Sezamie otwórz się - Bug uniemożliwiający posunięcie fabuły dalej

+
Status
Not open for further replies.
Sezamie otwórz się - Bug uniemożliwiający posunięcie fabuły dalej

Witam. Przy zadaniu Sezamie, otwórz się: Wiedźmińskie przyprawy natknąłem się na pewien ogromnie uprzykrzający grę błąd. Kiedy dostajemy zadanie aby podsłuchać strażników i dowiedzieć się gdzie jest Kucharz, druga para strażników, których trzeba podsłuchać się nie spawnuje. Nie ma ich nigdzie, a znacznik na mapie, który powinien ich określać szaleje jak chodzi się dookoła budynku (czasem wychodzi poza budynek, czasem jest w budynku). Problem pojawia się na pewno na konsoli Xbox One. Gdzieś czytałem, że może to mieć związek z wyborem poszczególnych postaci do pomocy przy zadaniu Sezamie, otwórz się. Wybrałem Elfkę i złodzieja. Najgorsze jest to, że tak jak zwykle robię sobie masę save'ow backupowych tak tym razem z rozgrywki w te DLC nie mam żadnego zapisu oprócz jednego przed rozpoczęciem podsłuchiwania, ale on już ma w sobie tych zbugowanych strażników.

Domyślam się, że nie ma żadnej możliwości naprawienia tego oprócz wczytania save'a sprzed wyboru drużyny i dobrania kogoś innego do teamu - z tym, że właśnie problem w tym, że nie mam save'a sprzed tego zdarzenia. Dlatego też kontynuuję swoje drugie podejście do wieśka na trudniejszym poziomie i w najgorszym wypadku jeśli nie uda mi się naprawić buga w poprzednim savie ze skończonej gry i "naruszonym" DLC to po prostu zagram sobie w Serca z kamienia już po skończeniu gry po raz drugi - co prawda miałem w planach New Game + ale ponowne przejście na najwyższym poziomie trudności to też fajna misja.

Jednakże mam niesamowitą ochotę zabrać się już dalej za Serca z kamienia, dlatego mam nadzieję, że ktoś jednak znajdzie sposób by sobie poradzić z tym bugiem w tym wypadku, lub że nadchodzący patch naprawi tą przykrą sytuację ;)

Wiem, że jest możliwość odpalenia samego DLC i postać jest na 33 lvlu, jest to jakieś rozwiązanie i mógłbym po prostu przejść to co zrobiłem do teraz w DLC od nowa, jednak nie bardzo podoba mi się wizja nie grania swoją postacią, tą, którą dokonałem takich, a nie innych wyborów - dlatego nawet nie podchodzę do tej opcji jako czegoś realnego ;) już wolę jeszcze raz skończyć grę i dopiero ruszyć DLC ;)
 
Ja nie miałem z tym zadaniem żadnych problemów, a wybrałem tak jak ty Elfkę i druga osoba to u mnie był krasnolud nie złodziej [XO].
 
dobra zdążyłem już skończyć drugi raz podstawkę na Drodze ku zagładzie i przeszedłem również dodatek, swoją drogą świetny ;)

temat do zamknięcia
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom