Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
Dokładnie tak. Zwróciłem się drogą mailową z pytaniem o info na temat W3 EK. Na FB też zapytałem. I takim sposobem mam te informacje. :)
 
Takie małe pytanie do tych którzy mają zamówioną Edycję Kolekcjonerską Wiedźmina na cdp.pl.
Oni tam pozmieniali stronę teraz trochę i nigdzie nie mogę znaleźć informacji na temat mojego pre orderu. Skontaktowałem się z nimi ale głucha cisza z ich strony.
Zakładka "Moje Zakupy" już nie istnieje a w "Zamówieniach" obecnie na stronie nie ma nic.
Czy ktoś ma taki sam problem? Czy jest możliwe że zgubili moje zamówienie ?
 
Nie wiem czy dobry temat wybrałem ale nie wymyśliłem lepszego. Na gram.pl do Wiedźmina 3 wersji PC jest dodawany medalion. Pytanie tylko czy to medalion z kolekcjonerki 3 czy mrocznej edycji z 2 :p Bo jest na tamtej stronie filmik z 9 powodami noszenia medalionu i na nim pokazany jest ten z Mrocznej, a na obrazku promocyjnym raczej ten z kolekcjonerki 3. Wie ktoś może w końcu która wersja będzie dodawana? do pudełka z grą ? :)
 
Nie wiem czy dobry temat wybrałem ale nie wymyśliłem lepszego. Na gram.pl do Wiedźmina 3 wersji PC jest dodawany medalion. Pytanie tylko czy to medalion z kolekcjonerki 3 czy mrocznej edycji z 2 :p
Żaden z nich. Zwykły, mały brelok.
 
Szkoda, że nie pokazali jak wygląda w rzeczywistości ;) skusił bym sie na niego ale gdybym miał pewność, że nie będzie taki płaski jak ten z mrocznej edycji :)
 
Ja mam pytanie techniczne odnosnie zakupu Wiedzmina 3 Edycji Kolekcjonerskiej za granica. Czy jesli kupie ja w Sydney, bede mial dostep do Polskiej sciezki dzwiekowej? Jakos normalnie gram po Angielsku, ale przy Wiedzmaku jakos niezrecznie. A jesli tak to trzeba bedzie to jakos sciagnac?(konsola PS4).
 
Chodzi Ci o dialogi itp? W 2ce bez problemu można było sobie zmieniać język mówiony i napisy kiedy się chciało więc i tu nie powinno być problemów.
 
Tak - chodzi o dialogi. Pytam, bo jak zwykle kupuje tutaj gry, to maja sciezke angielska i dostepne polskie napisy, a ja chce wszystko po Polsku :)
 
Top Bottom