Recent content by username_2081456

+
  1. U

    Po prostu sport

    Lech Poznań zdobywcą RPP. Był to długo oczekiwany sukces Lecha.
  2. U

    Po prostu sport

    Bramka Jelenia jest niesamowita, strzelić z takiego kąta to coś nieprawdopodobnego.
  3. U

    Po prostu sport

    Barca też ma o co walczyć, jest szansa na potrójną koronę ;)
  4. U

    Po prostu sport

    Szkoda Roberta, ciężko będzie mu się podnieść w tym sezonie :(
  5. U

    Po prostu sport

    Takie emocje, które towarzyszyły wczorajszemu półfinałowi nie są zdrowe :P Jeszcze dziś nie opadło mi ciśnienie ;D Wielkie brawa dla Barcy :)
  6. U

    Po prostu sport

    Jeśli zmierzą się Barcelona i MU nie będę mógł się zdecydować, komu kibicować :P
  7. U

    Po prostu sport

    Finał bardzo mnie rozczarował, Murphy jednak się już nie "odnalazł" >:(
  8. U

    Po prostu sport

    Murphy ewidentnie sobie nie radzi, ale szanse jeszcze są ;)
  9. U

    Nasze ulubione miejsce czyli szkoła :)

    Mimo, że matura dawno za mną, w okresie maturalnym czuję takie emocje, jakie towarzyszyły mi w moim okresie maturalnym :P
  10. U

    Po prostu sport

    Wielkie brawa dla Murphego ;) Tak jak od początku sugerowałem, zostanie mistrzem ;)
  11. U

    Po prostu sport

    Pogrom, wielkie brawa dla Barcelony ;) Pokazała, że jest naprawdę mocna :)
  12. U

    Po prostu sport

    Nie mam pojęcia, dlaczego Murphy się zachował w ten sposób, to chyba nadmiar emocji ;D
  13. U

    Po prostu sport

    Aby dostać się do finału, Robertson musi najpierw pokonać Murphego, a w to nie mogę jakoś uwierzyć. Jedno jest pewne- będą emocje :)
  14. U

    Po prostu sport

    MU w pięknym stylu "przycisnął"Arsenal. Dawno nie widziałem takiego meczu walki. MU dominował praktycznie cały czas, a przed większymi stratami bramkowymi Arsenal uratował Almunia.
  15. U

    Po prostu sport

    Murphy jest na najlepszej drodze do mistrzostwa :) Niesamowicie mnie to cieszy. Tak jak myślałem, rozkręca się z meczu na mecz. Trzeba przyznać, że w ważnych momentach sprzyja mu też szczęście. Tak jak dziś, miał przypadkowego snookera, za którego przepraszał, zabawne było też wbicie czarnej...
Top Bottom