Wroobelek's latest activity

+
  • Wroobelek
    Wroobelek replied to the thread Gry komputerowe.
    Widocznie uważają, że silnik mający korzenie w Morrowindzie sprzed 22 lat jeszcze daje radę :ROFLMAO:
  • Wroobelek
    Wroobelek reacted to Yngh's post in the thread Gry komputerowe with RED Point RED Point.
    Cieszę się, że akurat pod tym względem nie mam sobie nic do zarzucenia. Nigdy nie kupiłem śmieci w postaci skórek czy dodatkowych...
  • Wroobelek
    Wroobelek replied to the thread Gry komputerowe.
    Ja nie zamierzam pozbywać się swojej nagrywarki DVD od Asusa. Nawet, jeśli zmieniałbym komputer, to obudowa obowiązkowo musiałaby być...
  • Wroobelek
    Wroobelek replied to the thread Gry komputerowe.
    Mam wydanie z CD-Action. Mam też Ucieczkę z Butcher Bay z eXtra Klasyki.
  • Wroobelek
    Może ogromna ilość sejwów była tu problemem? Pousuwaj stare i niepotrzebne sejwy, zostaw sobie kilka ostatnich. Jeśli jeszcze nie...
  • Wroobelek
    Którą z tych dwóch masz: lewą, czy prawą? Lewa zawiera podstawkę i oddzielnie instalowane dodatki (jeśli są dokupione). Wtedy po...
    • Zrzut ekranu 2024-03-17 201109.png
  • Wroobelek
    Wroobelek reacted to Nars's post in the thread Gry komputerowe with RED Point RED Point.
    Jest zwiastun: Nie wiem co o tym mysleć, z jednej strony spełnia się jedno z moich growych marzeń, bo THORGAL. Z drugiej, zapalają mi...
  • Wroobelek
    Wroobelek reacted to W_Wallace's post in the thread Gry komputerowe with RED Point RED Point.
    Pobić Wiedźmina będzie niesamowicie ciężko (żeby nie mówić, że to czyn graniczący z niemożliwym, Ikar też spadł, kiedy poleciał za...
  • Wroobelek
    Wroobelek replied to the thread Gry komputerowe.
    Podchodzę do tego z pełną obaw nadzieją, że nie wyjdzie z tego drugi Inkwizytor.
  • Wroobelek
    Dla piękniejszej połowy naszego forum w dniu ich święta.
    • 1709912331069.png
  • Wroobelek
    Wroobelek reacted to undomiel9's post in the thread Saga Baldur's Gate with RED Point RED Point.
    "A IE woła: ...przeglądarkami!" - czyli recenzja BG dawno po tym, jak najstarsi górale zagrali. (A w zasadzie bardziej additamentus do...
  • Wroobelek
    SABATON !
  • Wroobelek
    Wiem. Z tym, że obie są wygodniejsze, niż każdorazowe logowanie się przez pocztę, choć są wręcz diametralnie różne. Zadowala mnie taka...
  • Wroobelek
    A nie dałoby się włączyć logowania dwuetapowego z użyciem Authenticatora? Byłoby to szybsze niż każdorazowe logowanie się do poczty...
  • Wroobelek
    Porada niby dobra, ale to trochę jakby ostrzegać spadającego z mostu, że woda jest zimna i są w niej piranie... :ROFLMAO:
Top Bottom