[przygoda] "Duma poety" - pytania, problemy, uwagi

+
[przygoda] "Duma poety" - pytania, problemy, uwagi

Pobrałem ze strony thewitcher.com nowa przygodę "Dumę poety" czy jakoś tak, zainstalowałem i praktycznie przeszedłem, ale mam problem z ostatnimi drzwiami nie wiem jak je otworzyć bo cały czas są zamknięte. Widzę już tego elfa, słyszę jak gra na lutni Jaskra, ale nie mogę przejść przez te drzwi. Może ktoś z was wie jak to przejść.
 
Niech to będzie ogólny temat o tej przygodzie, żeby nie śmiecić za dużo ;)Edit: a że o wszystkich przygodach jest calkiem gdzie indziej, to tam przenoszę.
 
Mam pytanie co mam zrobić na cmentarzu ?? Nie wiem czy to jakiś bug czy, ale podchodziłem do wszystkich sarkofagów w każdej możliwej kolejności i nic się nie dzieje.
 
U mnie zadziałało coś takiego :
Patrząc od strony kraty zaczynamy 1 po lewej, 3 po lewej, 1 po prawej, 3 po prawej i znowu 1 po lewej i 3 po lewej.
 
Co do ost. zagadki...Jeśli dobrze rozumiem odpowiednia kombinacja jest oznaczana brakiem nowych utopców?W takim razie u mnie kombinacja Wallace nie działa...1 lewo, 3 lewo, 1 prawo utopce...Jeśli się mylę poprawcie mnie
 
Może w takim razie spróbuj 2 prawo, 3 prawo ? (patrząc od strony bramy)Edit:Właśnie sprawdziłem i pierwsza kombinacja otworzyła mi drzwi. 1 lewo, 3 lewo. Nie wiem od czego to zależy .
 
klikaj na byle jakie pochodnie i poczekaj aż wybijesz wszystkie potwory. Wtedy nad nieodpowiednimi pochodniami jak na nie klikniesz pojawia ci się że "nigdy nie rozwiążesz tej zagadki". U mnie prawidłowe (od strony tej co przyszedłeś) były po lewej 3 i 4, a po prawej 1 i 3.Moja kombinacja to lewo 3 i 4 oraz prawo 3 i 1.
 
Trochę jeszcze poexpiłem na utopcach :pNo i mam tak : 1 lewo, 3 lewo, 2 prawo, 3 prawo jak kliknę nic się nie dzieje(obojętna kombinacja).Natomiast cała reszta pokazuję się napis ten napisNo i próbuje z tymi kombinacjami i cały czas nic... z 4 można ułożyć masę kombinacji :pDobra, zostało mi 2 h czasu do końca ...
 
Dobra udało się, chociaż kombinacja zaczynała się od prawej ;PWklepywałem na oślep, ale chyba było coś takiego 2 prawo, 3 prawo, 3 lewo,1 lewo ...
 

SaLi

Forum veteran
Bez sensu...Zagadki proste bo proste, ale jednak trzymaja pewien poziom, a tu... Wyliczanka?Juz autorzy mogli by sie bardziej postarac... i ukryc w czyms kombinacje.BTW - u mnie :patrzac na krateL3, L2L3, L2P3, P1
 
Zagadka z pochodniami, moje rozwiązanie.
Wydaje mi się, że najpierw dotykając wszystkich pochodni odkrywamy, które z nich nie przywabiają wrogów. I ich jest chyba cztery. A potem trzeba je dotknąć, nie wiem czy kolejność ma znaczenie. Klikałem jest zgodnie z kierunkiem wskazówek zegara począwszy od pierwszej, którą odkryłem jako "czystą".
 
Jak w ogóle dojść do tych pochodni, bo utknołem przy zamkniętych drzwiach i trzech duchach??
 
Każdemu z duchów trzeba dać jedną z rzeczy znalezionych przy ciałach (Kościół,Cmentarz,Kanały)Czyli w skrócie dajesz im, próbkę mózgu,serca i krwi.
 
Top Bottom