Recent content by raistlin76

+
  1. R

    Nasze poziomy, rangi, rankingi.

    Poziom zyskujesz grając też pojedynki tzw. towarzyskie (czyli to co klepaliśmy od początku do tego patcha) podejrzewam, że tu leży fenomen kolegi @Dalathair. Z tego co się orientuję (chyba, ze się mylę) gier towarzyskich w rankingu nie zobaczysz, więc można mieć mało gier rankingowych a wysoki...
  2. R

    BETA - Napotkane błędy

    Ja zwróciłem uwagę, że Grzyby (zagrałem je chyba raz i wywaliłem z talii) podnoszą siłę na zielono, czyli jest to buff a nie podniesienie siły bazowej (jak chociażby przy wskrzeszeniu harcownika z klanu Tuirseach, gdzie +4 dostaje "na biało") jak jest na zielono to można zdjąć bombą, więc albo...
  3. R

    Meta decks patch 0.8.33

    Ja ostatnio najczęściej trafiam na Potwory i to o dziwo znowu te z Eredinem. Widać, że ostatni patch ostro pozmieniał siłę decków. Moje Skellige rolka-wskrzeszenia po dobrym starcie i trzech zwycięstwach w czterech pierwszych meczach potem poleciało 1 W 10L 1R. Postanowiłem trochę zmienić deck...
  4. R

    Nadchodzące nowe karty

    Nie, nie toczy, ale Lytta Neyd czyli Koral pochodziła ze Skellige więc jej przynależność jest według mnie jak najbardziej prawidłowa.
  5. R

    Meta decks patch 0.8.25

    Bran jest jedynym dowódcą Skellige, którego nie mam. Póki co szkoda mi było na niego "200 papiera" bo wolałem zbierać 1600 na Kambi i Hjalmara. Teraz chciałem uzbierać kolejne 800 na Atrapę, ale może rzeczywiście skuszę się na Brana i przetestuję z nim. Ostatnio mam dużego pecha do beczek...
  6. R

    Meta decks patch 0.8.25

    Pograłem trochę z użyciem Kambi i mam dość ambiwalentny stosunek do tej karty. Bardzo dobrze sprawdza się w sytuacjach, gdy mogę uzyskać combo Kambi Lugos Hjalmar. W takiej sytuacji nie przegrałem jeszcze pojedynku - rywal swoimi "złotkami" nawet przy 12 pkt Hemdalla nie jest w stanie nadrobić...
  7. R

    Top 3 Najbardziej bezużytecznych kart

    ja bym dodał do bezużytecznych kart Trzęsienie ziemi Stammelforda od ostatniego patcha nie miałem żadnego meczu, gdzie ktoś użył tej karty (sam też ją wyrzuciłem z moich decków). Teoretycznie można zrobić combo z Okrzykiem bojowym, ale chyba nikt nie chce ryzykować takiego planu.
  8. R

    What's the use of Kambi?

    Working quite well with Madman Lugos and Hjalmar. Hjalmar after Kambi is transform to Hemdall get's additional 10 points as Lord of Undvik is destroyed. Lugos wil get 1 strength from every unit in your graveyard.
  9. R

    Wątek o bugach - tu zgłaszajcie zabserwowane błędy w kartach

    Ja dodam siebie do najgłupszych zagrań :) Zainwestowałem 800 papierów w Kambi i postanowiłem go wystawić w grze. Wydawało mi się, że po pojawieniu się Hemdalla spaleniu ulegną nie-złote karty rywala. jakież było moje zdziwienie, jak spaliły się też moje :) Po tej wpadce stwierdziłem, że muszę...
  10. R

    BUG - Redanska Elita vs Pogoda

    Co do poprzednich powinni się wypowiedzieć REDzi, ale to ostatnie jest według mnie prawidłowe. Efekty pogodowe nie działają na karty złote zatem zdjęcie efektu pogodowego też nie co za tym idzie jak chcesz mieć siłę 8 to najpierw powinieneś zdjąć deszcz potem ozłacać, bo inaczej zdjęcie deszczu...
  11. R

    Bug - wyrzucenie z oczekiwania na grę

    Myślę, że każdy tak ma co jakiś czas i wydaje mi się, że nie jest to błąd tylko brak odpowiedniego przeciwnika w danym momencie.
  12. R

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    BTW nie wiem, czy to prawidłowe działanie, czy bug, bo taką sytuację miałem dopiero raz, ale jeśli prawidłowe to jest czymś co poprawia balans decków. Mój deck Skellige ma 26 kart i choć go dość ładnie przewijam, to mam wrażenie (nigdy się aż tak na tym nie skupiałem), że przewinąłem go w...
  13. R

    Czy Gwint staje się schematyczny?

    Ja w karcianki nie gram :) Poza Gwintem oczywiście, dla którego robię wyjątek z racji fascynacji literaturą plus serią gier :) Wcześniej grywałem w Magic the Gathering ale nie w wersji online, tylko zwykłymi kartami i tam głównie decydowało to, kto władował więcej kasy w deck :)
  14. R

    Czy Gwint staje się schematyczny?

    Choćby po to, że aktualnie większość kart jest praktycznie niewykorzystywana. Poza tym z mojej perspektywy (odczucie czysto subiektywne) byłoby fajnie zagrać grubym 40-kartowym deckiem, który mógłby swobodnie rywalizować z chudym 25 kartowym. Teraz niestety nie może.
  15. R

    Czy Gwint staje się schematyczny?

    Co do schematyczności, ja mam jedną uwagę i moje własne "trzy grosze". Jak wszedłem do bety (praktycznie na samym początku, choć z racji dwumiesięcznej córki grywam tylko wieczorami/ w nocy) sporo decków rywali a także mój własny liczył kart 40 albo prawie 40. Teraz decków które mają powyżej 30...
Top Bottom