Recent content by Wikli

+
  1. W

    Przedstawiamy Podróż — nowy system postępów w GWINCIE!

    @DeckCard_Cain Dzięki za informacje, nie zauważyłem tej ikony. Na telefonie wydaje mi się mniej widoczna, w takim razie cofam swój zarzut. Dzięki za informacje odnośnie zakupu na komputerze ;)
  2. W

    Przedstawiamy Podróż — nowy system postępów w GWINCIE!

    Postanowiłem i ja podzielić się swoją opinią. Sama idea podróży i jej zawartość super. Mnie osobiście bardziej motywuje do grania niż poprzedni system. Nagrody wizualne dostępne w podróży premium wyglądają rewelacyjnie. Mam jednak uwagę dotyczącą różnicy cen pomiędzy wersją na komputerze, a na...
  3. W

    Krwawa Klątwa: Prezentacje Dowódców

    @luk757 o ile zgodzę się z tym, że dettlaf (zarówno jeden jak i drugi) potrzebuje nerfa, to jednocześnie obawiam się, że hotfix wprowadzi duże zmiany. Zwłaszcza biorąc pod uwagę co się stało z wiedźminami oraz artefaktami. Plus biorąc pod uwagę nową politykę redów dotyczącą zwrotów nie należy...
  4. W

    GWINT na smartfonach jeszcze w tym roku!

    Na to czekałem. Czas wrócić do gry.
  5. W

    Mogwai streamuje Gwinta! :o

    Zgodzę się, jednocześnie osobiście uważam, że jeżeli nie tylko wyrażamy opinie, a chcemy coś ocenić (albo nasza wypowiedź przybiera formę oceny), to dobrze jest podać jakiś argument. Tu również się zgodzę, jednocześnie hasła: "jesteś słaba/nudna/nieoryginalna " nie wyrażają uczuć, a...
  6. W

    Mogwai streamuje Gwinta! :o

    Czyli niby przed kim? :D A tak na serio, to takie tłumaczenie mnie nie dziwi, bo co niby miał napisać : *artifact jest zbyt mało popularny i hajs się nie zgadza. Jak to się zmieni to wrócę." Może jeszcze odpali kilka razy stream z artifacta, ale jeżeli ta gra nie stanie się popularna, to...
  7. W

    Mogwai streamuje Gwinta! :o

    Dokładnie to samo miałem napisać ;) Swim wrócił. I jak widać po statystykach opłaciło mu się to: https://twitchtracker.com/swimstrim Nie ma co się dziwić, artifact to porażka. Średnia ilość widzów w lutym na Twitchu to lekko ponad 200, liczba graczy też mała i ciągle spada -...
  8. W

    Mamy dla Was kilka ogłoszeń! (GWENT Masters)

    Ja kojarzę, że Kondzio komentował. Czasem razem z Gogolem/azonhem. Jednak ta dwójka Gwinta już nie nagrywa, a mnie osobiście komentarz samego Kondzia nie porywa. Jeszcze mam uwagę co do samego wątku - według mnie lepiej, żeby temat był bardziej nawiązujący do tego o czym on jest. Bo myślałem...
  9. W

    [Pół żartem, pół serio] GIF KALENDARIUM GWINTA '19

    Kiedy odkryłeś jakiś "ficzer", który wydaje Ci się OP: A po kilku godzinach okazuje się, że nie trzeba nawet specjalnych kontr, żeby z nim wygrać:
  10. W

    Aktualizacja “Dowódcy z Wojny Krwi” jest już dostępna!

    Szczerze, to nie spodziewałbym się żeby kiedykolwiek pojawiła się karta za pełny zwrot surowców. Ich nowa definicja warunków jakie musi spełnić karta, żeby ją zmielić za pełny zwrot jest na tyle szeroka, że nawet jak Letho z Gulety stałby się kartą specjalną, to można powiedzieć "przecież cały...
  11. W

    This Week in GWENT 25.01.2019

    A do mnie nie trafia argument, że firma polska to jest zobligowana do tego, żeby tworzyć materiały po Polsku :D Czyli jeżeli według Ciebie byłoby polskie studio Indie, to ma ono OBOWIĄZEK stworzyć grę z opcją wyboru języka polskiego? I do tego wszystkie materiały promocyjne, informacyjne...
  12. W

    This Week in GWENT 25.01.2019

    Domyślam się, że to do mnie. Jak pisałem wcześniej - Polacy nie są w żaden sposób pomijani (Polska strona, forum). TWIG będzie miał polskie napisy co mnie cieszy. Jednocześnie polski dubbing w Twigu według mnie jest zbędny i nieopłacalny dla Redów. Z całą pewnością brak polskiego dubingu nie...
  13. W

    This Week in GWENT 25.01.2019

    Spoko po prostu nie wiedzę w tym "specjalnego" traktowania. CDPR wykorzystuje polskie prawo by otrzymywać ulgi, tak samo jak inne firmy takie jak np. IBM, Microsoft wykorzystują je żeby prowadzić optymalizację podatkową. Jak to mówią - każdy orze jak może ;) Szczerze - może i coś mi się obiło...
  14. W

    This Week in GWENT 25.01.2019

    Dzięki za informacje. Jednak nie widzę tu związku pomiędzy zauważeniem przez polski rząd i ulgami podatkowymi. Bo o ile dobrze rozumiem, po szybkim researchu, to: 1. Każde przedsiębiorstwo posiadające status CBR może korzystać z tych ulg. 2. CDPR musi spełnić określone warunki, żeby posiadać ten...
  15. W

    This Week in GWENT 25.01.2019

    W Gwincie też komunikaty są podawane w języku polskim (i innych językach, w których dostępnych jest GWint) - wystarczy zobaczyć na stronę, czy też forum. A mi po prostu pomysł dubbingowania filmu wydaje się irracjonalny :D Co więcej - Alicja zapowiedziała, że TWIG będzie miał Polskie napisy...
Top Bottom