Diablo

+
Widzę że sporo osób narzeka że łupy są słabe i strasznie losowe bo nawet na wysokich poziomach trudności rzadko leci coś dobrego. Jednocześnie piszecie że znajomi z drużyny mają lepsze zdobycze, może po prostu mają mnóstwo bonusów do znajdowania przedmiotów i złota? :p
 
Widzę że sporo osób narzeka że łupy są słabe i strasznie losowe bo nawet na wysokich poziomach trudności rzadko leci coś dobrego. Jednocześnie piszecie że znajomi z drużyny mają lepsze zdobycze, może po prostu mają mnóstwo bonusów do znajdowania przedmiotów i złota? :p

Nie wiem, jak inni, ale ja mam praktycznie full set na magic find właśnie - zestaw Caina + kamyk w czapce + wszysktkie antyki z magic find u towarzysza :p

@AXX0 fajne kusze na DH, ja na swoim coś nie mogę wydropić sensownych powyżej 2,3k. Jedna Danetta mi wypadła ostatnio, ale z 2.2k tylko ;)

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Keth-2987/hero/5362863
 
Last edited:
Ja wczoraj rozpocząłem zabawę jako DH i żałuję że tak późno. Imo jak do tej pory najlepsza klasa postaci jaką mi przyszło grać. Barbem gra po dłuższym czasie stawała się monotonna i nudna. Poza tym wyżej Eksperta nie dałem rady bo szybko zaliczałem zgon. A tutaj zacząłem zabawę na poziomie Udręka 1 i nawet tego nie czuję, dużo fajnych skilli z których można robić różne ciekawe kombinacje. ;)
 
Ja wczoraj rozpocząłem zabawę jako DH i żałuję że tak późno. Imo jak do tej pory najlepsza klasa postaci jaką mi przyszło grać. Barbem gra po dłuższym czasie stawała się monotonna i nudna. Poza tym wyżej Eksperta nie dałem rady bo szybko zaliczałem zgon. A tutaj zacząłem zabawę na poziomie Udręka 1 i nawet tego nie czuję, dużo fajnych skilli z których można robić różne ciekawe kombinacje. ;)

Ja tam wolę Wizarda mimo wszystko ;)
 
Właśnie wybierałem między DH a Wizzardem i ostatecznie wybrałem DH. Wizzarda też obadam w swoim czasie bo też ciekawa klasa ;)
 
Im wyższy poziom trudności tym więcej żółtych, a mniej niebieskich leci, legend też się to tyczy, tylko im wyższy poziom tym wolniej idzie, przez co wygląda to jakby legend na normalnym i U6 leciało tyle samo. Grałem ostatnio w 4-os party na U3, każdy ponad 1,5mln dps, więc szło bardzo szybko i co szczelinę wypadało 5-10 legend na 4 osoby. W pierwszym tygodniu RoS znalazłem 6xDanetta, ostatnio nic nie leci ciekawego, a zielonych setówek nie widziałem na oczy już długi czas. Teraz bez tego setu gry sobie nie wyobrażam, darmowy odskok odrzucający i zadający 5mln dmg jest jak dla mnie nieoceniony :)
 
Zauważyłem pewien brak balansu w grze odnośnie craftu i pozyskiwania przedmiotów, kilka osób na forum diablo również na to zwróciło uwagę, ale zaraz znalazło się kilku "mądrych inaczej". Za mało w grze dropi zasnutych kryształów, oczywiście można pozyskiwać z rarów, ale zapotrzebowanie na nie jest zbyt wysokie w stosunku do mistycznego pyłu czy oddechu śmierci (który gromadzi mi się na potęgę / 1.5k! /) Jeżeli craftuję się rękawice albo koronę czy hełm potrzeba sporych ilości, niewspółmiernych do dropu ( po 90 zasnutych na sztukę a tylko 1 oddech ! brak balansu na całego) Siarki i wszystko inne przybywa i się chomikuje a zasnutych zawsze mi brakuje jak powietrza,
 
Ja już się nauczyłem wszystkie żółte przerabiać na kryształy, a tylko niebieskie sprzedawać ;)
 
Widzę że sporo osób narzeka że łupy są słabe i strasznie losowe bo nawet na wysokich poziomach trudności rzadko leci coś dobrego. Jednocześnie piszecie że znajomi z drużyny mają lepsze zdobycze, może po prostu mają mnóstwo bonusów do znajdowania przedmiotów i złota? :p


