak na instrukcji "0000-0000-0000-0000"
Pamiętaj żeby dobrze odczytać kod, często ludzie mylili 1 z dużym I
 
Ten Pierwszy kod SecuRom jak dobrze pamiętam. Mi zaakceptowało i musiałem minutkę poczekać kiedy pojawił się Wiesiek na GOG'owej półeczce.
 
Czy kopia zapasowa na GOG to Edycja Rozszerzona czy Podstawowa i po jej ściągnięciu trzeba jeszcze pobrać update? Wydaje się to oczywiste, ale warto zapytać ;)
 
VoytecCFC said:
Czy kopia zapasowa na GOG to Edycja Rozszerzona czy Podstawowa i po jej ściągnięciu trzeba jeszcze pobrać update? Wydaje się to oczywiste, ale warto zapytać ;)

Rozszerzona. Nic nie trzeba już dosysać. ;)

Dzisiaj albo jutro kupię pudełkową wersję ER i zaspokoić moje sumienie. ^^ Ale kopia na GOGu to jedna z tych rzeczy, które sprawiają, że CDPR nigdy nie straci fanów.
 
janisz86 said:
Można ściągnąć nowy poradnik z ER?
Można. Na GOGu zarówno poradnik jak i artbook są po polsku i zaktualizowane do edycji rozszerzonej.

Dzisiaj albo jutro kupię pudełkową wersję ER i zaspokoić moje sumienie. ^^ Ale kopia na GOGu to jedna z tych rzeczy, które sprawiają, że CDPR nigdy nie straci fanów.

Ja właśnie rozmawiałem z kurierem. Do 2 godzin powinien być :).
 
Bardzo dziękuję za ten prezent! Już jest ściągnięty i zainstalowany, wszystko poszło bardzo sprawnie:)..PS świetne dodatki do gry!
 
Bardzo mnie cieszy takie rozwiązanie :) Lecz czy nie będzie teraz masowej sprzedaży kont z goga a wiedźminem 2 ??
 
Dzięki bardzo Redom za taki prezent. Mój Wiedźmin drugi na półeczce już stoi (genialny pomysł z tym drewnianym regałem). Ale bez młodszego starszego brata w postaci pierwszego Wieśmaka czuje się bardzo samotny :p Mam nadzieję, że już nad tym pracujecie. Jak zobaczyłem te wszystkie świetne dodatki to od razu zacząłem ściąganie. Aż mi ślinka leci na myśl jakie smakowite rzeczy mogły by się znaleźć w dodatkach do Wiedźmina pierwszego!

Jedyne czego mi brakuje w GoG to język polski i ceny w złotówkach. Ale chyba nie można mieć wszystkiego :)
 
kubacho said:
Ale bez młodszego brata w postaci pierwszego Wieśmaka czuje się bardzo samotny :p

Chyba starszego... Wiedźmin wyszedł wcześniej więc jest starszy od Wiedźmina 2 xP
 
kubacho said:
Dzięki bardzo Redom za taki prezent. Mój Wiedźmin drugi na półeczce już stoi (genialny pomysł z tym drewnianym regałem). Ale bez młodszego brata w postaci pierwszego Wieśmaka czuje się bardzo samotny :p Mam nadzieję, że już nad tym pracujecie. Jak zobaczyłem te wszystkie świetne dodatki to od razu zacząłem ściąganie. Aż mi ślinka leci na myśl jakie smakowite rzeczy mogły by się znaleźć w dodatkach do Wiedźmina pierwszego!

Jedyne czego mi brakuje w GoG to język polski i ceny w złotówkach. Ale chyba nie można mieć wszystkiego :)

Cytując GOG.com: "Bonus content included for FREE with purchase: manual, 18 wallpapers, game guide, 2 maps, music inspired by The Witcher, soundtrack, 26 avatars, artbook, The Witcher calendar, The Witcher story."

A co do pierwszego wieśka, jest bardzo zgrabna promocja - $5, czyli 15,95 PLN według dzisiejszego kursu NBP ;-)
 
Kurcze, jeszcze tylko brakuje mi możliwości dodania do GOG pierwszego Wiedźmina. Mam nawet 2 kopie (drugą przypadkowo kupiłem z Wiedźminem 2 ^^) i mój cudowny DVD-ROM nie czyta 2 płyty, z żadnego pudełka.
A jak zainstalowałem pobranego z torrentów to nie chciało mi dograć dodatkowych materiałów z płyty :/
 
Fnorder said:
A co do pierwszego wieśka, jest bardzo zgrabna promocja - $5, czyli 15,95 PLN według dzisiejszego kursu NBP ;-)

Na GoG jest tyle wspaniałych gier do kupienia za pięć dolców, że grzechem byłoby wydawać je na grę, za którą już raz zapłaciłem ;)
 
Cyniczny said:
Kurcze, jeszcze tylko brakuje mi możliwości dodania do GOG pierwszego Wiedźmina. Mam nawet 2 kopie (drugą przypadkowo kupiłem z Wiedźminem 2 ^^) i mój cudowny DVD-ROM nie czyta 2 płyty, z żadnego pudełka.
A jak zainstalowałem pobranego z torrentów to nie chciało mi dograć dodatkowych materiałów z płyty :/


@maciekw: Zdradzisz, skąd zamawiałeś? Bo jakoś nie mam zaufania do gram.pl po ostatnim razie, jak mi przysłali z całodniowym opóźnieniem. ^^
 
Założyłem sobie przed chwilą specjalnie tam konto... Wy też dostaliście kilka starszych tytułów za free na starcie?
 
Ja własnie od 3 godzin ściagam z goga, bo wczorajsze patchowanie calkowicie nie wyszło.;/ Nic nie ruszyło, tylko launcher śmigał, a potem zawieszało, że nawet procesu niedało się wyrzucić z menedżera. mam nadzieje, ze przynajmniej gog mnie oswobodzi.
Swoją drogą Wieśka pierwszego opłaca się kupić na gogu za te parenaście złociszy.
 
Ha! Ci, któzy zgłosili się recenzowania jednej z 1000 kopii Wiedźmina 2 na X360, jeśli nie zostali wybrani - dostali nagrodę pocieszenia w postaci... no właśnie - giftkodu do GOGa na Wiedźmina Pierwszego! Po prostu coś wspaniałego :D A za 300 CDPunktów można chyba też przypisać swoją wersję do GOG.

Świetna robota REDanio. Naprawdę. ŚWIETNA!!!
 
Top Bottom