Search results

+
  1. U

    Lista wybrańców, czyli Tajemnicza Witryna i jej inicjatywa

    Osobiście jestem za Paradoxem - miejscówka sprawdzona, względnie ekonomiczna i w dobrym umiejscowieniu.
  2. U

    [KONKURS] Wspomnienie z Wiedźminem - wygraj zaproszenie na spotkanie z okazji 10. rocznicy serii gier o Wiedźminie!

    1. Przedstaw nam swoje wspomnienie związane z grami z serii Wiedźmin Cała ta historia, mój drogi czytelniku, rozpoczęła się kilkanaście lat temu, gdy nasz bohater, dla potrzeb opowieści nazwijmy go Przemcio, sięgnął po pierwszy zbiór opowiadań Andrzeja Sapkowskiego. Nie sięgnął sam z siebie, a...
  3. U

    Warszawa - jak nie piwem ją, to Gwintem

    Kurcze blaszka, rzadko wchodzę na forum ostatnio. Na dłuższe wakacje raczej się nie wybieram, więc będę dostępny przez większość lipca/sierpnia. Tylko na wszelki wypadek, żebym znów nie miał dwutygodniowego opóźnienia, niech ktoś mnie szturchnie na facebooku.
  4. U

    The Witcher: Farewell of The White Wolf

    We're glad to announce that we've got new member in our team: Stolarro94 have joined us to help in delivering the mod as soon as possible. And we also want to share new screenshots...
  5. U

    Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka

    Chcielibyśmy poinformować, że do naszej ekipy dołączył Stolarro94 . Mamy nadzieję, że z jego pomocą szybciej uda nam się dokończyć naszą przygodę ;) I tradycyjnie, kolejna porcja screenów...
  6. U

    The Witcher: Farewell of The White Wolf

    "Triss Merigold, chestnut hair, cheerful, ready to burst into laughter for no reason at all, like a child. He liked her. It had been mutual."...
  7. U

    Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka

    "Kasztanowłosa Triss Merigold, wesoła, chichocząca z byle powodu, wyglądająca jak podlotek. Lubił ją. I ona jego też." {"data-align":"none","data-size":"full","src":"http:\/\/imgur.com\/6RXA1sf.jpg"}{"data-align":"none","data-size":"full","src":"http:\/\/imgur.com\/WFPE04Z.jpg"}Wersja 4K...
  8. U

    The Witcher: Farewell of The White Wolf

    "Are all the stories about the law of surprise also legends?" "All of them. How can one know whether something is chance or destiny?" "But you, the witchers, you keep looking." "We don't stop. But that makes no sense. Nothing makes sense." "You believe that a child of providence will safely pass...
  9. U

    Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka

    - Czy wszystkie opowieści o Prawie Niespodzianki to legendy? - Wszystkie. Przypadek trudno nazwać przeznaczeniem. - Ale wy, wiedźmini. nie przestajecie szukać? - Nie przestajemy. Ale to nie ma sensu. Nic nie ma sensu. - Wierzycie, ze Dziecko Przeznaczenia przejdzie Próby bez ryzyka? - Wierzymy...
  10. U

    Warszawa - jak nie piwem ją, to Gwintem

    No jaha, sesja poczeka :geraltthatsgood: Na miejsce spotkania, tradycyjnie, proponuję Paradox.
  11. U

    Warszawa - jak nie piwem ją, to Gwintem

    Ja już od dłuższego czasu miałem niestety pewne, że nie zmieszczę w grafik, dlatego siedziałem cicho jak myszka.
  12. U

    Warszawa - jak nie piwem ją, to Gwintem

    Paradox, jak mniemam.
  13. U

    The Witcher: Farewell of The White Wolf

    Some new screenshots. Enjoy! Album with all screenshots: http://imgur.com/a/5qjyD
  14. U

    Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka

    Jakby komuś było smutno w ten weekend, to zaraz nie będzie. Bo właśnie wjeżdżają nowe screeny :> Oraz tradycyjnie zapraszamy do przypomnienia sobie wszystkich dotychczasowych zrzutów: http://imgur.com/a/AwJcr
  15. U

    Warszawa - jak nie piwem ją, to Gwintem

    Postaram się.
  16. U

    Warszawa - jak nie piwem ją, to Gwintem

    W sumie to czemu nie. Wyjątkowo się składa, że akurat w poniedziałek nie mam zajęć do 20 i zapieprzu do dnia następnego.
  17. U

    BETA - Napotkane błędy

    Podobnie jak w przypadkach powyżej: przy wskrzeszaniu czasami karta trafia do przeciwnika. Jak na razie to jest dla mnie kandydat do jak najszybszego załatania, bo to jest gamekilling bug.
  18. U

    Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka

    Jedna jaskółka wiosny nie czyni!
Top Bottom