Search results

+
  1. K

    Wiedźmin 2 Sny Umarłych [Zapowiedź]

    Wiedźmin 2 Sny Umarłych [Zapowiedź] Witam wszystkich! Chciałbym zapowiedzieć przygodę, która będzie stworzona pod Wiedzmina 2. Po wielu miesiącach pisania fabuły, dialogów, tworzenia obiektów w 3D i budowania całego świata w programie REDkit, doszedłem do wniosku, że już najwyższy czas...
  2. K

    Wszystkie błędy edytora REDkit

    Wszystkie błędy edytora REDkit Witam, zakładam ten temat by opisać w nim wszystkie znane mi błędy w edytorze REDkit, oraz sposoby ich rozwiązania. Jednocześnie zachęcam innych użytkowników do dopisywania innych błędów z jakimi się spotykacie. Na wstępie chcę wyjaśnić co trzeba rozumieć przez...
  3. K

    Mimika twarzy w dialogach

    Mimika twarzy w dialogach Wiecie może jak dodać mimikę twarzy w dialogach? Trochę eksperymentowałem w ustawieniach sceny dialogu i jakoś nie widzę żadnej funkcji, która jest za to odpowiedzialna. Wydaje mi się, że mimika jest generowana dynamicznie na podstawie głosu, który jest przypisany do...
  4. K

    Obiekt kolizyjny (eksport z 3ds Maxa)

    Obiekt kolizyjny (eksport z 3ds Maxa) Witam. Mam problem z eksporterem obiektów 3D do REDkit'a. Niby wszystko jest dobrze, ale niestety obiekt kolizyjny, który stworzyłem w 3ds Maxie nie przypomina kształtem tego w edytorze (ten w edytorze jest jakby matematycznym uproszczeniem tego z Maxa)...
  5. K

    Błąd typu: „no such table: STRINGS”

    Błąd typu: „no such table: STRINGS” Witam, mam następujący problem z edytorem. W pewnych sytuacjach wyskakuje mi komunikat o treści: Internal DB error: „no such table: STRINGS”, code=1 Ten błąd pojawia się w różnych sytuacjach np. - przy testowaniu mojego obszaru (włączaniu gry standardowo...
Top Bottom