PS4, Xbox One - co przyniosą next-geny?

+
Status
Not open for further replies.
rafal12322 said:
Będę musiał pada wymienić bo ten co był z PS3 jest lekko zajechany. Jak myślicie oryginał czy podróba http://xtreme-mobiles.pl/product-pol-69-Pad-DualShock-3-Sony-PS3-Czarny.html ?
Cena ciekawa :p/> Wysyłka za free, trzeba tylko czekać od 15 do 34 dni.
Ja raz zaryzykowałam w tym sklepie. Kupowałam ojcu myszkę. Z allegro był ten sklep. Mycha przyszła oryginalna, w pudełku i z gwarancją. Jedyny minus to właśnie czas dostawy, prawie miesiąc szła. W pewnym momencie w ogóle zwątpiłam, że dojdzie. Z tym sklepem jest jednak jeden haczyk. Na aukcji allegro była o tym mowa. Czasami produkty są zatrzymywane na jakiejś tam granicy i trzeba dopłacić za cło. Nie pamiętam ile % wartości produktu to było. Musiałbyś sprawdzić.
 
Dzięki za info ;)

Skoro jest tak jak piszesz to można by zaryzykować, nie spieszy mi się także poczekam nawet i ten miesiąc. Poczytam jeszcze ile % wartości produktu jest płaci w razie gdyby zatrzymali go na granicy.
 
Jeśli tylko myszka, to chyba VAT. Chyba, że w paczce jest więcej rzeczy (ponad 150 euro), to dojdzie jeszcze cło, jakieś 10-15%. Przynajmniej takie stawki sa dla osób prywatnych.
 
rafal12322 said:
Dzięki za info


Skoro jest tak jak piszesz to można by zaryzykować, nie spieszy mi się także poczekam nawet i ten miesiąc. Poczytam jeszcze ile % wartości produktu jest płaci w razie gdyby zatrzymali go na granicy.

Ewentualnie napisz do sprzedawcy i zapytaj wprost czy to oryginalny produkt. Zawsze jak coś będziesz miał dowód na to, że oszukał.
 
Napisałem, że może to być oszust, bo masa ludzi sprowadza z Chin czy Tajlandii podróbki i wciska jako oryginał. Wysyłka trwa, ale cena kusi. Czasem warto się zastanowić dwa razu. Jak to mówią, "chytry dwa razy traci"...
 
I tu masz rację, raz już się tak przejechałem. Kolejny raz nie zamierzam. Gdyby jeszcze odpisywali na maile itd. to może bym zaryzykował ale jak z nimi na starcie jest taki fatalny kontakt to potem będzie jeszcze gorzej.

Jeśli to są te same pady co tutaj to już wiadomo jakie http://www.ebay.pl/itm/Six-Axis-DualShock-3-Wireless-Bluetooth-Controller-for-Sony-PS3-Black-/171219142913?pt=LH_DefaultDomain_212&hash=item27dd74c901&_uhb=1

OEM third party item, NON- Original and NOT-Official
 
Może mi ktoś wyjaśnić czemu na nowej konsoli nie można odpalać gier z poprzedniej ? To by była świetna sprawa, ludzie kupowaliby nowe konsole pod nowe gry a jednocześnie mogliby grać w starsze produkcje. Tutaj PC jest bezkonkurencyjny. Zależy to chyba jednak od samych producentów a nie możliwości sprzętu...

Xbox One został przyjęty gorzej, niż konkurencyjna konsola nowej generacji od Sony. Czy możliwość uruchomienia gier z Xboxa 360 sprawi, że sprzedaż konsoli Microsoftu wrośnie? Czy to właśnie na to czekali użytkownicy starszej konsoli od giganta z Redmond?

Całość: http://antyweb.pl/na-xbox-one-zagramy-w-gry-z-360-tki/

Mam nadzieję, że Sony wprowadzi chmurę w życie i odpalanie gry z PS3 na PS4 będzie odbywało się*jednym kliknięciem. One i emulacja 360 jakoś mniej do mnie przemawia...
 
