Wiedźmin 3: potwory

+
Kto uważa, że Wiedźmin 2 nie ma najładniejszych pancerzy spośród wszystkich gier cRPG, ten niech podejmie tę oto rzuconą rękawicę!

Oczywistym jest, że te kurtki są najładniejsze. Ale czy przez to gra nie zmierza nieświadomie, acz niebezpiecznie w kierunku high fantasy, gdzie wszystko jest piękne i idealne, a istnieją tylko wspaniali palladyni i z drugiej strony niegodni szubrawcy do ubicia? Niby Wiedźmin szczyci się tym, że nic nie jest czarne lub białe - są tylko odcienie szarości, a pancerze nawet się nie brudzą. Wolałbym przykurzoną i połataną skórzana kurtkę, niż mieniący się nieskazitelnym złotym kolorem pancerz króla Cailana - a boję się, by w tą stronę to nie zmierzało.
Czy o zbroi z Ys też tak powiesz?
 
^up a nie masz na myśli Ysgith? :D
@Nundran No była, nawet przepis na nią był w tej samej lokacji co Zbroja Ysgith :p
 
Last edited:
Ta z Ys była mocno niekanoniczna, ale nie aż tak jak z Ysgith. Porównanie - u góry wersja z Ys, na dole z Ysgith:

 
Coś takiego jak zbroja z Ys też było, tylko za cholerę nie przypomnę sobie jak wyglądała :). Nawet jeśli nie była tak piękna jak pozostałe, niczego to nie zmienia. Wyjątek tylko potwierdza regułę.
 
Sorki chodziło o tą z Ysgith
Ale żeby nie było OT to powiem, że dla mnie w W3 nie powinniśmy mieć do czynienia ze smokami. Oczywiście niech sobie będą na zdrowie ale nie powinniśmy mieć możliwości ich zabijania. Geralt w końcu lubił smoki i nie chciał ich zabijać.
 
Last edited:
Smoków było za mało by znów z nimi walczyć w trzeciej części. W W2 wyczerpali temat :D.Mi się tam ta walka podobała, ale tak jak mówisz, Geralt lubił smoki, nie chciałbym znów się z jakimś próbować.
 
Również nie chciał bym walczyć ze smokami, ale obecność jednego, gdzieś daleko od cywilizacji, hmm, oczywiście byłbym za, do tego chętnie spotkał bym pewnego smoka, który miał być bezpłodny, a okazało się że jednak nie był... :)
 
Również chętnie bym spotkał owego smoka, byle znowu nie było jak z Saskią, że dało się ją ubić.
 
Tak samo mi się wydaje, do tego powinny zniknąć te zielone kropki za oczami... Tak przyglądam się temu potworkowi i coraz bardziej zaczyna mi się podobać, jedynie ta mordka jest taka sobie...
 

Guest 3669645

Guest
Bo o sam kształt pyska się rozchodzi, w takim hmm kreskówkowym stylu :p
 
Ja tak samo się zgadzam. Oczy dać zwykłe jak u zwierza. Do tego pysk mógłby być nieco węższy, albo chociaż wygięty w inną stronę, żeby nie przypominał uśmiechu.
 
Może jest to spowodowane ogromnym podobieństwem do Cieniostwora z Gothica...

Stworzenie to łudząco go przypomina z jedyną różnicą rogów i koloru sierści. Dlatego dobrym pomysłem mogło by okazać się odrzucenie nadmiernego wzorowania na zwierzu z Gothica i jego głowie. Lepiej by było gdyby był bardziej podobny do wilka z żuchwą zagiętą odrobinę w dół na wzór padlinożerców.Rogi natomiast mogły by wyrastać mu z obojczyków i być dłuższe od łba, tak aby tym samym ułatwić pobieranie pokarmu, i uczynić polowanie prostszym poprzez danie możliwości wbicia rogów w ofiarę i swobodne operowanie głową.
 
Last edited:
Potworek niczego sobie, ale tak jak wyżej sadze, że lepiej by wyglądał z normalnymi oczami i innym pyskiem, bo mi osobiście przypomina on świnie. Pomijając względy estetyczne to widać, że zaprezentowana kreatura jest drapieżnikiem, a takowe potrzebują długich, wąskich pysków do wgryzienia się w ofiarę, zwłaszcza jeżeli mają takie kły.
 
Ludzie, poczekajcie, aż zobaczycie tego potwora w grze i potem oceniajcie a nie hejtujecie tak od razu ;) Nie dziwię się REDom, że nie chcą nic nowego pokazać, skoro 2 na 3 nowe rzeczy są po prostu przez nas krytykowane :dizzy:
 
Lepsza konstruktywna krytyka, niż wychwalanie czegoś co jest złe ;)
Bardzo dobrze że mówimy co nam nie pasuje, bo tak to byśmy mieli szarowłosego wiedźmina z talią osy XD Przynajmniej REDzi wiedzą co jest słabe i można poprawić...

E:
Pierwszy byłem :harhar:
 
Last edited:
Krytyka jest dla dobra gry. Poza tym jakby właśnie pokazali coś większego, całokształt zapewne byłby tak cudowny, że drobnostki już by nie miały znaczenia. Z drugiej strony REDzi dążą do perfekcji, więc nie widzę nic złego w "pozytywnej" krytyce.
 
Potwór, który nijak nie pasuje do uniwersum. Oby nie pojawił się w grze w takiej formie. Wątpie żeby wystąpił w sadze
 
Lepsza konstruktywna krytyka, niż wychwalanie czegoś co jest złe ;)
Bardzo dobrze że mówimy co nam nie pasuje, bo tak to byśmy mieli szarowłosego wiedźmina z talią osy XD Przynajmniej REDzi wiedzą co jest słabe i można poprawić...

E:
Pierwszy byłem :harhar:
Gdyby nie krytyka, to np. mielibyśmy w dwójce Geralta jak na pierwszym zwiastunie (a ten wygląd jak wiadomo był jakimś nieporozumieniem ) ... :p
 
Top Bottom