Search results

+
  1. Nars

    CYBERPUNK 2077 - FORUMOWY KONKURS NA OPOWIADANIE - OGŁOSZENIE ZWYCIĘZCY

    Z przyjemnością ogłaszamy, że zdobywszy 42,9% wszystkich głosów wygrało opowiadanie Gryź piach, złociutka! autorstwa @Papug 'a. Gratulacje! Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu. Odnośnie nagrody od CDPR, ze zwycięzcą skontaktujemy się w terminie siedmiu dni przez PW.
  2. Nars

    CYBERPUNK 2077 - FORUMOWY KONKURS NA OPOWIADANIE - WYBIERZ ZWYCIĘZCĘ

    Hej, Choomby! Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zgłoszenia. Oto pięć opowiadań, spośród których możecie wybrać swojego faworyta: @Kosciaty - opowiadanie. @Avatarae - opowiadanie. @Papug - Gryź piach, złociutka! @Shavod - Pułapka. @teela_PL - opowiadanie. Pamiętajcie, że po...
  3. Nars

    Xbox series X; Play Station 5 - opinie, wrażenia, oczekiwania, spekulacje.

    Uznaliśmy, że dyskusja o nadchodzącej nowej generacji konsol, zasługuje na własny wątek. *** Zacząłem się zastanawiać, nad powodami, dla których MS po raz pierwszy nie zmodyfikował znacząco (żeby nie napisać zostawił bez zmian) swojego kontrolera. Zupełnie nie wierzę w to, że poprzedni pad był...
  4. Nars

    The Outer Worlds

    Myślę, że nowy projekt Obsydianu zasługuje na własny temat. Najpierw dostaliśmy zwiastun. Który sugerował produkcję, która była bękarcim synem Fallouta, Borderlands i Mass Effecta. Potem pojawił się jednak gameplay... ...z którego jasno wynika, że Obsydian robi swojego Fallouta, bardzo...
  5. Nars

    Community News 2/2015 - Trzydzieści lat, a jak z bicza strzelił

    Community News 2/2015 - Trzydzieści lat, a jak z bicza strzelił . Nadszedł Czas Premiery i Paczkomatów, Czas Szaleństwa i Czas Instalacji, Tedd Deireádh, Czas Grania. Świat umrze na czas gry, a odrodzi się wraz z napisami końcowymi. Odrodzi się z Deweloperskiej Krwi, z Hen Ichaer, z zasianego...
  6. Nars

    Wampiry według Redów, czyli mała rewolucja w W3

    Wampiry według Redów, czyli mała rewolucja w W3 Jak wiemy z sagi w Wiedźminlandzie wampiry z grubsza dzielą się na dwie kategorie: wapiry wyższe Alp Katakan Mula Bruxa Nosferat wampiry niższe Fleder Ekimma Garkain W trakcie gry natknąłem się na kilka wpisów, które w/w podział...
  7. Nars

    Star Wars™ Battlefront™

    Star Wars™ Battlefront™ W końcu zaczyna się kampania marketingowa Battlefront'a od DICE. Jako przedsmak nieco rozszerzona wersja znanego teasera: https://twitter.com/EAStarWars/status/580761074833592321 I oficjalna zapowiedź "debiutu gry" na Star Wars Celebration 16-19 kwietnia. Jaram się.
  8. Nars

    Wiedźmin 3: PAX East 2015

    Wiedźmin 3: PAX East 2015 W ciągu najbliższych 30 minut powinien się zacząć stream z Wiedźmina, zatem zapraszamy do udzielania się w dedykowanym wątku. :)
  9. Nars

    Wiedźmin 3 różnice w wersjach pc xbox play

    Wiedźmin 3 różnice w wersjach pc xbox play W kwestii różnic zawartości w edycjach kolekcjonerskich CDPR wystosował oświadczenie: Nie ma żadnych oficjalnych informacji odnośnie tego, czy będzie możliwość osobnego zakupienia mapy i kart (czyli na tą chwilę: nie). Redzi przyznali, że...
  10. Nars