Może mi ktoś wyjaśnić czemu na nowej konsoli nie można odpalać gier z poprzedniej ? To by była świetna sprawa, ludzie kupowaliby nowe konsole pod nowe gry a jednocześnie mogliby grać w starsze produkcje. Tutaj PC jest bezkonkurencyjny. Zależy to chyba jednak od samych producentów a nie możliwości sprzętu...
1. Bo to inna architektura
2. Bo dzięki temu można robić edycje HD starych gier i sprzedać je drugi raz
3. Stare konsole nadal się sprzedają
 
1. Bo to inna architektura
2. Bo dzięki temu można robić edycje HD starych gier i sprzedać je drugi raz
3. Stare konsole nadal się sprzedają

Dwa z trzech punktów dotyczy tylko i wyłącznie $. Pierwszy jednak, jak widać*powyżej, można ominąć - chmura/emulacja. To jest coś. Wiadomo, kiedy ta chmura PS4 wystartuje?
 
"Pikanie" PS4

Witam, mam pewien "problem" z moją PS4, z góry proszę o nie przenoszenie tematu gdzie indziej, bo jest to dla mnie bardzo ważne. Przedwczoraj zauważyłem pikanie dochodzące z jakiegoś sprzętu, okazało się, że dochodzi ono z nowiutkiej PS4, którą zakupiłem raptem miesiąc temu.

Na czym polega "problem"? - gdy konsola jest wyłączona i przyłoży się ucho do obudowy słychać w niej charakterystyczne pikanie, po odłączeniu od prądu pikanie po kilku sekundach znika. Doszukałem się różnych informacji - najczęściej słyszałem, że to coś w zasilaczu wydaje takie dźwięki (nie pamiętam dokładnej nazwy) i jedni mówią, że to normalne, inni, że nie. Nie wystarczyła mi taka odpowiedź, więc poszedł mail do PS Polska, powiedzieli, że "problem" może zostać rozwiązany tylko przez kontakt telefoniczny, tak też zrobiłem. Pani wyglądała na nie za bardzo doinformowaną, ale uzyskałem informacje, że jeszcze nie mieli takiego czegoś jak ja mam, że mam obserwować działanie konsoli, że konsola nie powinna wydawać dźwięków i jeśli jest to dla mnie niepokojące to uwaga mam odesłać im konsole, a oni wyślą ją do serwisu....do Francji i po 2-3 tygodniach otrzymam sprawdzoną/naprawioną konsolę.

I teraz pytam tu, bo być może nie ma się o co martwić, a ja po prostu panikuje bez powodu. Za żadne skarby nie chce odsyłać konsoli, bo boje się, że otrzymam ją w jeszcze gorszym stanie (jeśli jest popsuta) i ogólnie nie chciałbym, aby ktoś w niej grzebał. Pytałem sklepu, w którym kupiłem czy byłaby możliwość załatwienia tego między nami, lecz odparli, że priorytetem jest naprawienie konsoli, a jeśli Sony uzna, że trzeba nową sztukę to oni przyślą mi nową.

Czy to pikanie jest rzeczą normalną, czy rzeczywiście jest coś nie tak? dodam, że wszystko działa perfekcyjnie i cicho, lecz tak jak mówię po wyłączeniu słychać pikanie..
 
Oddaj do serwisu. W najgorszym razie naprawią, a w najlepszym dadzą nową.

O to się właśnie boje..wołałbym mieć nową sztukę konsoli, a nie naprawioną, która być może też długo "nie pożyje". Słyszałem o czymś takim jak "niezgodność towaru z umową" gdzie sprzedawca bodajże musi udowodnić, że towar jest sprawny, a jeśli nie to musi dać klientowi nowy egzemplarz bez wad. W okresie do 6 miesięcy przyjmuje się, że produkt popsuty mógł być już uszkodzony na samym początku. Lecz nie wiem dokładnie jak tym jest, a nie chce się w coś wplątać.
 
O to się właśnie boje..wołałbym mieć nową sztukę konsoli, a nie naprawioną, która być może też długo "nie pożyje". Słyszałem o czymś takim jak "niezgodność towaru z umową" gdzie sprzedawca bodajże musi udowodnić, że towar jest sprawny, a jeśli nie to musi dać klientowi nowy egzemplarz bez wad. W okresie do 6 miesięcy przyjmuje się, że produkt popsuty mógł być już uszkodzony na samym początku. Lecz nie wiem dokładnie jak tym jest, a nie chce się w coś wplątać.
Kombinujesz. Wysyłaj to do serwisu, a nie baw się w pierdoły. Po to jest gwarancja.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom