Ulepszenie do Edycji rozszerzonej jest już dostępne!

+
Po zainstalowaniu patcha ze słynnym lada chwila uszkodzonym plikiem pack0.dzip odpaliłem jakimś cudem grę. Napisy w menu startowym i dialogach niewidoczne chyba że się je podświetli, ogólnie w prologu jakaś dyskoteka (czerwono niebieska poświata na prawie całym dalszym planie). Ogólnie rzecz biorąc "Takie rzeczy to tylko w REDanii". Dobrze że coś mi odbiło i zamówiłem wczoraj edycję rozszerzoną na pieca (powinna przyjść dzisiaj). Dałem Redom zarobić po raz drugi ale jeśli do tłoczni powedrował taki sam feler to już nie będzie zabawne. Cholera jasna Redzi, kiedy wy się wreszcie nauczycie ?
 
MM360 said:
<p>Nadszedł wreszcie wyczekiwany przez wszystkich fanów Wiedźmina moment. Już teraz można pobrać uaktualnienie, który pozwoli wam zagrać w Edycję Rozszerzoną Wiedźmina 2.</p>
<p>Przygotujcie się na masę rozrywki z najbardziej doszlifowaną i obfitą wersje gry!W porównaniu z pierwotną wersją gry, Edycja Rozszerzona daje graczom 4 dodatkowe godziny questow, nowe materiały filmowe oraz ponad 100 innych ulepszeń. Gra jest dostępna na komputery PC i konsolę Xbox, ale osoby które już posiadają Wiedźmina 2 mogą pobrać uaktualnienie a darmo i już teraz rozkoszować się najlepszą wersją tej gry.</p>
<p>Gra powinna zaktualizować się automatycznie z launchera gry.</p>


Tak powinna i to zrobiła, ale znów powtórka z rozrywki, tak jak to było z odpaleniem EK dzień wcześniej od innych? Żal widać niczego się nie nauczyliście a szkoda... Zrobiliście tyle hałasu ale nie spełniliście nic...
 
Dobrzeby było gdyby Redzi sprawdzili, które archiwum jest uszkodzone i podali CRC prawidłowego pliku. Być może ponowne pobranie tego pliku załatwiłoby sprawę. Jeżeli jednak to jakaś większy błąd, to trochę sobie poczekamy :p

Myślę, że idealną puentą do zaistniałej sytuacji będzie "Na pohybel pecetowcom, a nam xboxowcom po prostej!".
 
Niestety ale zignorowanie błędu spowodowało, że gra u mnie rozłożyła się całkowicie, ale od czego jest backup z goga;) tylko trochę to potrwa...
 
Wysypało przy instalacji oczywiscie. Po zignorowaniu w grze pojawiająsie kolorowe wielokąty a teksty menu sa niewidoczne. Pytanie czy ma to zwiazek ze ściaganiem "na raty" update'u czy tez państwo którzy ściągają całośc dzis nie beda mieli problemu. Zawsze cuś...
 
O wiele szybciej byśmy ustalili wstępną przyczyną błędu, gdyby były podane sumy kontrolne CRC archiwów z aktualizacją gry, bo możliwe, że sprawę załatwiłoby ponowne pobranie jednego z plików, a gdyby to zawiodło, to pozostałoby nam czekać aż REDzi to naprawią.

Nasuwa mi się pewna puenta wobec zaistniałej sytuacji: "Na pohybel pecetowcom, a nam (xboxowcom) po prostej!" :p
 
http://pl.thewitcher.com/ee_manual/ zasysajcie dwa pierwsze pliki stąd, gościowi który dawał posty na fanpage CD Projekt pomogło bez problemu zainstalować EE.
 
raisond said:
Ludzie, ignorowanie 300 mb pliku przy instalacji gry to nie jest najlepszy z pomyslow. Pozniejsze narzekanie, ze sie gra posypala jest juz tylko wynikiem tego dzialania.

Ja nie ignorowałem, a przerwałem i też mi się laucher posypał... Wreszcie i mnie dosięgły problemy z W2, które omijały mnie nawet podczas premiery na PCta...
 
Ponowne pobranie paczek o numerach 1 i 2 (nie 0) stąd http://pl.thewitcher.com/ee_manual/ pomaga - instalator nie wyrzuca błędu ;)
 
offcio said:
Wysypało przy instalacji oczywiscie. Po zignorowaniu w grze pojawiająsie kolorowe wielokąty a teksty menu sa niewidoczne.
To samo u mnie chyba czas spać... Może rano będzie wiadomo co robić...
 
Top Bottom