Edycja Rozszerzona - pierwsze recenzje

+
Vojtasass said:
I to prawdopodobnie ME3 będzie kosił GOTY. :)

Trochę żal tego jak funkcjonuje rynek gier. Ale szczerze to zwisają mi te nagrody najważniejsza dla mnie jest przyjemność płynąca z grania. Nie zrozumcie mnie źle, oczywiście życzę Wiedźminowi jak najwięcej nagród ale przede wszystkim uznania graczy.
 
@frog67 Imo nie działał tak strasznie na xbox'ie, czasami co prawda zdarzały się "drop'y".

@Vojtasass Po ocenach widać już, że nieznacznie bardziej podobał się me3 recenzentom.
 
E tam. GOTY będą dla Diablo III jako grze na PC i Max Payne 3 jako grze na konsole. A z efektu masy 3 taki rpg, że nawet na Amazonie nie ma go w tej kategorii :D.
 
janisz86 said:
Czekam na recenzję ER na PC, aby poznać wszystkie dodane smaczki, które ciągle pozostają tajemnicą. BTW zwierzęta pojawią się tylko na PC. Jest o tym mowa w recenzji na GRYOnline.pl. Swoja drogą ciekawe jakie jeszcze będą róznice między wersją na konsolę i PC?
Również czekam na recenzję ER na PC i pełną listę różnic z których wiadomo, że w wersji konsolowej nie ma animacji postaci w podczas trybu medytacji.
 
Vojtasass said:
Przegląd zalet i wad xboksowego W2 wg Destructoida. Nie jest tak słodko jak gdzie indziej.

Ten portal dal pecetowej wersji ocene 6. W starozytnej skali ocen oznaczaloby to przecietna gre, w ktora mozna zagrac jak masz chwile wolnego czasu miedzy tetrisem a pacmanem. W dzisiejszej skali oznacza to - nie dotykac nawet dwumetrowym kijem bo mozna sie zarazic czyms paskudnym.
Tyle jesli chodzi o sens zwracania uwagi na oceny recenzentow.
 
@UP, pewnie byli wnerwienie, że taka gra (rok wstecz) nie ukazała się na X-box tylko na jakiegoś PC (kto na tym w ogóle gra w USA - jakiś margines). No i nie jest to RPG od Bioware ani studia Bethesda, więc może być najwyżej przeciętne. Z resztą nawet czytelnicy (przynajmniej większość) tej strony, w komentarzach, wyrazili swoją dezaprobatę do opinii "recenzentów". Ale cóż, to amerykanie, trzeba im nieco wybaczyć - może nie wszystko zrozumieli (historia była za bardzo złożona?), może gra była za trudna (dawała jakieś wyzwanie i dodatkowo nikt nie prowadził "za rączkę"?) i kim do cholery jest CD Projekt RED aby robić tak dobre RPG ;) (podczas gdy Bioware dołuje - Dragon Age II -, ale i tak jest przez media wielbiony w niebiosa, bo wiadomo - gra od Bioware = majstersztyk) ...
 
Co się tak ekscytujecie jedną recenzją. Aktualnie na świecie jest tak, że jeżeli gra taka jak W2 wychodzi tylko na jedną platformę i to tak mało popularną teraz(jeśli chodzi o gry) to ocena od razu idzie w dół.
Niech przemówią wyniki sprzedaży.
 
Vojtasass said:
Przegląd zalet i wad xboksowego W2 wg Destructoida. Nie jest tak słodko jak gdzie indziej.
Jedno jest pewne. Kolejnej oceny 6/10 nie dostanie.

"First, we don't review the same games again when they hit other platforms unless there is something new, unique, and exclusive to that specific version on that platform -- essentially making it different than the version that is available on the other platform. That is not the case here since the PC version is getting the same Enhanced Edition update.

Second, rather than spending half a review to talk about The Witcher 2's story, its mechanics, and if it's any good (which you have been able to read everywhere on the Internet for almost a year now), I felt it was more useful to just scrap all that and focus on the changes and additions found in the Enhanced Edition, and how the 360 version holds up.

If you need someone to tell you if it's worth buying, though.. Buy it!"
 
raisond said:
Ten portal dal pecetowej wersji ocene 6.
Ja wiem, kim jest Jim Sterling. To ten sam amerykański Brytyjczyk, który za brak oryginalności przyznał Mario Kart 7 ocenę 5/10, a Modern Warfare 3 - 9,5. Zwykły hipokryta.
 
