Recent content by Gorgolet

+
  1. G

    GWENT Homecoming — co czeka GWINTA w przyszłości

    ignorancja brak wiedzy, nieświadomość, nieuctwo. ignorować celowo, świadomie nie zauważać; nie brać pod uwagę, lekceważyć. ignorant nieuk.
  2. G

    R.I.P Gwent 2018-2018?

    smykPL Bez jaj. Można kogoś nie lubić, ale pisać o LC, że jest przeciętnym graczem to popis ignorancji. Przypomnę, że Lifecoach organizował też turnieje, wiec to CDPR powinno całować go po rękach, bo to oni na tym tracą a nie on. To Gwint sukcesywnie od OB staje się grą przeciętną i takie...
  3. G

    Brak karty ze szpiega

    Zaczyna się nadużywanie limitu użyć dla szpiegów. Przeciwnik rzuca szpiega po czym wrzuca go Milvą do naszej talii. Problem w tym, że taki szpieg już nie dobiera karty. Radzę zwrócić na to uwagę i raportować takich cwaniaków.
  4. G

    Uruchomiliśmy Publiczny Serwer Testowy!

    Co chwilę mam błąd aktualizacji. edit: problem rozwiązany, nie zauważyłem, że mam Gwinta włączonego.
  5. G

    Pytania do twórców GWINTA

    W którym roku CDPR planuje naprawić mulligan? 2020? 2030? Pytam, bo widzę bezradność z waszej strony.
  6. G

    ZWINNE JEDNOSTKI — NOWA AKTUALIZACJA DO GWINTA JUŻ DOSTĘPNA!

    Pisałem o tym dawno, gdy taka talia zaczynała być popularna, ale część graczy uznała, że to urozmaicenie Gwinta. Pewnie w CDPR myślą podobnie albo nie potrafią tego naprawić.
  7. G

    Talie potworów w open becie

    kloni Z aktywnym goldem chodziło mi o celowe wymuszenie u przeciwnika removala, którym mógłby usunąć/zablokować mi Villena. Póki co zostawiam Klucznika żeby ponownie użyć Iris w 3 rundzie gdyby Villen mi nie doszedł. Wymieniłem Dorregaraya na Płotkę żeby Duchem Lasu wyciągać obrzydliwe value w 1...
  8. G

    Talie potworów w open becie

    Bawił się ktoś Drakonidami? Zrobiłem coś takiego: http://www.gwentdb.com/decks/32289-dragon Narazie jest to wersja robocza. Zastanawiam się nad wymianą Wściekłego Ryku na trzecią Harpię i Klucznika na aktywnego golda typu Triss Motyle. Zamiast Iris miałem Myrgtabrakke, ale nie sprawdzała się.
  9. G

    Błędy napotkane w Otwartej Becie

    Od ostatniego patcha, na każdego przeciwnika czekam po min 40sec.
  10. G

    Niejasności w grze

    Skellige zwiększa wartość bazową jednostek. Jeżeli siła karty nie jest podświetlona na zielono to jest to zawsze siła bazowa.
  11. G

    Koniec sezonu rankingowego 27 sierpnia – list od Pawła Burzy

    Protektorzy powinni boostować się tylko wtedy gdy są na ręce. ***
  12. G

    Scoia'tael - budowa talii, ogólne taktyki

    Właśnie bawię się Krasnoludami. Barclay + atrapa zrobił mi 27pkt. Jest moc i potencjał.
  13. G

    Koniec sezonu rankingowego 27 sierpnia – list od Pawła Burzy

    Tacy właśnie gracze nie powinni mieć żadnego wpływu na grę. Grasz pogodą, bo lubisz i chciałbyś żeby najlepiej czyściła cały stół. Zero szerszej perspektywy. Jaki jest sens oceniania przydatności złotych kart na podstawie ich obecnego stanu skoro zostaną zmienione? Jeżeli pożoga czy igni będą w...
  14. G

    OMÓWIENIE NADCHODZĄCEJ AKTUALIZACJI – STREAM 28 SIERPNIA

    Oby następna aktualizacja nie była takim popisem niekompetencji jak te pierwsze miesiące OB.
Top Bottom