Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
;) Myślałem, że ew wysłali wcześniej do wglądu same EK dziennikarzom i portalom. Kto by im zabronił? W każdym razie dobrze, że wszystko się wyjaśniło, ale szkoda, że ta premiera nie odbyla się z tydzień wcześniej skoro była taka opcja logistycznie możliwa.
 
Jedyne pocieszenie takie, że my (mimo iż zaczniemy grać jako ostatni) dostaniemy od razu "day one patch".
 
Jedyne pocieszenie takie, że my (mimo iż zaczniemy grać jako ostatni) dostaniemy od razu "day one patch".

A idź Pan w **** za takim pocieszaniem. Ja tu już komplet mieczy i eliksirów na bazie piwa i Wyborowej mam gotowy, a brakuje medalionu, więc ja się pytam gdzie te nasze kolekcjonerki karwasz kawka? Monstra ubijać trzeba.

Ehh, jeszcze tylko dłuuugie 5 dni.
 
Gdybyście czytali temat to byście widzieli cytat z maila od pracownika cdp.pl, że status "Wysłany" oznacza wydrukowanie listy przewozowej czy jakoś tak.


Ed:

@Marcin Momot Na jaki adres można Wam rzeczy wysyłać? Bo by się Wam chyba przydał słownik.... Wiecie co znaczy słowo "Edycja kolekcjonerska"? Na pewno nie to, że jej elementy są sprzedawane masowo...

Ed2:
Gdyby ktoś nie wiedział do czego się czepiam to do tego: https://cdp.pl/medalion-wiedzmin-3-dziki-gon.html?utm_source=facebook&utm_medium=referral&utm_campaign=sprint_16&utm_content=08052015-medalion
 
Last edited:
Czekam na resztę składników EK w kawałkach w sklepie żeby oficjalnie móc przeprosić osoby które sprzedają nadmiar zamówionych kolekcjonerek po zawyżonych cenach...
 
Za chwilę się okaże, że każdy będzie mógł zostać właścicielem "składaka" kolekcjonerki. Niech no jeszcze pudło rzucą do sklepu.
 
Hm... tak teraz patrzę na moje zamówienie i mam status : "w realizacji".

Jako bonus mam też przycisk do reklamacji, zwrotu oraz dwa przyciski do pobrania faktury ;D .
 
Hm... tak teraz patrzę na moje zamówienie i mam status : "w realizacji".

Jako bonus mam też przycisk do reklamacji, zwrotu oraz dwa przyciski do pobrania faktury ;D .

Czyli moja teoria się sprawdza, u mnie o 13.00 zmieniło na "W realizacji". No i brawo Jasiu, pozostaje cierpliwie czekać w poniedziałek pod paczkomatem z flaszką dla kuriera.
 
Top Bottom