Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
Takie małe pytanie do Redów, czy medalion będzie dostępny poza kolekcjonerką tzn. czy będzie dodawany do egzemplarzy gry poza cdp.pl ( nie wspomnę o wiedźmińskim kramie, ale to może w przyszłości:) )?

Wątpię. Może, ewentualnie, jakieś specjalne edycje (jak ta empikowa do W2), ale to już pewnie zależy od samego sklepu.
 
UDock - creative studio - osoby odpowiedzialne za figurki do Edycji Kolekcjonerskich Wiedźmina 3 udostępniły na swoim fanpage'u nowe jej zdjęcie, bardzo okazałe jak dla mnie ;)





new photos soon!

Jak dla mnie to zdjęcie to kolejne potwierdzenie, że REDzi wiedzą co robią i w lutym 2015 osoby, które zamówiły edycje kolekcjonerską dostaną na prawdę coś niepowtarzalnego, unikatowego i pięknego.
 
Nie chcę panikować ale zauważyłęm że kolekcjonerki już nie ma, a czekałęm na nią od naprawdę bardzo dawna. wuż kiedyś zapisałęm się do PRE-Ordera który miał mi przyjść na maila jak będzie. Jest a na mailu nic nie mam. Mam pytanie czy będzie jeszcze szansa na zakup kolekcjonerki zależy mi na w miarę możliwości szybką odpowiedź
 
Nie chcę panikować ale zauważyłęm że kolekcjonerki już nie ma, a czekałęm na nią od naprawdę bardzo dawna. wuż kiedyś zapisałęm się do PRE-Ordera który miał mi przyjść na maila jak będzie. Jest a na mailu nic nie mam. Mam pytanie czy będzie jeszcze szansa na zakup kolekcjonerki zależy mi na w miarę możliwości szybką odpowiedź

Gdzieś, możliwe, że na gog.com można zapisać się na listę rezerwową. Część osób, które zamówiły edycję kolekcjonerską mogą za nią nie zapłacić i w efekcie jej nie otrzymać.
Mają też toczyć się (u Redów) jakieś rozmowy na temat dorobienia kolekcjonerek, "by większa ilość osób mogła upragnioną figurkę postawić na biurku" ;)
Dodatkowo na różnych portalach aukcyjnych znajdą się na pewno oferty z odsprzedaniem (oczywiście drożej) takowej edycji.
 
Czyli mam małe szanse na dostanie kolekcjonerki bo drożej kupować na portalach aukcyjnych nie chcę, będzie o wiele drożej. Na listę rezerwowych się zapisałem na cda.pl ale pewnie przedemną jest masa więcej ludzi. Powiedz mi od kiedy można było kupować pre-ordery kolekcjonerki, do kiedy będzie można kupować i czemu mi nic na e-maila nie przyszłok, że jest już opcja kupna gier (zapisywałem się dużo dużo wcześniej na pre-ordera, było takie coś nie wiem czy wiesz o co mi chodzi)?
 
Na listę rezerwową można wpisać się tutaj.
Zobacz czy nie masz informacji o preorderze w spamie - u mnie właśnie tam wylądował ten email.
 
Czyli mam małe szanse na dostanie kolekcjonerki bo drożej kupować na portalach aukcyjnych nie chcę, będzie o wiele drożej. Na listę rezerwowych się zapisałem na cda.pl ale pewnie przedemną jest masa więcej ludzi. Powiedz mi od kiedy można było kupować pre-ordery kolekcjonerki, do kiedy będzie można kupować i czemu mi nic na e-maila nie przyszłok, że jest już opcja kupna gier (zapisywałem się dużo dużo wcześniej na pre-ordera, było takie coś nie wiem czy wiesz o co mi chodzi)?

O tym, że zaczynają się preordery dowiedziałem się na konferencji (Warszawa, 06.06.2014) GOGa i CD polecam Ci link poniżej - przeczytaj przynajmniej kilka akapitów:
http://wyborcza.biz/Gieldy/1,132329..._Swiatowa_premiera_gry__apos_Wiedzmin_3_.html

O samej konferencji można było już usłyszeć co-najmniej tydzień wcześniej (nie apamiętam) można było już się dowiedzieć na gog-u, gł. stronie Wiedźmina i Redów, plus w kilku innych miejscach.

Nie mogę znaleźć pełnego nagrania całej prezentacji.
Zaczęło się od pokazania nowego trailera. Pokazali edycje kolekcjonerską. Powiedzieli, ze pre ordery zaczną się...teraz. Opowiedzieli kilka ciekawych rzeczy. GOG zaprezentował Gog galaxy gog.com.galaxy

Mniej więcej tak - musisz poszukać w internecie (warto obejrzeć). Co do pre orderów na mailu... cóż nie potrafię Ci odpowiedzieć. Może jest tak jak mówi @genNighty
 
@Huciss
Polską wersję kolekcjonerki?
Nie.
Wszystko wykupione, a raczej tłumy nie zrezygnują nagle ze swojej kolekcjonerki, więc mała szansa, że dostaniesz ją z listy rezerwowej.
 
