Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
Status "wysłane" oznacza zapewne, że paczka została zapakowana, wydrukowano etykietę adresową itp - robota przy samej paczce została zakończona. Teraz to to sobie może leżeć na magazynie aż przyjedzie kurier ( przynajmniej tak jest u mnie w księgarni internetowej w której pracuje )
Chociaż mam cichą nadzieję, że paczki fizycznie ruszą jednak do odbiorców już teraz, raz że paczkomaty mają ograniczone możliwości przerobowe ( ilości skrytek się nie przeskoczy ), dwa, że jakaś część świata już gra, jutro recenzje wychodzą... a my czekamy. Takie wcześniejsze uwolnienie sprzedaży mogłoby być miłą niespodzianką i sprawną zagrywką PR.
 
Status "wysłane" oznacza zapewne, że paczka została zapakowana, wydrukowano etykietę adresową itp - robota przy samej paczce została zakończona. Teraz to to sobie może leżeć na magazynie aż przyjedzie kurier ( przynajmniej tak jest u mnie w księgarni internetowej w której pracuje )
Chociaż mam cichą nadzieję, że paczki fizycznie ruszą jednak do odbiorców już teraz, raz że paczkomaty mają ograniczone możliwości przerobowe ( ilości skrytek się nie przeskoczy ), dwa, że jakaś część świata już gra, jutro recenzje wychodzą... a my czekamy. Takie wcześniejsze uwolnienie sprzedaży mogłoby być miłą niespodzianką i sprawną zagrywką PR.
Mnie się wydaje, że zostanie wysłana ale do tych magazynów najbliżej nas.
 
Raczej nie rozesłali, dopóki paczki są w magazynie CDP to oni kontrolują kiedy polecą dalej, jak inpost / ruch / kurierzy je przejmą to już ta kontrola się luzuje i wszystkie umowy mogą pójść w łeb, bo kurier który zobaczy na 18 czy 19 maja 100 paczek więcej będzie chciał to rozłożyć na parę dni.... a kary za coś takiego... wątpię. I ja to rozumiem, jak wychodził nowy tom Gry o Tron, Taniec ze Smokami i dostaliśmy go 4 dni przed premierą z zastrzeżeniem, żeby nie sprzedawać wcześniej, to przez dwa dni sprzedawałem znajomym, stałym klientom lub osobom sympatycznym które wiedziały jak zagadać, a potem puściliśmy paczki tak, żeby też dotarły dzień przed premierą oficjalną. Czynnik ludzki niedoceniany przez wielu i wiele firm :)

@ martifox - teraz chyba nadają DPD, więc raczej z Okęcia, i ul Mineralnej lub Wólczyńskiej na Bielanach czekaj najazdu :)
 
@ martifox - teraz chyba nadają DPD, więc raczej z Okęcia, i ul Mineralnej lub Wólczyńskiej na Bielanach czekaj najazdu :)[/QUOTE]

Tym razem postawiłem na paczkomat. Most zamknięty ale nocą dowiozom :)
 
Ja kupiłem grę tutaj sklep.gry-online.pl mam zapłacone ale zamówienie w realizacji nie wiecie może kiedy będzie wysyłka bo chyba nie 19 ? Sensownie było by to zrobić już od 16 tak żeby paczki wszędzie były na czas.
 
Ja kupiłem grę tutaj sklep.gry-online.pl mam zapłacone ale zamówienie w realizacji nie wiecie może kiedy będzie wysyłka bo chyba nie 19 ? Sensownie było by to zrobić już od 16 tak żeby paczki wszędzie były na czas.

Wcześniej niż cdp.pl prawie na pewno w Polsce nie dostaniesz. ;)
 
@Napoleon_Pl - jak dożyjemy tego kolejnego tomu to zapraszam, w Warszawie tajniej raczej nie znajdziesz jak u mnie po znajomości :) Ale zaczynam wątpić w to, że Martin to wyda, gdzieś przeczytałem, że podobno ma jakieś 300-400 stron komputerowego maszynopisu na Wichry Zimy ale niespecjalnie nad tym pracuje. Spodziewam się, że jego spadkobiercy będą musieli to dokończyć bo nie wygląda na najzdrowszego człowieka na ziemi :)

@martifox - ja też paczkomat i nadal po cichu liczę, że kolekcjonerki i zwykłe na PC puszczą wcześniej żeby rozładować tłok - i tak nie pogramy dopóki nam nie pozwolą, ale odebrać i zainstalować fajnie by było wcześniej, w poniedziałek tylko zajazd po żarcie i piwko na wieczór i do kościoła mimo, żem nie wierzący, ale za serwery się pomodlić, a o północy zacząć grę.
 
Wie ktoś może czy jest jakaś możliwość zapłacenia kartą omijając zabezpieczenia 3DS w banku Pekao ponieważ nie mam konta internetowego w tym banku a bez tego nie można potwierdzić transakcji a nie mam czasu żeby iść w najbliższym czasie do banku i założyć konto lub przypisać telefon do karty.
Przez mój bank (Getin Bank) nie można dokonać przelewu a nie posiadam z niego karty...;/
 
O pierwszej! Bo wtedy podobno się pliczek dopiero dociągać zacznie. :p
Utwierdzasz mnie w takim razie w przekonaniu, że w poniedziałek muszę spróbować zasnąć i z samego rana we wtorek na chwilę ukradnę narzeczonej samochód na podróż do paczkomatu... na co dzień to ja rowerowy jestem, ale nie widzi mi się wieźć EK na rowerze... chociaż z drugiej strony - nie takie rzeczy się woziło:)
 
Pędzę na 7 do pracy więc paczkomat nawiedzę dopiero po południu.
A na prawdziwą rozgrywkę przyjdzie pora w przyszły weekend. Póki co na stronie mam status: w realizacji
 
U mnie "czeka na premierę". Wysyłka - kurier. Ale spokojnie czekam i nie niecierpliwię się. Niecierpliwiłem się przed premierą W2, a od tamtej chwili tyle już czasu upłynęło...
Wiedźmin nie zając - nie ucieknie.
 
View attachment 13879

Właśnie znalazłem w internecie zdjęcie półki z figurkami z gier na której znajduje się również figurka wiedźmina 3 EK.
Figurka jak dla mnie nie wygląda jak ta która została nam przedstawiona w tym wątku Nowe zdjęcia figurki z EK..
Kształty są prawie identyczne ale kolory i detale na niej są wręcz okropne w porównaniu ze zdjęciami nam przedstawionymi. Dlatego mam pytanie. Czy figurka na tym zdjęciu to jakiś fake czy taką właśnie dostaniemy? Jeśli zobaczę coś takiego w mojej paczce to nie ukrywam że będę bardzo rozczarowany.
 

Attachments

  • witcher 3 Figure.jpg
    witcher 3 Figure.jpg
    392.6 KB · Views: 38
Last edited:
No to jest właśnie figurka z EK. Wiadomo, że to inaczej wygląda niż na renderowanych wizualizacjach, ale ogólnie jest do nich zbliżona, a w niektórych przypadkach w zależności od kątą oświetlenia nawet identyczna. Szkaradztwem to tego nazwać się nie da, jest spoko.

PS: Ciekawe, czy Geralt w końcu dorobił się oczu :D
 
Top Bottom