Recent content by kocur24

+
  1. kocur24

    Wiedzmin 2 zmiana języka na PL

    Majster, zanim pobrałem GOG czyli jakieś 260 mb, około 1.5 h przy łączu 130 kb/s wiedziałem że bez sensu, po co mi jakiś gog skoro to bubel jak steam i inne originy czy upleje. Może jakis mniej legalny ''language selctor". Modyfikacja rejestru systemu, możliwe że w jednym z kluczy jest odnośnik...
  2. kocur24

    Wiedzmin 2 zmiana języka na PL

    Witam, problem dotyczy wersji na PC. Kilka tygodni temu wykonałem format systemu, gra była zainstalowana na innej partycjii, po formacie, wgraniu sterowników i wszystkiego co potrzebne okazało się że gra Wiedzmin 2 uruchamia się ale nie mam możliwości miany na język PL, nie widzę nigdzie żadnego...
  3. kocur24

    Lokacja Kaer Morhen

    Witam, uuuuu dużego odkopu nie zrobię...raczej. Poszukuje lokacji KAER MORHEN, jak kolega który założył ten temat. Tak jak kolega pisze modyfikowanie moda "Cena neutralności" trochę utrudnia. Rozpakowałem wszystkie pliki key aplikacją unbif ale nie wiem gdzie mogę znaleźć KAER MORHEN. Niby jest...
  4. kocur24

    Ile razy skończyliście Wiedźmina 2?

    Jeden raz mi wystarczył żeby nudzić się przez 13 godzin. Spodziewałem się więcej i lepiej a było rozczarowanie. Ukończyłem gre tylko dlatego że chciałem wiedzieć co z Yennefer i cirllą. Główny wątek może i był "fajny" ale... Eh szkoda pisać, ważne że wam się podoba gra.
Top Bottom