Search results

+
  1. M

    Szukam moda / Proponuję moda

    Tak, tylko musze ja jeszcze dopasowac bo robilem to wczoraj na szybko
  2. M

    Szukam moda / Proponuję moda

    Z ciekawosci zamienilem w tym modzie rece Geralta na rece Dijkstry i moim zdaniem troche lepiej pasuja.. choc moze az za grube sa.. tam by pasowalo dac jakies "owlosione łapy" do vesemira https://prnt.sc/77sNSMWMuGm0
  3. M

    Szukam moda / Proponuję moda

    Vesemir ma gladkie rece jak Yen
  4. M

    "Out of Memory" Error when uncooking Witcher 3 - 4.0 with wcc_lite

    i was using always to make my own mods w3 oven but after next gen patch i always get this shi...t and can do nothing.. cant uncook files and cant export fbx files.. callstack: Scaleform::GFx::System::Init() + 0x1dd6935 - <Unknown File>(0) Scaleform::GFx::System::Init() + 0x1da813e - <Unknown...
  5. M

    W3 Oven - An Alternative GUI to ModKit 1.3

    any answer? I cant make mod now :(
  6. M

    W3 Oven - An Alternative GUI to ModKit 1.3

    Hello, i got problem after uncook next gen version when I try export mesh files, there is empty folder.. before next gen patch i havn't this issues Commandline: "C:\Program Files (x86)\Witcher 3 Mod Tools\bin\x64\wcc_lite.exe" export -depot="F:\w3"...
  7. M

    Szukam moda / Proponuję moda

    Witam, tak ogolnie amatorsko bawie sie w przerobke niektorych mod, bo zawsze ktos zrobi fajny mod ale cos mi w nim nie pasuje, dlatego bawie sie w podmianke ew, troche przerobic meshes, aktualnie Zbroja Kruka mnie zaciekawila ale niestety duzo rzeczy mi tam nie pasowalo wiec postanowilem ja...
  8. M

    Szukam moda / Proponuję moda

    Ten modzik wyglada ciekawie z tym rynsztunkiem wilka dla Vesemira, ale moim zdaniem ma jeden makament, chodzi o te wielkie łapy.. Wygladaja bardzo nienaturalnie i psuje efekt wizualny. Jakby autor dodal do niego zwykle rekawice bez karawaszy byloby ok, albo te Eskela.
Top Bottom