Yngh's latest activity

+
  • Y
    Yngh reacted to arturius_c's post in the thread Kingdom Come: Deliverance with RED Point RED Point.
    Fantastyczna informacja. Jakiś czas temu zacząłem ogrywać i w takiej sytuacji chyba poczekam na dubbing. KCD2 zdecydowanie będzie...
  • Y
    Według mnie niezależnie od tego, czy będą 4 sezony czy 5 i czy wyjdzie serial o Szczurach, na następne podejście do serialowej adaptacji...
  • Y
    Yngh replied to the thread Kingdom Come: Deliverance.
    Nie "teraz", bo to nie nastąpiło dzisiaj czy wczoraj, ale faktem jest, że na długo po premierze. Ewidentnie nie był to priorytet. The...
  • Y
    Yngh reacted to 5ander5's post in the thread Kingdom Come: Deliverance with RED Point RED Point.
    Wedlug tvgry bedzie czeski dubbing, we fleshu facet cos wspominal. Sam się zdziwiłem że to powiedział, bo obstawiałem że to pewnik...
  • Y
    Yngh replied to the thread Kingdom Come: Deliverance.
    Na GOG-u też jest dostępny czeski dubbing. Podobno zostało to dodane później, tj. na długo po premierze gry. BTW japoński dubbing musi...
  • Y
    Yngh replied to the thread Kingdom Come: Deliverance.
    Ja mam tutaj problem z grami Bloobera, zwłaszcza że lubią wykorzystywać nasze lokalne klimaty, ale niestety bez polskiego dubbingu...
  • Y
    Yngh replied to the thread Kingdom Come: Deliverance.
    Na liście języków niestety nie ma wymienionego czeskiego dubbingu :(. Szkoda. Według mnie w tego typu grze, uplasowanej w ściśle...
    • kdc2jezyki.png
  • Y
    Nie. Szczerze powiedziawszy, gdyby mówić o serialu tylko dobre rzeczy, zaszkodziłoby to jego popularności. W sieci głównie natykam się...
  • Y
    Yngh replied to the thread Kingdom Come: Deliverance.
    Sekwencje walki w zwiastunie wyglądały podobnie do tych z KDC 1, więc spodziewam się analogicznego systemu co w jedynce, natomiast nic...
  • Y
    Yngh reacted to Szincza's post in the thread Kingdom Come: Deliverance with RED Point RED Point.
    Przez część zwiastuna nie wiedziałem, czy oglądam zapowiedź sequela, czy jakiegoś remastera jedynki. Niekoniecznie chodzi mi tu nawet o...
  • Y
    Yngh reacted to kuba_21's post in the thread Kingdom Come: Deliverance with RED Point RED Point.
    Wygląda właśnie na taką większą, ładniejszą, bardziej dopracowaną jedynkę, czyli raczej dość bezpieczny sequel. I też myślę, że taki...
  • Y
    Yngh replied to the thread Kingdom Come: Deliverance.
    Momentami odczuwałem efekt uncanny valley, patrząc na tych aktorów, bo myliła mi się rzeczywistość z grą i CGI :D. Z zapowiedzi wynika...
  • Y
    Yngh reacted to Hugomocnik's post in the thread Kingdom Come: Deliverance with RED Point RED Point.
    Tytuł zapowiada się niesamowicie, Zapowiedź z wielką pompą, ostatni raz taką zajawkę czułem chyba przy cyberpunku. Trailer: Cala...
  • Y
    Yngh reacted to Shavod's post in the thread Seriale with RED Point RED Point.
    Skończyłem serialowego Fallouta i niestety będę musiał się wyłamać jeżeli chodzi o zachwyty. Jeśli chodzi o plusy dodatnie, jak każdy...
  • Y
    Yngh reacted to Hostile's post in the thread CD-Action Expo 1-2 czerwca 2024 Łódź with RED Point RED Point.
    Nie ma strefy VR, to olewam :P
Top Bottom