Wiedźmin 3 - grafika

+
jak M* rzucił kasą.
 
Powiedzcie mi, że teraz nie ma tego efektu po rzuceniu Aard na wodzie to się pochlastam...Chodzi o te mini fale, drgania wody.
Nie oglądałem zbyt dużo nowych materiałów, więc jak ktoś wie co z tym efektem, to proszę o info.
 
Może nie zaczynajmy tych żałosnych wojenek konsolowych?
Serio usunięto ten efekt? Chciałbym zobaczyć jak to teraz wygląda.
Jak ktoś trafi na taki moment to proszę o linka, może być na pw.
 
Kij wie, gra jest nadal w fazie rozwoju. Raz coś jest, na następnym materiale już nie. Ciężko się połapać, pewnie wyjdzie po premierze jak to w końcu wygląda.
 
@Dalhi
Jakiej fazie rozwoju, gra już jest w złocie i zapewne niektóre sklepy nawet mają ją w magazynach :p A z resztą to masz rację, bo jeszcze ani razu nie było info o tym, żeby którekolwiek nagranie/trailer było robione na finalnej wersji gry, wszędzie słychać tylko o starszych buildach nie posiadających jeszcze wszystkich opcji graficznych (zapewne chodzi tylko o te fajerwerki nvidii, ale jednak coś tam one zmieniają).
 
@Dalhi
Jakiej fazie rozwoju, gra już jest w złocie i zapewne niektóre sklepy nawet mają ją w magazynach :p A z resztą to masz rację, bo jeszcze ani razu nie było info o tym, żeby którekolwiek nagranie/trailer było robione na finalnej wersji gry, wszędzie słychać tylko o starszych buildach nie posiadających jeszcze wszystkich opcji graficznych (zapewne chodzi tylko o te fajerwerki nvidii, ale jednak coś tam one zmieniają).

Niektóre sklepy, w pewnym kraju, to już nawet wydały klientom wersje na PS4 i XBone...
 
I już grają i umieszczają na youtube i widać jak gra wygląda... I mogę zapewnić, że nie jest to co było w trailerach i screenach...
 
Pamiętaj jednak, że konsole mają jeden poziom grafiki niżej niż max na PC. Mają odpowiednik wysokich ustawień bodajże?

---------- Zaktualizowano 21:54 ----------

@Rustine
Grają, grają. Dziś pół dnia reportowałem na twitchu streamy z W3. Szybko banują tych arabów :)
 
Jaaasne, to jest to, co było na gameplayach udostępnianych od połowy 2014 roku.

Zanim się z gościem wdasz w polemikę miej na uwadze, że po ogłoszeniu bonusa w postaci kart na xboxową wersję gry wyzywał deweloperów od zdrajców narodu.

Słowem - zastanów się czy warto.
 
Last edited:
@Dalhi
Jakiej fazie rozwoju, gra już jest w złocie i zapewne niektóre sklepy nawet mają ją w magazynach :p A z resztą to masz rację, bo jeszcze ani razu nie było info o tym, żeby którekolwiek nagranie/trailer było robione na finalnej wersji gry, wszędzie słychać tylko o starszych buildach nie posiadających jeszcze wszystkich opcji graficznych (zapewne chodzi tylko o te fajerwerki nvidii, ale jednak coś tam one zmieniają).

No i co z tego? 15 lat temu byłoby już piździec. Teraz sytuacja jest nieco inna.
Przecierz nikt w studiu nie leży odłogiem. Gra będzie nadal poprawiana i jak już zapowiedziano rozbudowywana o kolejne rozszerzenia.
Ile się zmieni po oddani gry do tłoczni? Niewiadomo. Tak naprawdę nikt z nas z do końca na czym polegają poszczególne mechaniki, jakie są efekty w grze. Większość to lament na podstawie szczątkowych informacji które często są dość sprzeczne i zwykłe spekulacje.
 
I teraz te osoby które zaprzeczały o obniżaniu jakości niech się udławią własnymi jęzorami.

