Wiedźmin 3 - muzyka

+

Wiedźmin 3 - muzyka


  • Total voters
    570
To jedna z wysp na Skellige :)

"Po lewej, daleko, ostrymi kłami raf rozbijała fale wysoka i zielona Spikeroog, z górami o szczytach tonących w chmurach."
 
Ja, ja nie jestem w stanie dziś więcej napisać. Przy "Wake up, Ciri" wzruszyłem się na myśl jak mogłaby wyglądać scena przy której to przygrywa, to jest niesamowite.
To, co usłyszałem do tej pory, to przebija W1 i jest piękne, nie wiem jak mógłbym za to podziękować, niesamowicie cieszę się, że wiara w to, że to będzie lepsze od W1 została do końca i w moim odczuciu miałem rację, to naprawdę "coś". Dziękuję.
 
Jest i "Sargon"... znaczy się "Silver for monsters"
Najlepsza końcówka :D Super utwór, można było usłyszeć prawie cały podczas walki z wilkołakiem w 35 minutowym gejmpleju, ale teraz wreszcie mamy czystą wersję

Ogólnie jako wielki fan muzyki wszelakiej po prostu siedzę na YT i wciskam F5.... Nie wiem co powiedzieć. Nie wierzyłem, że jakakolwiek muzyka przebije W1, ale to co właśnie słyszę.... Co kolejny to piękniejszy. Czapki z głów i pokłony dla kompozytorów!
 
Czemu jeszcze ponad tydzień?!
 
Kompletnie mi ten kawałek nie pasuje do Oxenfruitu, który niby jest miasteczkiem -Gwarnym, wesołym, pełnym młodziutkich studentek... :p

Nadal czuję się jakbym słuchał czegoś przeznaczonego na Skellige. No chyba, że to utwór grający w nocy, ale i tak nadal średnio mi pasuje.
 
Last edited:
Dobra idę spać. Mam nadzieję że jutro jak się obudzę to będzie na YT pełna playlista ;) Jak dotąd to nawet nie słyszeliśmy połowy płyty, a i tak ta połowa zdążyła pobić na głowę 2 poprzednie części... Magia się dzieje :D

Kompletnie mi ten kawałek nie pasuje do Oxenfurtu, który niby jest miasteczkiem -Gwarnym, wesołym, pełnym młodziutkich studentek...
Przecież Oxenfurt będzie miał na pewno swój półświatek, jakieś questy szpiegowskie, itd, coś jak w Wyzimie. Na pewno za dnia na terenie Uniwersytetu nie będziemy słyszeć tej muzyki.
 
No nie, walnąłem literówkę w "Oxenfruicie", ktoś wykrakał :sad:


@Solan7 No tak, wiem. "At Morn" czyli będzie grało rankiem. Co nie zmienia faktu, że nadal mi nie pasuje to do tej lokacji :p
 
Last edited:
"At Morn" czyli będzie grało rankiem.
Ale się doczepiłeś xD
Równie dobrze można by powiedzieć, że Fields of Ard Skellig powinno przygrywać tylko przy żegludze, bo "Fear a Bhata" to pieśń o żeglarzu :p
Spokojnie, Redzi przecież nie odwalili raczej takiej kuchy, że w grze będą grać utwory niepasujące do lokacji.

E: Cholera, cały czas nie mogę przestać słuchać motywu Dzikiego Gonu i Emhyra... Ciary przechodzą za każdym razem :D Szkoda tylko, że Gon ucięty w najlepszym momencie....
https://youtu.be/cIxGNurYnsA
Było w soundtracku gry przygodowej... Jak dotąd najbardziej irytujący kawałek. Choć wpada w ucho.
 
Last edited:
Top Bottom