Recent content by mina86

+
  1. M

    Character Romance Discussion

    I feel like I got some different version of the game.
  2. M

    Forum - bugi, sugestie, opinie

    Loguje się z „zapamiętaj mnie” i jestem wylogowywany w trakcie działania przeglądarki (używam Operę), zatem jakakolwiek automatyczna aktualizacja nie może tu być problemem. Oczywiście ciastka też próbowałem czyścić, ale to nie pomogło.
  3. M

    Forum - bugi, sugestie, opinie

    Ja może odkopię coś co ponoć jest już naprawione. Otóż forum mnie ciągle automatycznie wylogowuje po chwili nieaktywności i jak się okazuje efekt ten jest obecny również na forum angielskim. Ktoś ma ten sam problem, czy to może coś z czym tylko ja obecnie się trudzę?
  4. M

    What Should Be The Team Size and Control Scope?

    I liked the way team worked in KotOR or more recently ME[1-3]. Among other things, this is because I do like character interaction, and even ME have some interesting/funny dialogues. Than again, it may be a format that does not fit the game, and if that's the case, my vote is for solo. UPDATE...
  5. M

    Questy/zadania/misje- propozycje

    Wydaje mi się jednak, że niektóre strzałki mogą mieć sens, ale ogranicza się do to dobrze opisanych miejsc. Jeżeli NPC powie mi „idź do Jaskini-Do-Której-Słońce-Nie-Dochodzi, która znajduje się tu i tu, a zresztą to masz ci na mapie zaznaczę” to nie mam nic przeciwko strzałkom. W szczególności...
  6. M

    Questy/zadania/misje- propozycje

    Skoro narzekamy na questy których nie lubimy: zadania typu FedEx (pójdź tam, opcjonalnie zabij kogoś i przynieś mi coś z powrotem) oraz Pokemon (znajdź mi n części czegoś), których jedynym celem jest dokładanie godzin do gry. Z zadowoleniem przyjąłem, że w W2 było tego znacznie mniej w W1.
  7. M

    Forum - bugi, sugestie, opinie

    Może i naprawiono, ale mnie na polskim forum ciągle wylogowuje… Na angielskim tego nie zauważyłem. Próbowałem czyścić ciastka.
  8. M

    What do you NOT want to see in the game?

    I've never said that. And in your very long post, I couldn't find anything that would clarify your point to me. What kind of hard do you want exactly?
  9. M

    What do you NOT want to see in the game?

    Never played Dark Souls but I must oppose the idea of making the game too hard. Some people may like dying all the time and leaving each fight with 1% HP, but for me fighting is only an addition to an RPG. After all if I wanted a shooter, I'd play a shooter…
  10. M

    Cyberpunk 2077 - sugestie i życzenia

    Oczywiście. Może nie byłem jasny w moim poście – nie głoszę, aby tego nie robić, twierdzę tylko, że w DA:O nie było to zrobione dobrze, a z pewnością mogło być zrobione lepiej.
  11. M

    Cyberpunk 2077 - sugestie i życzenia

    Nie zgodzę się z tym stwierdzeniem. Fallout i Fallout 2 nie miały klas, a były jednymi z najlepszych gier RPG. Arcanum zresztą podobnie. Wszystko zależy jak zostaną zaprojektowane questy i lokacje. Szczerze to mam mieszane uczucia. Jeżeli taka mini-gra pojawia się tylko kilka razy, to osobiście...
  12. M

    Cyberpunk 2077 - sugestie i życzenia

    Oczywiście, ale gdyby CP'77 miało kreatora takiego jak SR3 to moim zdaniem byłoby zupełnie wystarczająco, jeśli nie aż za dużo. :)
  13. M

    Cyberpunk 2077 - sugestie i życzenia

    Może trochę spóźniony, ale dorzucę swoje dwa rappeny. Osobiście mam nadzieję, że rozwiążą tę sprawę nie wprowadzając klas. Przyznam, że nie grałem w CP PnP (i ogólnie mam niewiele doświadczenia w PnP), ale kopiowanie na ślepo mechaniki PnP do gry komputerowej nie ma moim zdaniem dużo sensu i...
  14. M

    Forum - bugi, sugestie, opinie

    Szybka uwaga: Drugi apostrof w „Mike'a Pondsmith'a” jest błędny, źródło.
Top Bottom