Wiedźmin 3: świat

+
To wygląda na pozostałość cmentarza. Stara, zarośnięta kaplica plus nagrobki w kształcie słowiańskich świątków. Sugeruje to okolice Temerii.
 
Ciężko powiedzieć czy są to ośnieżone góry czy mgła, jak dla mnie to drugie ale ciężko jednoznacznie stwierdzić. Mi to klimatem zdecydowanie przypomina Ziemie Niczyją. Krypta, wyżej wspomniana mgła, zakapturzony typ, cmentarzycho no miód i orzeszki :p
 
Z opisu wiemy, że to ziemie niczyje. Mimo wszystko teren bardziej przypomina skellig. Ziemia niczyja kojarzy mi się z szarością, wyskniętą trawą, drzewami bez liści, a tutaj zielono, na drzewach wspomniane liście. Czuć z obrazka chłód ;)
 
Ja nie lubię zimy, więc Skelige będę unikał jak ognia.

Na screenach widać, że nie całe Skellige jest pokryte śniegiem, są i miejsca z zielenią w tle.
O ile w realu sam za zimą nie przepadam, tak w grach ośnieżone miejscówki stanowią atut.

Tak w ogóle lokacje w W3 zdają się być mocno różnorodne, to oczywiście dobrze, bardzo dobrze.
 
Na międzynarodowym ktoś przerobił REDowy obrazek tak by pokazywał tą lokację nocą:
 
Wow, ta nocna wersja naprawdę świetna! Bałbym się zbliżyć do tego miejsca :) Oby jak najwięcej takich lokacji w W3! @Marcin Momot, wielkie dzięki za wysłuchanie próśb. Wreszcie coś się na forum dzieje, nawet za sprawą pojedynczego obrazka ;) Art świetny, idealny klimat, taki jak w jedynce. Gra wraca do korzeni. Cud, cud i jeszcze raz cud :D
 
Z opisu wiemy, że to ziemie niczyje. Mimo wszystko teren bardziej przypomina skellig. Ziemia niczyja kojarzy mi się z szarością, wyskniętą trawą, drzewami bez liści, a tutaj zielono, na drzewach wspomniane liście. Czuć z obrazka chłód ;)

Nie no, to że ziemia jest niczyja nie znaczy, że trawa tam nie chce rosnąć :p
 
Wybacz, ale ja tu żadnej różnicy nie widzę. Takie same drzewa, trawa i oświetlenie. Jak zobaczę podobny screen do dzisiejszego arta to uwierzę, na razie takiego nie ma.
 
@RockAferer, a mi się ten Dragon Age wcale aż tak nie podoba. Wygląda bliźniaczo podobnie do Skyrima bez modów, a nawet nieco gorzej w niektórych momentach. Po W3 spodziewam się 2 razy lepszej grafiki :)
 
Top Bottom