WhiteWarrior said:
Niech przemówią wyniki sprzedaży.

No wlasnie. Cos juz mowia? Ponoc gdzies tam wyprzedano mroczna edycje (bije dzwon ale nie wiem gdzie i czy to dzwon wlasciwie), a sadzac po wypowiedziach ludzi na forach roznorakich, gdzie co drugi piszacy deklarowal preorder albo juz biegl do sklepu, mozna przypuszczac, ze powinno byc radosnie w dziale finansowym. Jest?
 
Oceny jak dotąd wysokie, istnieje więc szansa, że i wyniki sprzedaży będą równie udane, czego Czerwonym i sobie, i Wam jako graczom życzę.

Wprawdzie dziewiątki i dziesiątki to według mnie lekka przesada (jak wspomniałem w innym wątku sam skłonny byłbym wlepić raczej mocne siedem), ale takie to niestety smutne czasy, że skala ocen nader często zaczyna się od 7/10, było nie było noty zarezerwowanej dla gier dobrych, które jednak cierpią na pewne solidne braki i/lub niedoróbki. Cóż, nie jest to zdrowe zjawisko, ale co poradzić?

Skoro jednak ME3, typowy "hamburger" któremu w przypływie dobrego nastroju skłonny byłbym przyznać naciągane 5/10, zgarnia dychy hurtem, to dlaczego W2 nie ma czynić podobnie? Tym bardziej, że CDP choć wydało dotąd zaledwie dwa tytuły i tak przebiło wszystko (szczególnie pierwszym Wiedźminem), co popełniło Bio ostatnimi laty.
Mam na myśli tutaj DA/DA2/ME2/ME3. Każda z wymienionych produkcji mnie zawiodła, na tyle mocno, że z pewnością wszystko co jeszcze wylezie z kanadyjskiej stajni (przed ich smutnym, acz nieuchronnym końcem) ominę szerokim łukiem.
Osobiście jestem przekonany, że CDP RED stanie się jednym z gwoździ do trumny tego niegdyś zacnego studia.
Zwyczajnie Polacy tworzą rzeczy o klasę lepsze, co musi zostać zauważone, przede wszystkim przez graczy.
Na branżowych krytyków nie liczę. Ci od ładnych kilku lat, w przeważającej większości, zdają się egzystować w jakimś równoległym wymiarze.
 
raisond said:
No wlasnie. Cos juz mowia? Ponoc gdzies tam wyprzedano mroczna edycje (bije dzwon ale nie wiem gdzie i czy to dzwon wlasciwie), a sadzac po wypowiedziach ludzi na forach roznorakich, gdzie co drugi piszacy deklarowal preorder albo juz biegl do sklepu, mozna przypuszczac, ze powinno byc radosnie w dziale finansowym. Jest?

Nie nastąpiła oficjalna premiera nawet, a wy już chcecie wyników sprzedaży. o_O

Wyluzujta. Niech gra po premierze ma czas na zebranie żniw.

Jak mawiała ma nieżyjąca już babcia : tylko spokój nas uratuje.
 
mamy pierwszego recenzenckiego trolla, chyba mu się za wysoka śrendia nie podobała, ok moge rozumiec 9 czy 8 ale dać tej grze 7 to juz takiego trolla ino ubić, przypiec igni, wyciąc jęzor i sprawić se medalion na szczęscie http://www.metro.co.uk/tech/games/896240-the-witcher-2-enhanced-edition-review-toil-and-trouble
 
Addar said:
mamy pierwszego recenzenckiego trolla, chyba mu się za wysoka śrendia nie podobała, ok moge rozumiec 9 czy 8 ale dać tej grze 7 to juz takiego trolla ino ubić, przypiec igni, wyciąc jęzor i sprawić se medalion na szczęscie http://www.metro.co.uk/tech/games/896240-the-witcher-2-enhanced-edition-review-toil-and-trouble

Wystarczy popatrzyć na oceny poszczególnych gier i wszystko staje się jasne. Wersji PC dali 60.

Chłopaki z serwisu maja trochę dziwne gusta :p
 
Top Bottom