Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Shasiu "Bo ma was dość?" - mistrzu, po pierwsze jak zwracasz się do innych to Was z dużej litery - zwrot grzecznościowy. Po drugie - ma nas dość?
 
Idźcie spać, może wam się przyśni gameplay :p W marcu co najwięcej dostaniecie screeny HIHIHI, precz z gameplayem HIHIHI
@up Nie bulwersuj się tak :)
 
A mi brakuje oddzielnego tematu, w którym Redzi odpowiadaliby na nasze pytania. Marcinie czy takie coś pojawi się w przyszłości?
 
Nie, nie ma po co czekać. W3 został anulowany.

To by dopiero było. Niemniej możliwe, że nie wszystko idzie tak dobrze jakbyśmy chcieli.
Strasznie dziwna jest ta wielomiesięczna i przedłużająca się w nieskończoność posucha.
Coś by się mogło zacząć dziać, ale nie zanosi się na to, że zacznie. W każdym razie w najbliższym czasie.

A jeśli, podkreślam jeśli cokolwiek w marcu będzie, to mam szczera nadzieję, że nic w rodzaju teasero-zwiastuna VGX.
Ani też trailera w jakiejkolwiek innej formie. Bo takowe nic nowego do tematu nie wnoszą.
 
Na pewno jest na co czekać. Jednakże jeśli znani z "lekkiego wyolbrzymiania" REDzi zalecają skromną dietę i pohamowanie apetytów, to na nic ponad kilka grafik koncepcyjnych i ewentualnie jakiś kawałek soundtracka bym się nie napalał.

Ed.:
Kurcze, na moim błyszczącym monitorze na jasnym tle forum widać każdą kropelke sosu z przedwczorajszego spagetti. W graniu nie przeszkadza, ale przy przeglądaniu forum mierzi. Chyba czas najwyższy go przetrzeć.

Ed.2:
A może to zupa ze środy?
 
Last edited:
Męczy mnie takie promowanie gry :p Mi się marzy tylko JEDNO - preorder w marcu, nie musi być tego gameplaya :)
 
Last edited:
Albo USOS.

Ja już od 6 dni nie muszę... :whistle: Ale fakt, był okres gdy F5 miał ciężkie życie. :D

Dokładnie - popieram w 100%. Zawsze lepiej jest przyjemnie się zaskoczyć niż niemiło rozczarować.

Jak to miło zgadzać się z REDańczykiem. :whistle:

@Marcin Momot się nie odzywa :) Dlaczegóż to?

Bo czytając co poniektórych wyłączył przeglądarkę. :p (Tak, wiem - odpisał ale nie mogłem się powstrzymać)

I chyba będą mieli rację...

Przyznajecie mi rację... To mogę otwierać szampana? :D

Męczy mnie takie promowanie gry :p Mi się marzy tylko JEDNO - preorder w marcu, nie musi być tego gameplaya :)

Czyli się zgadzamy. :)
 
Last edited:
Rzeczywiście coś nie tak z tym promowaniem. Jeśli REDzi nie pokazują czegoś, jeśli nie jest dobre to widocznie musi być coś nie tak.

To, że nie pokazują gameplay'a to jeszcze można przeboleć. W końcu musieliby wybrać co chcą pokazać, zaplanować co dokładnie ma być w tym gameplay'u, pewnie kilka razy go kręcić (czyli zajmie to dużo czasu), ale za to zwykłe screeny to tester może zrobić w kilka sekund. Trochę nie dbają o nas ;p

Poza tym coś czuję, że jakieś większe materiały dostaniemy dopiero w dniu ogłoszenia premiery.
 
Last edited:
Top Bottom