Po prostu sport

+
A ja mam dylemat, wolałbym Kostarykę, bo tak, ale w takim wypadku Anglicy będą już bez szans :(
 
A ja mam dylemat, wolałbym Kostarykę, bo tak, ale w takim wypadku Anglicy będą już bez szans :(
Anglicy sami sobie winni niestety, trener Anglii zapewne straci posadę po tym turnieju. A Kostaryka staje się czarnym koniem, a Campbell ma szanse zostać objawieniem MŚ tak jak chciałem. Drużyna z kraju w którym jest kilka milionów mieszkańców rozdaje karty w grupie śmierci, niech się Polska uczy. A włosi zaraz się pozagryzają w szatni :O
 
Czy Kostaryka wygra czy mecz zakończy się remisem, i tak Anglicy jadą wtedy do domu, tylko zwycięstwo Włochów może dać im jeszcze nadzieję.
A niech jadą do domu Anglicy płakać nie będę.
 
Chyba będę sezonowcem Kostaryki :p

Ed: to powinna być czerwona za atak bez piłki raczej...
 
Last edited:
Kostarykaaaaaaa!!!


1:0 dla Kostaryki. Anglicy jadą do domu.
 
Ja nie wiem, jakoś wolę kibicować komuś niż się cieszyć z pecha innych, ale może jestem dziwna ;p

Dla mnie ten mecz skończył się po pierwszym i ostatnim golu, Włosi notorycznie się mylili, a Kostaryka niczym w zasadzie nie zabłysła, meh.

Oranje :p
 
Będzie śmiesznie, jak Włosi przegrają z Urugwajem.

Jak Suarez będzie zdrowy to jest to bardzo prawdopodobne :p

Dla mnie ten mecz skończył się po pierwszym i ostatnim golu, Włosi notorycznie się mylili, a Kostaryka niczym w zasadzie nie zabłysła, meh.
Nie musiała błyszczeć, perfekcyjnie Włochów rozpracowała taktycznie :D
 
Last edited:
Imo Włosi po prostu bardzo słabo grali ;)
Dziwne, że tylko jedną bramkę stracili, to przeciwnik chyba jednak nie do końca rozpracował...
 
Imo Włosi po prostu bardzo słabo grali ;)
Dziwne, że tylko jedną bramkę stracili, to przeciwnik chyba jednak nie do końca rozpracował...
Bo przeciwnik wolał potrzymać piłkę minutę niż oddać strzał i narazić się na kontrę :p Gola już strzelili, a nawet remis był dla nich bardzo dobrym wynikiem. A włosi słabo zagrali bo Kostarykanie nie pozwolili im zagrać lepiej. Dobrze się ustawiali, odcinali Pirlo od podań i naciskali na włochów gdy mieli piłkę, dlatego tyle włosi niecelnych podań mieli :)

Właśnie zobaczyłem, że Kostaryka trafi prawdopodobnie na Wybrzeże Kości Słoniowej, mają duże szanse ich przejść :D
 
Last edited:
Ale w życiu!
To znaczy to na pewno też, ale widziałeś te niecelne podania? Rozmijanie się z piłką? Wycofywanie w dziwnych momentach?
Włosi grali jak w klapkach na oczy, a przeciwnik istotnie nie pomagał w złapaniu rytmu, jednak nie wmawiaj mi, że przez wspaniałą grę Kostaryki Włosi zapomnieli, z której strony się piłkę kopie :D

Nie wiem, co się Azzurrom stało, ale to było w nich, a nie w przeciwnikach...
 
Top Bottom