Trzeba mieć wyjątkowego pecha aby się udławić własnym językiem - ale możesz tego nie wiedzieć. Co do tych osób jest jednak pewne jedno - będą czerpać znacznie większą przyjemność z gry od Ciebie. Tutaj już nie chodzi o to, kto miał rację, a kto nie. To suchy fakt - Ci ludzie mają grafikę za mniej istotną od innych, ważniejszych aspektów gry. To, co jest teraz, ich zadowala i ja to w zupełności rozumiem.
Przyznam jednak rację, że Niektóre stare screeny robią wrażenie. Jedynie nie zgodzę się co do atmosfery na jednej z fotek, tym widoczku pod zdjęciami z ogniem, gdzie mamy wioskę i góry w oddali - stara wersja wygląda jak zdjęcie zrobione starym aparatem (takim bardzo starym) - wszystko jest w jednej tonacji - od wioski, dróg, zboża, roślin po samego konia, Geralta i jego wyposażenie - dosłownie wszystko jest brązowe. Jedynie dym z kominów chatek jest kapitalny i jestem ciekaw jak wygląda obecnie.
 
@raf230885

Proste - nie wygląda :D

Downgrade był, to jest pewne, ale co z tego, skoro gra dalej wygląda naprawdę dobrze. Zresztą - pokażcie obecnie lepiej wyglądającą grę z tak dużym światem i aż kipiącym contentem. I tak jak wspomniano wcześniej - REDzi będą grę wspierać. Możliwe, że pojawią się jakieś patche graficzne. A to + mody może przywróci (chociaż w niewielkim stopniu) grafikę z pierwszych zwiastunów.


Albo chociaż zasięg rysowania...
 
A to + mody może przywróci (chociaż w niewielkim stopniu) grafikę z pierwszych zwiastunów.
..chociaż w niewielkim stopniu?
Chyba ktoś tutaj nie docenia modderów :) Oczywiście wszystko zależy od tego jakie będą praktyczne możliwości ingerencji w grę przez osoby zajmujące się moddingiem. Ja osobiście liczę na to, że scena moddingowa będzie znacznie bardziej aktywna niż w przypadku drugiej odsłony gry.
 
Proste - nie wygląda

Downgrade był, to jest pewne, ale co z tego, skoro gra dalej wygląda naprawdę dobrze. Zresztą - pokażcie obecnie lepiej wyglądającą grę z tak dużym światem i aż kipiącym contentem. I tak jak wspomniano wcześniej - REDzi będą grę wspierać. Możliwe, że pojawią się jakieś patche graficzne. A to + mody może przywróci (chociaż w niewielkim stopniu) grafikę z pierwszych zwiastunów.

To, czy nie wygląda ocenię sam po premierze gry.
Zgadzam się, że nie ma ładniejszej gry z otwartym światem. Jeśli musiał być downgrade, to był. Trudno, zwisa mi to. Nienawidziłem pogoni za sprzętem i dobrze, że większość deweloperów nas do tego nie zmusza - a że z uwagi na maksymalizację zysku zablokowali czy całkiem wyrzucili lepsze opcje graficzne z gry....cóż, ja nie płaczę. Na mody nie liczę, bo nigdy nie chciało mi się w nie bawić przy grach.
Tak z innej beczki - czy dla deweloperów faktycznie korzystne byłoby gdyby wszyscy gracze posiadali maszyny pokroju Titana? Z tego, co pamiętam, to przed wejściem nowej generacji konsol obawiano się już znacznego wzrostu produkcji gier - szczególnie przez tworzenie lepszej grafiki. Sony i MS wypuścili podobne konsole i szczerze wątpię, że był to przypadek.
 
@Tares

Najwięcej tutaj zależy od rozmiaru tej sceny i kto się na nią składa. Im więcej, tym lepiej. Wiedźmin 3 jest w tej chwili najbardziej wyczekiwaną grą na świecie, więc nie wątpię, że moderzy już zacierają ręce, żeby się do niego dobrać. Jedyne o co się obawiam, to właśnie jak bardzo gra będzie dla nich przystępna. Jeśli będzie to chociaż trochę, jak Skyrim. To będziemy mogli liczyć na grafikę nawet z Debut Gameplay Trailera (tylko bez tego brzydkiego filtru wyostrzającego) czy VGX/SoD.
 
Top Bottom