Recent content by Trejan

+
  1. Trejan

    Prolog - maska pojazdu opuszczona -rączki V przenikają ją podczas naprawy

    Do CDPROJEKT : poprawcie to proszę.
  2. Trejan

    Prolog - maska pojazdu opuszczona -rączki V przenikają ją podczas naprawy

    Zauważyłem powtarzający się błąd. Z przyczyn różnych w prologu na starcie Nomadą zrobiłem save przed dialogiem z mechanikiem . Można powiedzieć że od razu po starcie gry. Normalne zachowanie to stan gdzie maska samochodu V jest podniesiona i po krótkiej wymianie zdań z mechanikiem V sam...
  3. Trejan

    nvidia reflex on vs on + boost ?

    Poszukałem i uzyskałem takie informacje: 1. Większe zużycie mocy GPU Włącz < Włącz z funkcją Boost 2. Większe zużycie CPU Włącz > Włącz z funkcją Boost 3. Większe opóźnienie Włącz > Włącz z funkcją Boost 4. Większe taktowanie GPU Włącz < Włącz z funkcją Boost 5. Większe FPS Włącz < Włącz z...
  4. Trejan

    nvidia reflex on vs on + boost ?

    Postaw mi znaki "<" lub ">" przy ustawieniu NVIDIA Reflex Low Latency dla twierdzeń: 1. Większe zużycie mocy GPU Włącz ? Włącz z funkcją Boost 2. Większe zużycie CPU Włącz ? Włącz z funkcją Boost 3. Większe opóźnienie Włącz ? Włącz z funkcją Boost 4. Większe taktowanie GPU Włącz ? Włącz z...
  5. Trejan

    nvidia reflex on vs on + boost ?

    W Ustawieniach Cyberpunk 2077 w opcjach Video->NVIDIA Reflex Low Latency można zmienić ustawienia na Włącz lub Włącz z funkcją "Boost". Mam i7-9700K, RTX 4070 12GB, Dysk NVMe, 64GB RAM DDR4 Jak ustawić tę opcję? Włącz czy Włącz z funkcją "Boost" ?
  6. Trejan

    Bronie z Prime Gaming - czy zostaja po zakończeniu subskrypcji?

    Potwierdzam, temat do zamknięcia. Jeśli miałeś subskrypcje i w tym czasie otrzymałeś broń (kod) i dodałeś do swojego konta - wszystko zostaje nawet po zakończeniu i nie przedłużaniu subskrypcji. Dlatego temat w zasadzie do zamknięcia :-)
  7. Trejan

    Cyberpunk 2077: Ultimate Edition już dostępny!

    Powinno tak być. Wystarczy zmienić znacznik w bibliotece GOG "w bibliotece" dla tych co mają podstawkę i DLC. Przecież zapłacili za te elementy. W drugą stronę GOG powinien działać podobnie. Ci co pierwszy raz kupią Ultimate powinni mieć przy osobnych pozycjach gry podstawowej i DLC również...
  8. Trejan

    Cyberpunk 2077: Ultimate Edition is out now!

    In my opinion. 1. If you have all the components of the package, i.e.: base game + DLC, a new package consisting of these components in the library should have the "in library" tag 2. If you buy a package consisting of a game and DLC, these components in the library as separate items should...
  9. Trejan

    Aktualizacja 2.11

    OK. Już wiem o co chodzi. Wszystko jest OK. Pełny opis tutaj: https://videocardz.com/newz/cyberpunk-2077-2-11-patch-adds-performance-core-prioritization-mode-for-cpus W skrócie - ta opcja pojawia się widoczna w ustawieniach tylko wtedy kiedy posiada się CPU z P-Cores. Mój CPU (i7-9700K) tego...
  10. Trejan

    Aktualizacja 2.11

    A w ustawieniach Rozgrywka → Wydajność masz tę opcję: "hybrydowe ustawienie wykorzystania procesora" ?
  11. Trejan

    Bronie z Prime Gaming - czy zostaja po zakończeniu subskrypcji?

    Mam pytanie. mam 30-dniową darmową subskrypcje Prime Gaming na Twitch i pozwoliło mi to na odebranie zawartości w grze czyli ikonicznej broni Catahoula. Na ekranie w głównym menu gry pojawiła się podświetlona w nagrodach. Po zakończeniu darmowej subskrypcji nie chcę jej już przedłużać. Co się...
  12. Trejan

    Aktualizacja 2.11

    W opisie zmian patcha 2.1.1 jest: "PC Dodano hybrydowe ustawienie wykorzystania procesora, które znaleźć można w sekcji Rozgrywka → Wydajność. Można je ustawić na „Automatyczne” (system operacyjny automatycznie decyduje, jak rozkładać wątki na poszczególne rdzenie) albo „Priorytetyzacja...
  13. Trejan

    Build postaci (netrunner vs solo)

    No to spróbuję tak, zobaczymy 3+17=20 INTELIGENCJA 3+17=20 ZDOLNOŚCI TECHNICZNE 3+13=16 OPANOWANIE 3+13=16 BUDOWA CIAŁA 3+ 6=9 REFLEKS
  14. Trejan

    licznik czasu w minigrze Naruszenie protokołu

    OK. A nie chcesz w takim razie grac bez limitu? Czemu nie zmienisz sobie tego w ustawieniach? Wolisz wgrywać save? Ja mam awersje do podgrywania stanów gry z powodu niepomyślnego zdarzenia, traktuję to trochę... jak oszustwo. Nie mam później radochy z późniejszej gry po wgraniu save. O atuty...
Top Bottom