Nocna premiera Edycji Rozszerzonej w Warszawie - co chcielibyście wiedzieć?

+
Crew900 said:
Kiedy będzie kolejny patch poprawiający błędy z edycji rozszerzonej i błędy/bugi które zostały olane a które były wymieniane w specjalnym wątku w pomocy technicznej ?
E tam zaraz olane... Nazwijmy to ładniej - zabrakło na nie czasu :p
 
wsad3a - Andrzej Sapkowski z tego co wiem pisze już jakąś kontynuację, był z nim wywiad radiowy... Mówił nawet,że niedługo; "tak do roku, dwóch"- tak to ujmował. :)
 
Czy kolejna wersja Wiedzmina będzie bez qte-sów? Bo ja już mam tego dosyć i W2 odintalowałem ostatecznie.
 
W opcjach jest możliwość wyłączenia. Uwielbiam, gdy ludzie na coś narzekają nie badając sprawy.
 
Czy wymyślając Vranów (chyba że byli w książce, nie wiem, nie czytałem :/) wzorowaliście się na Proteanach z Mass Effect'a? Jakies takie skojarzenie mi się ciśnie na myśl
 
Vrany się pojawiły w opowiadaniu "Droga, z której się nie wraca".

EDIT: Zi3lona!!! Grrr...
 
Dzięki za odpowiedź, kurdę muszę się w końcu zebrać w sobie i przeczytać całą literaturę związaną z Wieśkiem hehe :D
 
Lordexo14 said:
Dzięki za odpowiedź, kurdę muszę się w końcu zebrać w sobie i przeczytać całą literaturę związaną z Wieśkiem hehe :D
To na co jeszcze czekasz?? Do biblioteki marsz!
 
Lordexo14 said:
Dzięki za odpowiedź, kurdę muszę się w końcu zebrać w sobie i przeczytać całą literaturę związaną z Wieśkiem hehe :D

A przeczytaj wszystko dokładnie! :p
 
Kiedy będzie kolejny patch poprawiający błędy z edycji rozszerzonej i błędy/bugi które zostały olane a które były wymieniane w specjalnym wątku w pomocy technicznej ?

Dobre pytanie. Podpisuję się pod tym rękoma i nogami. Gra na pewno nie jest zabugowana, ale posiada dużo większych i mniejszych błędów, z której tylko część można znaleźć w opublikowanym changelogu. A zatem pytanie: Czy obecny changelog jest pełny, czy jest to tylko część poprawionych błędów jakie znajdziemy w ER?
 
crass2012 said:
Dobre pytanie. Podpisuję się pod tym rękoma i nogami. Gra na pewno nie jest zabugowana, ale posiada dużo większych i mniejszych błędów, z której tylko część można znaleźć w opublikowanym changelogu. A zatem pytanie: Czy obecny changelog jest pełny, czy jest to tylko część poprawionych błędów jakie znajdziemy w ER?
No... w oficjalnym temacie z changelogiem było napisane, że to nie wszystkie zmiany, które zostaną wprowadzone do W2ER, więc chyba można przypuszczać, że jeszcze kilka bugów poza changelogiem zostanie naprawionych.
 
Natomiast ja mam takie pytanie: Będzie możliwość aktywowania Wiedźmina 2:ER na platformie Steam, bądź Origin po zakutalizowaniu normalnego W2, do W2:ER ?
 
A ja chciałbym wiedzieć:

1. Kiedy mniej więcej będzie można pobrać ostatnią część update'u czy ok 22.00 czy też dopiero po północy ?

2. Kiedy będzie dostępna darmowa kopie W2 na GOG.com ?

3. Szkoda, ze nie mogę zrecenzować gry na X360 ale mimo wszystko dziękuję za upominek pocieszenia ;)

Pozdrawiam
 
Al99 said:
A ja chciałbym wiedzieć:

1. Kiedy mniej więcej będzie można pobrać ostatnią część update'u czy ok 22.00 czy też dopiero po północy ?

2. Kiedy będzie dostępna darmowa kopie W2 na GOG.com ?

3. Szkoda, ze nie mogę zrecenzować gry na X360 ale mimo wszystko dziękuję za upominek pocieszenia ;)

Pozdrawiam

1. Było już chyba parę razy wspominane że po północy :p( a przynajmniej tak sugerowali)
2. O tym też wspominali - 17 kwietnia. Pewnie o 0:01 :]
 
Al99 said:
A ja chciałbym wiedzieć:

1. Kiedy mniej więcej będzie można pobrać ostatnią część update'u czy ok 22.00 czy też dopiero po północy ?

2. Kiedy będzie dostępna darmowa kopie W2 na GOG.com ?

3. Szkoda, ze nie mogę zrecenzować gry na X360 ale mimo wszystko dziękuję za upominek pocieszenia ;)

Pozdrawiam

Z tego co się orientuję, to odpowiedzią na dwa pierwsze pytania jest "17 kwietnia" :)
 
Nocna premiera w Empiku będzie "transmitowana" tekstowo i zdjęciowo na http://www.facebook.com/cdprojekt
 
Pete12259 said:
No... w oficjalnym temacie z changelogiem było napisane, że to nie wszystkie zmiany, które zostaną wprowadzone do W2ER, więc chyba można przypuszczać, że jeszcze kilka bugów poza changelogiem zostanie naprawionych.

Pytałem Myszastego z gram.pl czy podczas ogrywania W2 ER do recenzji napotkał niektóre ze starych błędów które towarzyszyły Wieśkowi 2 po premierze i których nie naprawiono do dziś.. Odpisał że Geralt już nie płonie po rozmowach w obozie, nie ma magicznie zamocowanego haka na plecach podczas sceny z sukubem. Jeśli to się sprawdzi to nieźle... ale i tak po dumnie zapowiadanej ER liczyłem na troszkę więcej...
Na przykład: Finishery na 3 potworach które ich w ogóle nie mają :(
Nie rozumiem... I tak nagrywali nowe animacje i cutsceny więc czemu to olali...
 
Top Bottom