Zadziwiające jest jak ceny na aukcjach rosną w górę, mogło by się wydawać że sprzedaż edycji kolekcjonerskich to żyła złota. Ja swojej nie odsprzedam, rezygnować też nie zamierzam, a na samą kolekcjonerkę zapisałem się w sumie przypadkiem, wpadłem na stream konferencji tylko dlatego że chciałem obejrzeć nowy trailer. Osoby które się nie załapały mogą mieć problem bo podejrzewam że lista rezerwowa jest diabelnie długa. Pewnie nie wszyscy kupią więc dla niektórych jest jeszcze szansa.
 
Z tym mailem informującym o starcie pre-orderów to nawalili. Gdybym nie miał strony CDPR polubionej na FB, to też bym nie wiedział, że można już zamawiać. Maila dostałem dopiero po 24h od rozpoczęcia sprzedaży.
 
Te powiadomienia przychodziły o rożnym czasie. Ja np. otrzymałem je kilka minut po złożeniu zamówienia.

Wyobraźcie sobie co by się działo, gdyby do wszystkich zainteresowanych dzień wcześniej przyszedł e-mail o treści "...zamówienia można składać od jutra od godziny 20:01..."
 
Właśnie dlatego powiadomienia powinny być wysłane do wszystkich zainteresowanych w tym samym czasie. Było by sprawiedliwie, chociaż serwery pewnie były by czerwone. Ja o starcie preordera dowiedziałem się przypadkiem czytając komentarze na jakimś portalu. Powiadomienie dostałem też baaaardzo późno a byłem zapisany dwa razy(różne maile na wszelki wypadek). Ostatecznie udało mi się kupić ale pozostaje pewien niesmak, po co zapisy skoro w skrajnym przypadku zanim dowiedział bym się, że można już zamawiać EK by już nie było. Lepiej powiedzieć "czuwajcie, bo nie znacie dnia ani godziny..." i nikt nie miał by pretensji.
 
Właśnie dlatego powiadomienia powinny być wysłane do wszystkich zainteresowanych w tym samym czasie. Było by sprawiedliwie, chociaż serwery pewnie były by czerwone. Ja o starcie preordera dowiedziałem się przypadkiem czytając komentarze na jakimś portalu. Powiadomienie dostałem też baaaardzo późno a byłem zapisany dwa razy(różne maile na wszelki wypadek). Ostatecznie udało mi się kupić ale pozostaje pewien niesmak, po co zapisy skoro w skrajnym przypadku zanim dowiedział bym się, że można już zamawiać EK by już nie było. Lepiej powiedzieć "czuwajcie, bo nie znacie dnia ani godziny..." i nikt nie miał by pretensji.

Dokładnie tak. Po co była ta cała akcja z zapisywaniem się na powiadomienie o starcie pre-ordera przy premierze "Killing Monsters", skoro na przykład do mnie mail powiadamiający dotarł, gdy wersji PC już nie było? Gdybym się nie dowiedział o tym inaczej, miałbym ogromny i myślę, że uzasadniony żal do Redów. Maile miały przyjść z wyprzedzeniem. W sytuacji jaka zaistniała, to naprawdę lepiej byłoby nie tworzyć fikcji, tylko powiedzieć "Proszę śledzić informacje na bieżąco".
 
Chyba taniej by wyszło kupić kolekcjonerkę z gamestopu niż od tych zdzieraczy z allegro :)
EDIT: Poza tym ja sam zamówiłem jak licznik miał poniżej 100 sprzedanych i cały dzień kolejny prawie był czasu na zamówienie EK, nie rozumiem płaczu, jak była okazja trzeba było kupować 350 zł to nie majątek, dodatkowo jest tyle czasu ze nawet jak ktoś nie ma to spokojnie można było kasę odłożyć.
 
Last edited:
Te narzekania są naprawdę niepotrzebne. Informacje o starcie pre-orderów były dostępne niemal wszędzie - na gramie, na gry-online, na cdp, no i tutaj. Każdy wiedział o tym, że będzie konferencja.
Ja nawet nie interesowałem się za bardzo tematem, a zamówiłem EK, gdy na liczniku było mniej niż 1k. Wymówki w stylu "byłem w pracy", "poza domem", to też lekkie wyolbrzymienie, gdyż w dzisiejszych czasach, da się zamówić coś przez internet nawet zegarkiem, nie wspominając o komórce...

No i ja też napiszę to, co sugerują inni - proszę śledzić informacje na bieżąco :D
 
Nie martwcie się - część kolekcjonerek wróci do puli rezerwowej. Kto wie, może w mediaku pojawi się też jakaś edycja specjalna, która chociaż w części pozwoli zaspokoić żądzę posiadania EK. ^_^
 
Nie martwcie się - część kolekcjonerek wróci do puli rezerwowej. Kto wie, może w mediaku pojawi się też jakaś edycja specjalna, która chociaż w części pozwoli zaspokoić żądzę posiadania EK. ^_^

Dokładnie ;) niech tylko spróbują nie naprawić alchemii to sam swoją anuluję ;)
 
Top Bottom