    New interview CP2077 - venturebeat.com

    New interview CP2077 - venturebeat.com So... Main theme of this interview was "we don't talk about it" (he he). Nonetheless: CP2077 How CDPR assigns artists between two main projects? How big is CP2077 team? Team working on game is quite diverse: One year from now devs will be able to...
  11. Nars

    Resident Evil

    Resident Evil Pojawił się pierwszy zwiastun zremasterowanej wersji pierwszego Residenta z GameCub'a. Jeśli ktoś chce sobie zafundować nostalgiczną podróż do czasów, gdy ta seria nie tylko straszyła, ale zgniatała klimatem i poziomem trudności, ewentualnie nigdy nie miał styczności z franczyzą i...
  12. Nars

    Tomb Raider

    Tomb Raider Jest szansa na nową Karolinę... Larę Croft na E3. http://www.gram.pl/news/2014/06/05/nowa-gra-tworcow-tomb-raidera-na-e3-2014.shtml
  13. Nars

    The Last of Us

    The Last of Us Musiałem w końcu założyć ten temat. Jest to moja ulubiona gra z zeszłego roku i jedna z najlepszych w jakie grałem w ogóle. Doskonale zagrana i napisana. Historia jest oparta na do bólu ogranych schematach, nieskończoną ilość razy przemieloną w "światach po apokalipsie". Robi to...
  14. Nars

    Titanfall

    Titanfall Pojawiły się wymagania do gry. Śmiesznie niskie wymagania (no przynajmniej te minimalne). Póki co bardzo podoba mi się to, co widzę. Dynamiczny gameplay, wertykalność rozgrywki, pozytywnie rozumiany chaos (dużo się dzieje). Bardzo podoba mi się tez motyw z wymieszaniem graczy z...
  15. Nars

    Community News 3/2013: Who watches the watchmen?

    Community News 3/2013: Who watches the watchmen? . "Jesień, jesień, liście lecą z drzew. Jesień, jesień, dzieci liście zbierają na W-F." Tak, to już ten czas, kiedy wygrzać można sobie co najwyżej pomidora na parapecie, a słońce kantuje od rana i nikt z tym nic nie robi. A idźcie! Idźcie do...
  16. Nars

    Pytania i odpowiedzi (wywiad z Redami - GC 2013).

    Pytania i odpowiedzi (wywiad z Redami - GC 2013). Jeden z użytkowników naszego forum, będzie miał okazję porozmawiać z Czerwonymi, na temat Wiesława Trzeciego, na najbliższych targach gamescom. W związku z czym, możemy zgłaszać nasze propozycje pytań do Redów. Temat będzie otwarty do...
  17. Nars

    Cyberpunk.jpg - czyli o komiksach słów parę

    Cyberpunk.jpg - czyli o komiksach słów parę. Mamy temat odnośnie książek, filmów, mamy wątek z muzyką, a jakoś umknęło nam medium nie mniej ważne (szczególnie na wschodzie) jakim jest komiks. Niwelując to skandaliczne niedopatrzenie niniejszy wątek stwarzam. Zacznę może od absolutnej klasyki...
  18. Nars

    Koncert życzeń

    Koncert życzeń W co poniektórych stronach o moddingu można znaleźć moim zdaniem całkiem pomocne wątki poświęcone prośbom i życzeniom. Chodzi tu o prośby od mniej zaawansowanych użytkowników, albo osób, dla których próg wejścia do REDkita jest zbyt wysoki. Można zgłaszać prośby o wykonanie co...
  19. Nars

    Gry Komputerowe

    Gry Komputerowe Bo zawsze następuje taki moment, że trzeba zacząć. Więc ja zaczynam tym oczywistym zdublowanym wątkiem z forum Wiesławowego, jednocześnie delikatnie zapytuje się, czy jest możliwość, plan połączenia działu społeczności, w obu forach?
  20. Nars

    Namco Bandai wyda Wiedźmina 2 na konsole Xbox

    Namco Bandai wyda Wiedźmina 2 na konsole Xbox Jak w temacie niestety nie udało się. Japończycy wydadzą nowego Wiesława. Na szczęście przegrali [Japończycy] w getsii DRM'ów, no i CDPR w końcu dostatnie zaległą kasę. Zapowiada się wesoła współpraca obu firm... Źródło
Top Bottom