Recent content by Mengaard

+
  1. M

    Całkiem nowe przygody Geralda

    Internet nie ma litości, ale przeczuwam, że autor się raczej litością bądź jej brakiem nie przejmie, jako że pochodzę z trochę innej części internetu to najzwyczajniej w świecie przeczuwam, że to swoiste "prowo". :P
  2. M

    Co nieco o sprzęcie

    Właśnie za 270x przemawia fakt, że wiele egzemplarzy jest na gwarancjach, za 7950 wiadomo, moc. WindForce rowniez wiadomo, sam sobie chwale w swojej 6850. :P EDYTKA: jak poszukalem to 760tke mozna nawet taniej dorwac, oplaca sie?
  3. M

    Co nieco o sprzęcie

    Ale się czuję olany no! Ja wiem, że się dawno nie odzywałem ale bez przesady! :sad2: Ponawiam, budżet 650zł, karta używka, HD 7950 czy R9 270x? Coś innego? Nie wiem jakie GTXy w tej cenie będą podobne na rynku używanym.
  4. M

    Co nieco o sprzęcie

    Dozbieralem wreszcie cos kasy i tak z 650 moge wydac, chcialem uzywke i tu pytanie, HD7950 3GB czy R9 270x czy cos innego ale nowego? Obydwie karty od Gigabyte ewenutualnoie R9 zapolowalbym na Hawka.
  5. M

    [PC] Gra w wersji 1.21 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    ^ja natomiast jakiś czas po przejściu gry i przejściu serc z kamienia miałem na poprzednim patchu ten błąd, więc gra randomowo sama to wrzuca i to nie wina tego patcha
  6. M

    Co nieco o sprzęcie

    Zakupiłem dziś Microlaby FC 330 i jestem bardzo zadowolony, na szczęście te nie mają żadnych wad!
  7. M

    Co nieco o sprzęcie

    A coś z subem? Bo właśnie chciałbym zestaw 2.1. Zastanawiałem się czy jest sens zamiast mieć trochę kasy w kieszeni dzięki FC330 dopłacić dodatkowo do tych http://www.ceneo.pl/20119538#tab=spec
  8. M

    Co nieco o sprzęcie

    Powracam do żywych, internety mi nie pomagają, rejestrować się specjalnie na forach komputerowych jakoś mi nie w smak, a na audiofilskich już tym bardziej więc przypomniałem sobie (przepraszam, że w ogóle zapomniałem!) o cudnej wiedźmińskiej społeczności. Potrzebuję pomocy przy wybraniu...
  9. M

    Community News 2/2015 - Trzydzieści lat, a jak z bicza strzelił

    Nawet w njusie jestem, a z forum uciekłem na jakiś czas, miło. :pride:
  10. M

    Fiołkowe oczy mokre od łez - mały problem

    Gdzieś w komentarzach ktoś zarzucał piosenkę wyciągniętą z plików gry, sam mam pobraną, kawałek w plikach nie jest pocięty.
  11. M

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Przy wszystkim na low, rysowaniu roślin na medium i teksturach na medium gra zżera 1GB VRAM. Nie mam zacinek na HD6850. RAMy tak samo 8GB 1600/CL9 tyle, że Kingstona. Największe zużycie RAM zanotowałem ok 5,5GB.
  12. M

    Chcemy Wiedźmina 4?[ankieta]

    Niby tak, z drugiej strony kiedy wchodzisz w temat o W4 to analogicznie ludzie biorą pod lupę historię z W3 i jej możliwości na 4, więc spoilery nie powinny tu dziwić.
  13. M

    Chcemy Wiedźmina 4?[ankieta]

    Ciri wspomina w W3, że odwiedziła świat w którym ludzie mieli metalowe płytki w głowach.
  14. M

    Porozmawiajmy o gwincie

    A ja myślałem, że sobie serio porozmawiamy o jakiejś mobilnej wersji, a Wy mi tu z wideo wyjeżdżacie.
  15. M

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Akuku http://forums.cdprojektred.com/threads/30045-SPOILERY-Wied%C5%BAmin-3-Humor-satyra-i-easter-eggi/page18?p=1729601#post1729601
Top Bottom