[przygoda] Pamiętnik Janka - pytania odnośnie przygody

+
[przygoda] Pamiętnik Janka - pytania odnośnie przygody

witam! ściągnąłem i odpaliłem - intro mnie powaliło :)pytanko: ten Noob celowo nie ma tekstury czy coś u mnie nie tak?
 
a ja pokonałem nooba, znalazłem skrzynię i stoję jak ta dupa przed jaskinią, która jest cały czas zamknięta... i choć to pewnie proste nie wiem co dalej...
 
A pogaadłeś z tymi utopcami?Jeden zleca zabicie tego przy skrzyni, a następni każe iść do jaskini.
 
Melkor01 said:
A pogaadłeś z tymi utopcami?Jeden zleca zabicie tego przy skrzyni, a następni każe iść do jaskini.
pogadałem ze wszystkimi... ale przy skrzyni poza skrzynią nikogo nie ma...
 
u mnie przy skrzyni jest Brzydki Wiedźmin - wciśnij lewy alt przy skrzyni i się rozejrzyj - pewnie gdzieś się czai
 
moonman said:
u mnie przy skrzyni jest Brzydki Wiedźmin - wciśnij lewy alt przy skrzyni i się rozejrzyj - pewnie gdzieś się czai
wcisnąłęm alt, potem shift, ctrl i nadal nic... :(
 
próbowałęm w różnych wariantach... przed pokonaniem nooba, po pokonaniu, zaczynałem inaczej rozmowy z poszczególnymi postaciami... i nic...
 
SPOILER..........Najpierw musicie rozdzielić talenty. Należy pomedytować. Potem można zabić Noba to w niczym nie przeszkadza. Gdy jeden z utopców powie że mamy zabić wiedźmina należy wybrać opcję ostatnią chyba (ta która mówi że należy zabić ), idziemy zabijamy wiedźmina przy skrzyni i idziemy do utopca i mówimy co zrobiliśmy. On każe nam iść do drugiego ten każe nam iść do jaskini i dopiero teraz można wejść.SPOILER........
[size=10pt]Proszę lepiej znakować spoilery.Iwona.[/size]
 
Hehehe ;D ja sie właśnie dowiedziałam że wyszła ta przygoda... Intro genialne ;) "Był szczęśliwy bo z nikim nie musiał spędzać nocy" hehehe :pA tak w ogóle to dopatrzyłam sie wielu różnic pomiędzy tym jak niektórzy to przeszli a jak ja..
ja nie zabiłam nooba a jak mu powiedziałam o śmierci skorpczyka czy jakos tak to powiedział ze to były żarty i że teraz ja zginę po czym zniknął... tak w ogóle to na początku wcale nie rozdałam talentów, załatwiłam boba i tego co był mutantem (nie pamiętam imienia) no i poszłam zaciukać Lamberta i Geralta na czym sie skończyła gra ;) Tak właściwie to nawet jak powiedziałam noobowi o śmierci jego brata to zadanie nie było"ukończone" nadal wyświetlało się to samo
Mimo wszystko gra była świetna, tak miła chwila jest warta wszystkiego ;) Tylko bardzo szkoda że tylko chwila :( + wszystko pozytywne- niestety za krótkaPozdrawiam twórców :angel: :wave: :peace:
 
To jest moim zdaniem dość dobra przygoda.+Kierowanie utopcem+Ładne intro+Śmieszne postacie np: Brzydki Wiedźmin albo Noob-Szybko sie nudzi
 
Czy tylko ja w tej "burzowej" sali mam jedynie Lamberta? Po Geralcie ani widu ani słychu....EDIT - juz działa, wystarczyło 2x przejść przygodę. Widocznie coś się źle wczytało ;)
 
Noob jest czarny bo jest wzorowany na Noobie saibocie, sekretnej postaci z Mortal Kombat ktora byla czarna wersja Scorpiona (stad tez Scorpik).
 
WitcherKozacki said:
Noob jest czarny bo jest wzorowany na Noobie saibocie, sekretnej postaci z Mortal Kombat ktora byla czarna wersja Scorpiona (stad tez Scorpik).
No dobrze, ale czyją teksturę ma Noob?P.S. Pomysłowa przygoda.
 
Top Bottom