Negative, nie mam w zasadzie nic celowo pod mf, a to mi dropi najlepiej ;)

Łowczyni miodna jest - odkąd odkryłam na własny użytek, że socketowanie broni ma sens, to się czuję jak nabywca pierwszego nano układu scalonego i przeskoku z Atari na obecnego peceta, taka sytuacja ;p
Granie po wymuszonej przerwie zrobi mi lepiej, niż najlepsze danie świąteczne, czuję to ;d
 
Im wyższy poziom trudności tym więcej żółtych, a mniej niebieskich leci, legend też się to tyczy, tylko im wyższy poziom tym wolniej idzie, przez co wygląda to jakby legend na normalnym i U6 leciało tyle samo. Grałem ostatnio w 4-os party na U3, każdy ponad 1,5mln dps, więc szło bardzo szybko i co szczelinę wypadało 5-10 legend na 4 osoby. W pierwszym tygodniu RoS znalazłem 6xDanetta, ostatnio nic nie leci ciekawego, a zielonych setówek nie widziałem na oczy już długi czas. Teraz bez tego setu gry sobie nie wyobrażam, darmowy odskok odrzucający i zadający 5mln dmg jest jak dla mnie nieoceniony :)
Mówisz tutaj o DPS pokazywanym w profilu wspominając te 1.5mln? Bo prawdę mówiąc ten dps wyświetlany w profilu, "papierowy dps" ma się nijak do rzeczywistego. Miałem 1.2mil w profilu lekką ręką na swoim krzyżowcu, teraz zszedłem do 900~tyś., a bije dużo mocniej niż poprzednio.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Gawain-2977/hero/39407288

Poza tym, wydaje mi się, że niektóre przedmioty są "odblokowywane" czasowo przez blizzard. Przez pierwsze 2-3tygodnie nie widziałem, żadnego Thunderfury, a dalej w jeden dzień spadły nam 4. A ostatnio nie biegamy na niższych poziomach niż U3, i jakoś lepiej nie leci. U4 też dajemy rade wybijać dość sprawnie, ale EXP nie jest tak efektywne jak U3 z żółtymi kapliczkami (od exp).
 
Last edited:
Kamienie w broniach dają ogromnego kopa do dps (największy daje diament.. lecz tylko na elity, następnie szmaragd, a na końcu rubin). Postać bez broni z socketami to jak żołnierz bez karabinu
 
Mówisz tutaj o DPS pokazywanym w profilu wspominając te 1.5mln? Bo prawdę mówiąc ten dps wyświetlany w profilu, "papierowy dps" ma się nijak do rzeczywistego. Miałem 1.2mil w profilu lekką ręką na swoim krzyżowcu, teraz zszedłem do 900~tyś., a bije dużo mocniej niż poprzednio.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Gawain-2977/hero/39407288
Elemental oczywiście.
http://www.diabloprogress.com/hero/gawain-2977/Gaw/39407288
http://www.diabloprogress.com/hero/axx0-2279/Mieczysław/36224663
Z pasywką i paragonami wychodzi mi jakieś 1,9m dps w kalkulatorze.
Kamień Jordana i Pięść Maga jakoś nie chcą mi się pokazać :D
 
Kamienie w broniach dają ogromnego kopa do dps (największy daje diament.. lecz tylko na elity, następnie szmaragd, a na końcu rubin). Postać bez broni z socketami to jak żołnierz bez karabinu
Ano, ja akurat mam szmaragd i jest super, teraz muszę nazbierać kasy na lepienie królewskich i zaczarować jakąś kuszę z dziurą na kuszę z dwiema :D
Nawiasem mówiąc, po wspomnianej przerwie miodnie było popykać sobie i co jakiś czas oglądać kryty powyżej 8M ;D
 
Niestety w RoS takich cudów już nie ma, 2 gniazda wyszły z użytku.

Hm. Mam w ręku teraz swoją kuszę jednodziurową (znaczy nie, że teraz teraz, tylko w grze ;p); zaklinałam jej któregoś stasta (albo chciałam, bo nie pomnę, czy w końcu miałam składniki) i sprawdzałam opcje do losowania. O ile pamiętam, to możliwość pojawienia się gniazda występowała w dwóch miejscach.
Sądziłam zatem, że jeśli nie będę ruszała tego, które już mam, ale zaprę się na wylosowanie gniazda w miejsce innej umiejętności, to w końcu trafię. I będą dwa.
Nie da się tak?
 
Top Bottom